Herbalife Seti Nasıl Kullanılır ? Herbalife Set Kullanım Şekli ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

HERBALİFE KİLO ALMA SETİ NASIL KULLANILIR ? HERBALİFE SHAKE KULLANIM ŞEKLİ ?

Öncelikle bu set sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmelidir. Bunun için bir Herbalife distribütörü ile irtibata geçerek sizin uygun Herbalife set belirlemeniz gerekmektedir. Öncelikle şunu iyi bilmeniz gerekir. Herbalife ürünleri zayıflama yada kilo alma ürünü değildir. Sağlıklı beslenme ürünüdür. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Hedefinize uygun doğru kalıcı sonuç için Herbalife Beslenme uzmanımız 0533 724 73 44 ile iletişime geçerek ürünlerimizi bizim kanalımız ile edinmiş danışanlarımıza ÜCRETSİZ danışmanlık vermekteyiz.

Doğru beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulmuş olursunuz. Kalıcı çözüm ve bir daha kilo problemi yaşamak istemiyorsanız, bizim kanalımızla orijinal ürünleri edindikten sonra 0533 724 73 44 no lu telefon ile iletişime geçerek beslenmenizdeki yanlışlıklar ve nelerin size kilo aldırdığını öğrenerek birlikte koçumuz ile ilerleyin. bu yeni öğrenimleri hayatınızda sürekli tuttuğunuz sürece bir daha kilo problemi yaşamayacaksınız. 80 kilodan 65 kiloya indiniz diyelim tekrardan 80 kilodaki gibi yemeye geri dönerseniz, Bizim beslenme koçumuzla birlikte ilerlemek yerine, kendi başınıza dök karıştır iç yöntemli yolculuk yaparsanız. doğru kalıcı sonu alınmayacağı gibi. Yağ hücrelerinizi harika enerji hücrelerine dönüştüren proteinlerimizi kestiğinizde 4 gözle sizin bu hatalı hareketi yapmanızı bekleyen hücreler hatalı ve yanlış yada yetersiz beslenme alışkanlıklarınıza geri dönerseniz tekrardan kilo alırsınız. ÜRÜNÜ BIRAKTIĞINIZ İÇİN DEĞİL. HERBALIFE  İLE ALAKASI OLMAYIP TAMAMEN SİZİN LE ALAKALIDIR. BİZİMLE DOĞRU KOÇLASINIZ.  0533 724 73 44 Bu yolculukta sizlere beslenmenizde ve içeceklerinizde nelerin faydası olmadığını ve doğru beslenme öğretilerini koçumuzla yeni alışkanlıklar edineceksiniz. 

HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Herbalife setini kilo alma, kilo verme ve kilo koruma olarak, yada kilo probleminiz yoksa bile sağlıklı bir öğün beslenmesi olarak kullanma 4 farklı şekilde kullanırsınız. Hedefinize uygun doğru ürün seçimi kişinin ihtiyacına göre değişmektedir. lütfen 0533 724 73 44 numaradan iletişime geçerek gerek ürünlerinizi seçiminde gerekse sonrasındaki ücretsiz sonuç garantili günlük takip koçluğumuz ile sizin en iyi versiyonunuza ulaşmanıza destek olalım.

KİLO VERMEK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Kilo verme programında Herbalife ürünlerini sabah ve akşam öğün yerine kullanırsınız. Öğlen de protein ağırlıklı normal bir öğün yiyerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Kilo verme programının en önemli ürünleri; Herbalife Shake , Herbalife Çay ve Herbalife Herbal Aloe İçeceğidir.

Peki bu Herbalife seti nasıl kullanılır ?

  • Sabah öncelikle bir bardak ılık suya damak lezzetinize uygun 3 ya da 4 kapak Herbalife Herbal Aloe içeceği ilave ederek içiniz.
  • Daha sonra yarım çay kaşığı çayı 370 ml sıcak suya ilave ederek içiniz.
  • En sonunda shake hazırlayın ve tüketiniz. (Doğru kaşık miktarınızı veya su ile mi süt ile mi yapmanız gerektiğini Size bu yolculukta koçluk yapacak olan Herbalife beslenme koçunuz 0533 724 73 44 ile iletişime geçiniz. Ürünleri sadece bizim kanalımız ile temin ettiğiniz orijinal ürünlerde o kişiye özel hedefine uygun ÜCRETSİZ GÜNLÜK TAKİP DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
  • Öğlen protein ağırlıklı (hayvansal protein  normal bir öğlen yemeği yiyerek programın devamını sağlarız. (Kişinin kilo fazlasına kadın erkek oluşuna  göre değişen miktarda alması gereken öğündeki çeşit sayısı ve farklı gramajda et protein farklılıkları olduğu için lütfen Herbalife koçumuz olan 0533 724 73 44 ile iletişime geçiniz.
  • Akşam tekrar Herbalife ürünlerini kullanarak gerekli ve yeterli besinleri almış oluruz. Bazı durumlarda sadece sabah öğünü yeterli olacağı gibi hangi durumlarda sabah tek öğün yada sadece akşam tek öğün Herbalife beslenmesi gerekebileceği yine sizinle Herbalife Beslenme koçunuz olan 0533 724 73 44 nolu telefon ile temasa geçerek bilgilenebilirsiniz. sadece orijinal ürünlerimiz olan fithamle sitesinden alacağınız ürünlere ve üyelerine ücretsiz günlük takip koçluğumuzu sonuç garantili vermekteyiz.
  • bazı vitaminlerin yağlar vasıtasıyla emilim yapıldığı için bütçeniz uygun ise Herbalife LineMAX ı bu setimize ilave etmenizi de tavsiye ediyoruz.
  • Vücudunuzun ağırlığını taşıyan iskelet sistemimizin kemik sağlamlığını artırmak için varsa eklem ağrılarınıza yönelik D vitaminli yüksek kalsiyum içeren Herbalife Xtra-Cal ürünümüzü Setlerimize eklemenizi tavsiye ederim.  Ben 2017 den beri her gün 3 tablet Herbalife Xtra-Cal kullanıyorum ve çok sorunlu olan dişlerim için doktora gitmiyorum.

