Neden ve Nasıl Herbalife ‘a Ayrıcalıklı Müşteri Olmalıyım?

İçindekiler

  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı Avantajları Nelerdir?
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum
  • Herbalife Ücretsiz Üye Oldum Şimdi Ne Yapıyoruz?
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
İHERBALIFE BESLENME İÇİN ÜRÜNLERİNİ ŞİRKET MERKEZİNDEN VE İNDİRİMLİ OLARAK TEMİN ETMEK, “AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMINA” ÜCRETSİZ KAYIT OLUP HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ! Herbalife Üyeliğini Nasıl Yapacağım (Ayrıcalıklı Müşteri Kaydı) 
Herbalife ayrıcalıklı müşteriye basit ve hızlı bir şekilde teslim edilir, bu sayede tüm ürünlere teslim edilir. Satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 ile %35 indirimler doğrudan firmadan ürün alma imkanı kazanır. Herbalife çevrimiçi alışveriş sistemi sayesinde tüm puan kazanmanızı sağlar ve ve bu sayfada anlatıldığı şekilde bize ait 2 referans kodumuzu ilgili alanlara girmenizle ayrıcalıklı müşteri hesabınız ücretsiz açılır. Telefon, tablet veya bilgisayar her yerden ulaşılabilecek konumda olacaksınız. Ayrıcalıklı Müşteri Hesabı Ne İşe Yarar? Yukarıdan yukarıdan siparişlerinizden ayrıcalıklı müşteriden satın almada siparişlerinizi indirimli şekilde. Her siparişte puanlarınız üzerinde birikir. Cilt Bakım programları, yemek tarifleri ve kişisel bakım uygulamaları gibi. Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri 3 seviyeye ayrılmış durumda. Bronz Seviye Herbalife ürünlerinde %15 indirim ile satın alırsınız Gümüş Seviye seviye 1 yıl boyunca 100 puan biriktirirsiniz, %25 indirim ile almaya hak kazanırsınız. Altın Seviye Son kademede Toplamda 1 yıl İÇERİSİNDE 500 puan biriktirir iseniz,% 35 indirim ile alışveriş Yapabilirsiniz Ayrıcalıklı Müşteri olmak isterseniz 0532 778 01 32 telefon Numarası Üzerinden Kısa Sürede üyeliğinizi aktif edebiliriz. Bu ayrıcalık size Herbalife önerilerimiz ve iyileştirmelerimiz için çok iyi gelecektir, iyi düşünün. Herbalife’nin ayrıcalıklı müşteri programı , Herbalife’nin tüm sistemi, Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden %15 – %25 – %35 gibi ciddi indirimli kazanarak aracısız Herbalife Türkiye den firmadan direkt olarak almanıza imkan programıdır.

Ayrıcalıklı Müşteri Nasıl Olunur? Hadi o zaman!

Gerekli süre: 5 dakika. 4 Adımda Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olun Herbalife’nin ayrıcalıklı müşteri programı: Herbalife’nin tüm sistemi, Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden %15 – %25 – %35 gibi ciddi indirimli kazanarak aracısız Herbalife Türkiye den firmadan direkt olarak almanıza imkan programıdır. Sponsorunuz olarak  Aşağıdaki ID ve Soyad 3 harfimizin Doldurulması: Ayrıca Herbalife’dan işlem sırasında bizim sponsorluğumuzda, girilmesi zorunlu alan olan,T1Y0080149  ID numaramızı ve soyadımızın ilk 3 harfi olan TAN şeklinde ilgili alanlara girmenizle referansımız ile ücretsizdir. Herbalife çevrimiçi alışveriş sistemi sayesinde tüm puan kazanmanızı sağlar ve UCRETSİZDİR. Telefon, tablet veya bilgisayar her yerden ulaşılabileceksiniz Arayın, Ücretsiz Türkiye Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Hesabınızı Oluşturalım veya buradaki yönergelerle siz de yapabilirsiniz. Kişisel Bilgilerin Doldurulması: Açılan Sayfada kişisel bilgilerinizi doldurun. TEBRİKLER artık sizde Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi oldunuz🙂 işlem bu sayfadaki Youtube videosunda detaylı anlatılmıştır. 

WhatsApp Bilgi & Destek

0532 778 01 32 info@fithamle.com

Shopping Cart
× Mesaj Gönder