Sık Sorulan Sorular

1 – Ürünleriniz Orijinal mi / Yeni Tarihli mi ?
Ürünler size Herbalife şirketi deposundan adınıza irsaliyeli olarak gönderilir. Tüm ürünler şirket tarafından gönderileceği için yeni tarihli olacaktır.

2 – Kredi / banka kartıyla alışveriş yapmak güvenilir midir ?
PayTR lisanslı ödeme kuruluşu ile çalışmaktayız. PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı) uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Sitemizden banka/kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3D Secure özelliği mecburidir. 3D Secure ile ödeme yapılırken, kullanıcının ekranında bankalar tarafından sunulmakta olan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Aynı anda ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kod, 3D Secure işlem ekranında istenen alana girilir. Onay verilmediği taktirde ödeme gerçekleşmez. Yani kart sahibi dışında kimse ilgili ödemeyi gerçekleştiremez.

3 – Satın almış olduğum ürünleri iade edebilir miyim ?
Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde , ürünler size ulaştığı günden itibaren 30 gün içerisinde iade hakkınız saklıdır. Size göndereceğimiz ürün iade formunu doldurarak ürünlerle birlikte bize gönderdikten sonra , ücretiniz ister kredi / banka kartınıza isterseniz vereceğiniz banka iban numaranıza iade edilecektir.

Kasti olarak zarara uğratılmış ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır.

4 – Herbalife Nutrition ürünlerinde bakanlık onayı var mı ?
Herbalife Nutrition ürünleri , T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı , onaylı takviye edici gıdalar listesinde yer almaktadır. Aşağıdaki linkten sorgulatarak onayları görebilirsiniz.

Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi (tarimorman.gov.tr)

WhatsApp Bilgi & Destek

0532 778 01 32
info@fithamle.com

Shopping Cart
× Mesaj Gönder