Herbalife Beslenme Koçu – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Fithamle Kilo Kontrol Merkezi,

Olarak 2017 yılından beri, Beslenme Hizmetleri alanında (Yaşam Koçluğu – Kilo Verme Beslenmesi Koçluğu-Kilo Almak için Kas Hacmini Güçlendiren ve Artıran Beslenme Koçluğu – Cilt Bakımı Ve Cilt Beslenmesi Koçluğu – Sporcu Beslenmesi Koçluğu (Spor öncesi, Spor Sırasında ve Spordan Sonra Beslenme Programları) -Ücretsiz Vücut Cilt Analizi), Merkezi Maltepe olup, Türkiye içinin tamamına ve Yurtdışına, online uzaktan danışmanlık’ta dahil olmak üzere birçok yöntem ve eğitimlerimiz ile ücretsiz takip danışmanlık ile kişilerin hedefleri için doğru sonuç faaliyetlerindeyiz.

Merhaba İsimlerimiz;

Levent Tanrıverdi 05327780132    Hamire Tanrıverdi 05337247344

Eşim ile Birlikte Herbalife Bağımsız üyesi ve Herbalife Beslenme koçluğu desteği vermekteyiz.

Herbalife tanışmam ve yolculuğum;

2017 yılında başladım, Tanıştığım gün Herbalife ı hayatıma sokmaya ve yaşam tarzımı değiştirmeye karar verdim. Toplam 4 ayda kilo sonucumu ve korumamı tamamladım. 

2017 yılından beri, çift olarak tek işimiz ve gelirimiz Profesyonel Herbalife Beslenme Danışmanı olarak faliyetteyiz. 2017 yılından beri  Edindiğimiz  Deneyim ve katıldığımız urt içi ve yurtdışı eğitim ve etkinlikler ile her hafta güncellenen doktor ve diyetisyen eğitimleri sayesinde tüm bilgi deneyim ve tecrübelerimizi danışanlarımızın hedeflerine sunuyoruz. bu Konuda yurt içi ve yurt dışı birçok danışanlarımız ve aralarında her sektör ve kültürden bu işi meslek olarak yapmak isteyen kişilere de Herbalife sponsorluğu yapmaktayız.

Herbalife kimisi için bir zayıflama ürünü, kimisi içinde bir kilo alma ürünü, ama işin özüne bakarsanız, Herbalife bir beslenme markasıdır. Hem de yemek yiyebilen herkes için. Amacın kilo almak olabilir. Amacın kilo vermek olabilir, veya sağlıklı yaşamak yada sağlıklı yaşlanmak , sağlıklı yaş almak olabilir.

Herbalife beslenme koçun olarak, Herbalife ürünleri ile birlikte bunu yapmaya hazırım.

İşim, sağlık ve varlık kalitesi üzerine ve bunu da başkalarına öğretmeye dayalı kurulu. 

Belki şuan içerisinde bulunduğun hayatta;
  1. Daha fazla seyahat etmek istiyor olabilirsin, ya da
  2. Daha fazla zaman özgürlüğü istiyor olabilirsin, ya da
  3. Daha fazla maddi özgürlük istiyor olabilirsin.

Eğer, hedeflerin bunlardan en az bir tanesi ise ve benim bölgemde yaşıyor isen, fithamle Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezime,

Benim bölgemde değil isen yada ya da yurt dışında isen, facebook, instagram, YouTube üzerinden “fithamle” hastag i ile bana ulaşabilirsin.

➡️Kesinlikle istediğin şeyi, senin çok net kararlılığın ve bizim deneyimlerimizle birlikte çözüme kavuşturabiliriz.

Görüşmek üzere

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder