Shake Herbalife Nedir ? Faydaları Nelerdir ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

SHAKE HERBALİFE NEDİR ? FAYDALARI NELERDİR ?

HERBALİFE BESLENMESİ

HERBALİFE SHAKE NEDİR ?

Bezelye proteinlerinin, Temel besinlerin, liflerin karışımından oluşan ideal bir karışımdır. Bu yüzden öğün yerine geçer. En önemlisi 2 kaşık porsiyonunda içerisinde 18 gr Protein, 22 çeşit vitamin, iyi karbonhidrat, lifler vardır. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Hücresel beslenme yapar. Shake Herbalife toplumda bilinenin aksine zayıflama ürünü değildir. Kesinlikle sağlıklı ve dengeli beslenme ürünüdür. Bu arada günde iki öğün yerine Herbalife Formül 1 Besleyici Shake ‘i  tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yerseniz kilolarınızı aşağı kontrol etmiş olursunuz. Ayrıca sağlıklı beslenmek ve ideal kilonuzu koruyabilmek için  günde bir öğünün yerine Formül 1 Shake ‘i tercih edin ve iki öğün sağlıklı yemek yiyin.

SHAKE HERBALIFE FAYDALARI

Sağlıklı ve dengeli besleneme ürünü olan Shake Herbalife ‘in birçok Faydaları vardır.

  • Shake, vücudunuz için gerekli bezelye proteinlerini, temel besinleri, lifleri, sağlıklı yağları, sağlıklı karbonhidratı düşük kalori ile verir.
  • Antioksidandır
  • Hücrelerinizi besler
  • Kan şekerinizi dengede tutar.
  • Hızlı ve sağlıklı bir kahvaltı yapmanızı sağlar
  • Enerjiniz üst düzeyde olur
  • Sabah daha dinç uyanmanızı sağlar
  • Protein ağırlıklı olduğu için kas kütlenizi korur
 SHAKE HERBALİFE KALORİ DEĞERİ HİÇ YOK MU?

Shake Herbalife ın amaca uygun çok azaltılmış kalori değeri vardır. Yarım yağlı süt ile yapıldığında sadece 216 kalori içerir. Sütün hazımsızlık yaptığı kişilerde su ile yapılabilir. Bu şekilde yapıldığında sadece 100 kaloridir. Ek olarak 250 ml Süt ile yapıldığında 2 yemek kaşığı(26 gr) ilave ederken su ile yapıldığında 3 yemek kaşığı kullanmalıyız.

SHAKE HERBALİFE FİYAT , EN UYGUN NASIL ALIRIM?

Herbalife Shake Fiyat listesi standarttır. Herbalife Nutrition şirketi biz distribütörlere bu fiyat listesini önermektedir. Bunun sonucunda da bizden siz müşterilere ücretsiz olarak danışmanlık yapmamızı ve sizlerin sonuç almasını sağlamamızı istemektedir.

Herbalife’ı sallayın | 0537247344

Tabi siz değerli müşterilerimizi de düşünen şirketimiz, size Herbalife ürünlerini en uygun fiyata alabilmeniz için iki farklı yol sunmuştur.

  1. Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliği : Bu Herbalife üyelik ücretsizdir. Herbalife ürünlerini ilk kayıtta %15 indirim ile alırsınız. Daha sonra 100 puana ulaştığınızda %25, 500 puana ulaştığınızda %35 indiriminiz kalıcı olarak hesabınıza atanmış olur. (Eğer daha fazla indirim oranını hedefliyorsanız &42 ve %50 indirim seviyesi için ayrıcalıklı müşteri üyeliğinizi distribitör e çevirebilirsiniz. içerideki puanlarınız silinmeden.). Bu arada herhangi bir kota yoktur. Üyelik kaydını çok kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili size bir video hazırladım. Bu videoyu izleyerek kolayca ayrıcalıklı üye olabilirsiniz.  Sponsorluk ID si olarak, T1Y0080149 ve Sponsor soyadı ilk 3 Harfi olarak TAN yazmanız ile aileye danışmanlığımıza ücretsiz takibimize katılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ HERBALİFE AYRICALIKLI ÜYELİK NASIL ALINIR KONULU VİDEOS YOUTUBE KANALIMIZDA AŞAĞIDA İZLEYEBİLİRSİNİZ

2. Herbalife Distribütörlük kaydı : Bu Uluslararası Distribitörlüğünüz  için bir kereye mahsus (KASIM 2023 Fiyatıyla) 620 Tl ödeme yaparsınız. Herbalife ürünlerini %25 ila %50 indirim ile alırsınız. Şirket size Bu ücret karşılığı uluslararası distribitörlük ID nizi açar ve hediye olarak çok şık bir sırt çantası içerisinde 1 ad iş paketi gönderir içerisinde 1 ad vanilyalı shake, 1 ad süper shaker, 1 ad. ölçü kaşığı, Yaka rozetinizi ücretsiz gönderir. Yurtiçi ve dışı eğitim ve etkinliklerle kişisel gelişiminizi yükseltip yeni yetenekler edinmeniz ile  hediyeler tatiller özgür zaman biçimli gelirinizi kendinizin belirlediği kendinizin patron olduğu bu lisans ile Muhteşem Kariyer fırsatı ve 6 farklı gelire ulaştığınız inanılmaz bir gelir fırsatı da size açılmış olacaktır.

Bu 2 yöntemlerden birini seçerek herbalife shake ve diğer tüm ürünlerinizi indirimli almış olursunuz. Daha fazla bilgi için bizim ile 05327780132 no’lu iletişim hattından irtibata geçebilirsiniz. 

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder