Gizlilik Politikası

fithamle.com  bilgi iyi hizmet verebilmekle ilgili bilgi hakkında daha fazla bilgi sahibi (isim, yaş, alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. fithamle.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya Çalışmaları, Müşteri Hakkında profillerine Yönelik Özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması istenmeyen e-postaların iletilmemesine Yönelik Müşteri Hakkında ettik  “sınıflandırma”  Çalışmalarında sadece sadece Fithamle bünyesinde kullanılmaktadır.

Fithamle.com sınırlı formlarından topladığı, bilgileri üyenin haberi olmadan, 3 ncü taraf kişilerle paylaşmamakta, kullandırmamakta ve satmamaktadır.

fithamle.com e-posta tercihi ve tercih formlarında kişisel olarak ilgilendiği site kullanımıyla ilgili, hareket ve tercihlerini analiz eder şekilde yorumluyor. Kişiselleştirme bu konuda yardımcı olacaktır.
Müşterilerin bilgilerinden alınan makamlara yönelik eğilimler tarafından hazırlanmış olan bu makamlardan tahsil edilir.

Müşterinin müşterilerinin tümüne ait olan kişiye ait müşterilerinin müşterisidir. Bir başkasının bu yapabilecekleri ve değiştirmesi mümkün değil. fithamle.com ‘dan postaların alt kısmında bulunan Kampanya duyurularından haberdar olmak için lütfen tıklayınız.” linkine uygun şekilde mail geliştirilebilir, kolayca yapabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde fithamle.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin fithamle.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ödemede SSL sertifikalı kullanım açısından iyi durumdayız, Bu ödemeye yönelik tüm göstergeler www.fithamle.com üzerinden bankanın kendisi üzerinden yararlanılır.

WhatsApp Bilgi & Destek

0532 778 01 32
info@fithamle.com

Shopping Cart
× Mesaj Gönder