Bu programda istikrar ve düzen çok önemlidir. 

Ayrıca günde en az 2,5 lt su tüketmeli ve aktif bir yaşam tarzı benimsemeliyiz. NOT: Kişinin kilosuna bağlı olarak bu su miktarı artmaktadır. Doğru miktarda su miktarı ve içme tekniği uygulanmaz ise günlük kilo verme de performans düşüklüğü yanında geçici kabızlık (yetersiz lif siz beslenmeden de kaynaklanabilmektedir. bu size kabızlık ve vücutta yeterince atılamayan toksit zararlı atıkların birikmesine ve hatta ödeme yapma durumları da oluşturabilmektedir.) veya daha başka vücut dengesinde istenmeyen durumların oluşmasına sebep olmaktadır su içmemek veya içememek. elbette ki vücutta suyun durmamasına sebep olacak alışkanlıklarınız da varsa bunların tespiti ve su içimini kolaylaştıracak aromatik lezzetler içinde Herbalife beslenme koçumuz ile iletişime geçebilirsiniz. 0533 724 73 44

KİLO ALMAK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Aşağıdaki bilgiler yolculuk hakkında kısmi bilgi içermektedir. Kalıcı sonuç için Herbalife Beslenme Koçumuz 0533 724 73 44 ile günlük ücretsiz takip danışmanlığımızı da almanız için sizi ve gündelik beslenmelerdeki farklılıklarınızı ve olması gerekenleri günlük takip ile öğreterek hep yanınızda olacak olan doğru koçluk için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kilo alma programında

  • Herbalife ürünleri sabah, akşam ve öğlen yemeklerin üzerine 3 öğün shake kullanımı ve kişiye günlük öğün kullanım miktarı değişmektedir.
  • Ara öğün olarak ta Herbalife Proboost protein içeceği önermekteyiz.

Bu setin kullanımından önce muhakkak günde üç öğün kalorili ve sağlıklı beslenip üzerine shake içilmelidir. Ayrıca ara öğünler yapmalı ve bu ara öğünlerde Herbalife Proboost kullanmalısınız.

FORMUNUZU KORUMAK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Benim hiçbir kilo problemim yok ama enerjim düşük diyorsanız. Kesinlikle size uygun Herbalife seti mevcuttur. Bu sette en çok kullanılan ürünler Herbalife Shake , Herbalife Çay dır.  Bildiğiniz gibi günün en önemli öğünü sabah kahvaltısıdır. Sabah kalktığınızda vücudunuzdaki hücreleriniz bütün besinlerden istemektedir. Sabah ilk olarak  Herbalife Herbal Aloe İçeceği ile güne başlamak tüm gece boyunca  tüm sindirim sistemimizin içi kahve rengine dönmekte ve aloe içeceği ile ağızdan makata kadar tüm sistemimizi adeta bir lavabo aç gibi temizleyerek beyaz a çevirip temizlemekte ayrıca da Aloe nin hücre yenileme özelliği ile bakım da yapmaktadır.

İşte Shake size bu besinleri verecektir.(Su ile yapıldığında 2 kaşık shake te 18gr protein, 22 çeşit vitamin, iyi karbonhidrat, lif ve sadece 100 kalori ile bunu size vermektedir)

Çay ile de gün boyu enerjinizi üst düzeyde tutarsınız. Hamileliğin ilk 2 ayında kullanılmamalı sonrasında kullanılabilmektedir. Ayrıca Panik atak, Yüksek tansiyon, Kalp ritim bozukluğu olan danışanlarımız.  Günlük 3 farklı saatte 3 bardak ve her birine 1 er çay kaşığı ile toplamda da 3 çay kaşığını geçmeyecek şekilde tüketebilirsiniz.  Lütfen doğru dozajlama ve kişinin sorun ve ihtiyacına göre miktarı belirlemek ve doğru ve keyifli bir kullanım için  Herbalife uzmanımız ile iletişime geçerek orijinal olan ürünleri bizim kanalımı ile tedarik ediniz.

SİZE UYGUN HERBALİFE SETİ İÇİN İLETİŞİM NUMARASI 05337247344

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder