Herbalife Beylikdüzü – 05337247344 – Herbalife Fiyatları

Bu Makalede Bulacağınız Konular...

Sevgili Herbalife Beylikdüzü Danışanlarım, Herbalife nedir?

Bu konuda size bilgi vermek istiyorum, Herbalife bir beslenme şirketidir. Herbalife 1980 yılında girişimci Mark Hughes tarafından kuruldu. Şirketin kurucusu Hughes 1980 yılında ağırlıklı olarak kilo kontrolü üzerine odaklanmış, ürünlerini Los Angeles sokaklarında aracının bagajında satmaya başlamıştır. Satışa çıkarılan ilk ürün kilo kontrolünde yardımcı olan öğün yerine geçen shake olmuştur. 

Ürünleri satışa sunmadan önce, Herbalife kurucumuz Hughes diyabet hastası olan annesi bu ürünleri denemiş sonuç almıştır, Akabinde ürünler satışa sunmuştur. Şuanda 97 ülkede satışı olan Herbalife ürünleri bir çok insanın hayatına güzel dokunuşlar yapmıştır. Kişilerin Herbalife sonuç almalarının bir nedeni ise Herbalife deneyimli danışmanlarıdır. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz. Danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına Fithamle ekibi olarak Herbalife Beylikdüzü çalışmalarımız var. 

FitHamLe Farkımız;

FitHamLe gurubu olarak;  internette Herbalife satıp kar peşinde koşan tüccar kılıklı birçok insan ve internet sitesinden çok FARKLI olarak; işimiz sağlık ve varlık adına kuruludur. Sadece Ürün satışından ibaret olmayıp, bizim kanalımızla ürün edinenlere ÜCRETSİZ telefon, whatsapp, telegram gibi sosyal medya uygulamaları destekli günlük takip ve danışmanlığımız ile Sonuç Satıyoruz.  Ve hatta sonuçlarını alanlarınızdan Herbalife beslenme koçluğunu meslek olarak öğrenmek isteyen kişi veya yakınlarına, 2017 yılından beri gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı  girişimci olmak isteyen adaylarımıza, işimizi de öğretiyoruz. Sermayesiz stoksuz ve risksiz olarak kendi işinin sahibi olmak için ÜCRETSİZ Herbalife koçluğu eğitimleri gurubumuz dahilinde sağlıyoruz. Kendi hedef ve hayalleriniz için kendi işinizi ve ekibinizi kurmayı öğretiyoruz. 

@fithamle Sponsor ve Herbalife beslenme koçlarınız olarak; 

Bizi takdir ve tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Kişiselleştirilmiş  günlük takibiniz için arzu eden hassas yaşam tarzı olan danışanlarımız için, bayan Herbalife beslenme koçu desteğimiz de vardır. 

Herbalife Beylikdüzü Herbalife çeşitleri ve fiyatları, en uygun fiyatlar ve ücretsiz danışmanlık hizmetleri. En ucuz Herbalife ürünleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için WhatsApp hattımız 0533 724 73 44

Herbalife Beylikdüzü
Herbalife Beylikdüzü | 0533 724 73 44

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NELERDİR?

 • Kilo kontrol ürünleri
 • Gıda Takviyeleri
 • Sporcu Beslenmesi
 • Kişisel Bakım
 • İdeal Kahvaltı

ürünleri bulunmaktadır.

HERBALİFE ÜRÜNLERİNİ KİMLER KULLANABİLİR?


Bu ürünleri yemek yiyen herkes kullanır. Çünkü bu ürünler yemek statüsündedir. Sonuçta bu ürünlerin özelliği bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile alıyor olmanızdır.

HERBALİFE TÜRKİYE DE NE ZAMANDIR PİYASADA?


Bu şirket 1980 yılında kurulan global bir şirkettir. 1998 yılından itibaren Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürünleri 95 den fazla ülkede olduğu gibi ilgili bakanlıklardan onaylıdır. Türkiye’de T.C Tarım ve Orman Bakanlığından onaylıdır.

HERBALİFE BEYLİKDÜZÜ ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Herbalife ürünleri tam yetkili distribütörler tarafından siz müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Amacımız siz müşterilerimizin ürünleri en doğru şekilde kullanmanızı sağlamak. En iyi sonucu almanızı sağlamaktır.

Beylikdüzü Herbalife olarak kişiye özel günlük beslenme takip danışmanlık programlarımızla en hedeflerine doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz. 0533 724 73 44

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NEDİR ? NE İŞE YARAR ?


Kısaca Herbalife ürünlerinden bahsetmemiz gerekirse işin doğrusu, Herbalife ürünleri direk zayıflama yada kilo alma ürünleri değildir. En önemlisi içerisinde sizin zayıflamanıza yada kilo almanıza yarayan herhangi bir kimyasal madde yoktur.

Kısacası ürünlerin esprisi bir öğünde almanız gereken besinleri size düşük kalori ile vermesidir.

Her şeyden önce hücresel beslenme yapar. Dolayısıyla yaşamak için vücudunuzu doğru bir şekilde beslemiş olursunuz.

Sonuç olarak sadece vücudunuz doğru besinleri doğru miktarda aldığı için fazlalıklarından kurtulur yada eksiklerini tamamlar.

Bu arada Herbalife şirketinin en önemli ürünlerinden Herbalife Beylikdüzü müşterilerine bahsetmek gerekirse. Shake, Herbalife Çay ve Herbalife Aloe içeceğidir.

Herbalife Shake, bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Vücudunuz enerjisini yağlarını yakarak kazanır. 22 ad vitamin ve mineral ile bezelye proteini içerir.

Herbalife Çay, yağları yakarak enerji verir. Antioksidandır. Sıkılaşma sağlar

Herbalife Herbal Aloe İçeceği, Sindirim ve boşaltım sistemini temizleyerek ürünlerin emilimini arttırır. Vücutta detoks yaparak insan sağlığına toksin sıvıların ödemin atılmasında ve hücre yenilenmesine de katkı sağlar.

Herbalife ürünleri aşağı kilo kontrolünde günde 2 öğün kullanıp bir seferde normal bir öğün yaparak programı uyguluyoruz.

Ürün kullanımı sırasında danışman ile çalışmanız daha güzel sonuçlar almanızı sağlar. Herbalife Beylikdüzü adres ve danışmanı olarak bizim iletişim numaramız 05337247344 dür.

HERBALİFE SHAKE NEDİR?


Shake en önemli ürünümüzdür. Öğün yerine geçen besleyici bir karışımdır. İçerisinde 22 ad vitamin mineral ve 2 kaşıktan 1 porsiyonunda 18 gr bezelye proteini bulunur.

Aşağı Kilo kontrol programında, günde 2 öğün olarak yemek yerine bu karışımı kullanıp bir öğünde (uygunu akşam öğünü olacak şekilde) normal yemeğinizi  (sebze ağırlıklı) yemelisiniz.  ANCAK UNUTULMAMALIDIR Kİ;  BU ÜRÜNLER DÖK KARIŞTIR ÇALKALA İÇ ZAYIFLA ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.!!!  O TÜR SEÇENEKLER DE BESLENME ALIŞKANLIĞINIZI DEĞİŞTİRECEK DÜZELTECEK BİR TAKİP DANIŞMANLIK İÇERMEDİĞİNDEN, HERBALİFE DAHİL KENDİ BAŞINIZA KULLANDIĞINIZDA ÜRÜN DESTEĞİNİZİ KESTİĞİNİZDE, NASIL DOĞRU BESLENİLECEĞİNİ KENDİNİZDE DÜZELTMEDİĞİNİZ İÇİN ARKASINDAN TEKRAR KİLO ALIRSINIZ.

DOĞRU SONUÇ İÇİN; HERBALİFE  AMACA YÖNELİK ENERJİSİ YÜKSEK, KALORİSİ AZALTILMIŞ BESLENME ÜRÜNÜ VE TAKVİYE GIDADIR. HEDEFİNİZE UYGUN OLARAK SİZİ TAM DİNLEYİP TAM ANLAYACAK OLAN BİZLERİN, DANIŞMANLIĞI İLE HEDEFİNİZE ULAŞIR, DOĞRU SONUCU ALIRSINIZ.

BİZLER;

SİZLERİ, DİNLEYİP TAM OLARAK AMACINIZI HEDEFİNİZİ ÖĞRENİP SORUNLARINIZI ANLADIKTAN SONRA, SORUN VE HEDEFİNİZE UYGUN ÜRÜNLERİ TESPİT EDİYORUZ. HEDEFLERİNİZ İÇİN  DOĞRU SONUCA VE ÇÖZÜME ODAKLI ÜRÜNLERİ TESPİT EDİYORUZ. KİLONUZA VE HEDEFİNİZE UYGUN GÜNLÜK KAÇ ÖĞÜN, ADET VE KAÇ KAŞIKTAN ÜRÜN / LERİ KULLANMANIZ GEREKTİĞİ KİŞİSELLEŞTİRMİŞ PROGRAMLA BİZİM DENEYİMİMİZ VE SİZİN AZMİNİZLE BİRLİKTE BAŞARARIYA ULAŞTIRIYORUZ.

Enerjinizi veya formunuzu korumak için bir öğün bu ürünü, iki öğün normal yemeğinizi yemelisiniz. Kişiye ve hedefine göre beslenme programları farklılık göstermektedir. Şayet henüz sizi takip eden bir deneyimli Herbalife beslenme koçunuz yok ise yada  sizin için işler yolunda gitmiyor ise;

Lütfen yorum bırakarak, whatsApp hattından veya  Herbalife Beylikdüzü 0533 724 3 44 nolu telefon ile beslenme koçluğunuzun takibinizi üstlenmemiz karşılığı bizden ücretsiz takip danışmanlık almalısınız.,

Herbalife Nutrition şirketinden ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA !

Herbalife ‘ın tek resmi satış sitesi olan www.myherbalife.com tek resmi sipariş sitesi haricinde, diğer 3 ncü şahıs sitelerinden alınan Herbalife ürünler için, Garanti ve İade sorumluluk reddi beyanıdır.  Beyanın 3 ncü paragrafın da açıkça başka sitelerde satışını onaylamaz ve desteklenmediği belirtilmiştir.
Bu tür eylemlere girilmemesi için sizleri ve deneyimli bağımsız distribütörleri doğru sonuç ve orijinal ürünler konusunda korumaya dayalıdır.

Bu sayfa da 2 seçenekli Herbalife ürünlerini bizim referansımız ile indirimli ve orjinal ürün alabilmeniz için, www.myherbalife.com sitesinden nasıl hesap açacağınız açıklanmıştır.

İç tüzük beyanı aşağıdadır

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NASIL İNDİRİMLİ ALINIR?

HERBALİFE  NUTRITION  firmasının  www.myherbalife.com da;
Amacınıza Göre Farklı Kabiliyette 2 Türlü İndirimli ORJİNAL ÜRÜN Alabilme Hesap Açma Seçeneği Vardır. 
Size En Uygun Hesabı Seçmeniz için 2 hesabın kabiliyetlerini aşağıda bulacaksınız
Amacınıza Uygun Açmanız Gereken Hesabı Doğru Seçmeniz ve Özellikleri için Tıklayınız;

1

HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ NEDEN OLUNMALI?

Kısaca, Senin alacağın ve referanslarının siparişleri  ile artan indirim oranlı  %15-%25-%35 SADECE İNDİRİMLİ ÜRÜN ALABİLMEK İÇİN AÇMAN GEREKEN ÜCRETSİZ  HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ HESABI dır.
 
 

(ÖNEMLİ HATIRLATMA !İndirim, puan takibi, referanslarınızdan doğan haklar ve takipleri, orjinal ürün takibi ücretsiz danışmanlık ve iade presedürümüz “sadece siz ve referanslarınızın www.myherbalife.com adresinden vereceğiniz siparişler içindir” 

Herbalife firmasının iç tüzüğüne göre. N11, gittigidiyor, hepsiburada, morhibo, amazon, çiçeklsepeti ve bunun gibi 3 ncü TARAF AÇIK ARTIRMA sitelerinde ÜRÜN SATIŞINI YASAKLAMIŞTIR. BAHSİ GEÇEN SİTELER VE BENZERİ SİTELERDEN ALINACAK ÜRÜNLERE SAHİP ÇIKILMAYACAĞI GİBİ HİÇBİR DESTEĞİ YOKTUR. BUNU GENELGE İLE  DE YAYINLAMIŞTIR.  BURALARDAN ALINAN ÜRÜNLERİN orjinalliği veya tazeliği, desteği, iade prosedürü konularında garanti ve destek vermemektedir. Sadece siz ve referanslarınızın www.myherbalife.com Tüm haklarınız bu siteden yapacağınız ürün alımları ile tarladan sofraya felsefesi ile takip ve garanti ile korunup desteklemektedir.) www.myherbalife.com sitesi haricinde başka sitelerde sadece kar amaçlı tarihi geçmiş. tarihi kazınmış yada değiştirilmiş veya sahte olabilen kar beklentili tüccar kılıklı güvensiz veya ürünler konusunda deneyimsiz ve bilgisiz insanların sattığı  herbalif ı ucuz ürün diye o sitelerden peşinde koşarak bir macera ve sağlığınızdan olmayın. Herbalife ürünü al dök karıştır çalkala iç karıştır zayıfla ürünü DEĞİLDİR. Kişiye özel beslenme programları ve hedefleri doğrultusunda birebir takip ve koçluk takibi ile; HERBALIFE ŞİRKETİ SADECE Biz Yetkili ve Deneyimli Distribitörleri vasıtasıyla  www.myherbalife.com sitesinden yapılan siparişlerde kare barcode takibi ve gizli mühür ile haklarınızı garanti ve iade takibi sorumluluğunu üstleneceğini BEYAN ETMİŞTİR.

Ve bu şekilde ilerlerseniz ürün etkisini kişisel koçluğumuzla doğru sonucu almış olacaksınız. İnternette nerde ucuz oradan ürün alayım diye koşan ve memnun olmayıp yada iade de sorun yaşayan maceracılardan ayrışmış olacaksınız… www.myherbalife.com üzerinden siparişlerinizi kendi HESABINIZI OLUŞTURMUŞ OLARAK BİZİM SPONSORLUK BİLGİLERİMİZ sayesinde, indiriminiz ile alırken bizler sizlere danışmanlık yaparak danışmanlık primi almaktayız. Tabiatıyla memnuniyetiniz ve herbalife ı değil sonucu beslenme koçlarınız olarak sizleri çok iyi dinleyip sorunlarınızı anlayan ve hedefleriniz için yolculuğunuzda ücretsiz olarak yanınızda olacağız. Her gün birebir iletişimde olup, hep yanınızda olacak bizler ile doğru sonuca güvenilir bir şekilde ulaştırılmış olacaksınız. Çevrenize yolculuğunuzu tavsiye ederken, Herbalife demek yerine  (ki sizin adınıza açılan hesap numarası referansı kullanılarak gene bahsi geçen siteden onlarda ürün temini ve bizlerin beslenme koçluğunu almaları dahilinde puanlar ve indirimleriniz  yükselir. Başka sitelerden almaları durumunda  bizden ücretsiz danışmanlık ve size yada bize bir indirim sağlayacak puan toplanmaz bizlere yönlendirmeniz indirim artırmanız ve doğru sonuç alabilmeleri için hayati önemlidir.  Tavsiye kısmında bizim irtibat bilgilerimizi onlara vermeniz en doğru tek yoldur. (0533 724 73 44) Besleneme koçunuz olarak bizim bilgi ve motivarörlüğümüzü ve takibimizi, memnun olacağınız verdiğimiz sinerjimizi ön plana çıkartarak kendi çevrenizi Sponsor ve Beslenme koçunuz olarak bize, isminizi verdirerek bizlere yönlendirmeniz halinde (0533 724 73 44) sizlerin alt networkünü oluşturmamıza da katkı sağlayıp referanslarınızın puanlarının kendilerine olduğu gibi size de eklenmesini sağlamış olarak indirim oranınız yukarılara daha hızlı çıkmasını sağlamış olacaksınız. İşte Herbalife Network’ü TAVSİYE TİCARETİ BU dur.

Nereden ve nasıl açabileceğinizi yazıp sonrasında Nedenlerini açıklayacağız…
 
 • Herbalife ‘ın 96 ÜLKEDE TEK RESMİ KAYIT ve ONLINE SİPARİŞ SİTESİ olan, www.myherbalife.com adresinden kaydınızı bilgilerimiz ile açarak fırsatlar dünyası size açılır.
 • www.myherbalife.com sitesi ONLİNE KAYIT BÖLÜMÜNDEN Sponsor ve danışmanınız olarak bizim bilgilerimizin girmenizi isteyecektir.
  ID alanına 
  T1Y0080149 
  ve Soyadı alanına
   TAN
   yazmanız ile,
 • Bizi SPONSOR ve BESLENME KOÇUNUZ olarak Tayin etmeniz ile ÜCRETSİZ HESABINIZI AÇILMANIZ ile %15 indirim adınıza tanımlamış olacak. nasıl %25 ve %35 indirimlere ulaşacağınız videolarda anlatılmıştır.
 • Siparişinizi sadece GENE AYNI SİTEDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRENİZ İLE  vereceğiniz siparişlerdeki toplanacak puanlarla indirim oranınız %15 ten başlayarak %35 seviyesine yükselecektir.

Referans bilgilerimiz ile Ücretsiz oluşturacağınız Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri  seçeneğini tercih ederseniz ;

 • ÜCRETSİZ KAYIT
 • ÜCRETSİZ  Kişiselleştirilmiş Beslenme takip danışmanlığımızdan yararlanırsınız.
 • %15-%25-%35 indirimli ürün alma imkanı.

 • Ayrıcalıklı Müşteri Puan / İndirim Cetveli için tıklayınız.
 • Aylık Kota limit yoktur. minimum 40 puan ve üzeri her siparişe KARGO ÜCRETSİZ dir.
 • Ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanırsınız.
 • Haftada en az 1 kere şirket doktor eğitimlerinden yararlanırsınız. Herbalife Türkiye bilim kurul üyesinde, Prf. Doktor eğitimlerinden, online ZOOM uygulaması üzerinden katılımdan yararlanırsınız.
 • Şirket diyetisyen eğitimlerinden online ZOOM uygulaması üzerinden katılımdan yararlanırsınız.
 • Ürünleriniz Direk Herbalife şirketinin depolarından adresinize gelir
 • Özel promosyonlara sahip olmak ”kalifiye olunarak” 1 aylık ve 3 aylık istikrarlı sipariş karşılığı puan üretimleriniz sayesinde (hediyeler, ayrıcalıklı müşterilere özel reel ve online etkinliklere katılabilme hakkı)
 • Ayrıcalıklı Müşteri Hesabınızdan sipariş ettiğiniz ürünler kendi kişisel kullanımınız içindir. Bu hesaba sahip üyeler, ürünleri başkasına satamazlar.
 • Bu hesap diğer e-ticaret sitesi gibi değildir Yani hesap şifreniz ile 180 gün boyunca sipariş verilmez ise hesabınız ve TC KİMLİK numaranıza tanımlanan indirim oranı ve puanlar sıfırlanır ve site muhasebe sizin puan envanter ve bilgileriniz yer kaplamasın diye sizi pasife alır. Site erişiminiz kapatılır.  Sponsorunuz olarak hesabınızın kapatılmaması için yapılabilecekler konusunda veya kapanmış hesabınızı aktifleştirme konusunda bizden detayları öğrenebilirsiniz. 0533 724 73 44
-/-

Evet Herbalife Beylikdüzü danışanı olarak Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak; size ürünleri indirimli alma fırsatını sunmaktadır. Bu ÜCRETSİZ Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri hesabınızı aktif edip alışverişinizi kendi hesabınızdan www.myherbalife.com sitesinden yaptığınızda şirket size herhangi bir satış koşulu getirmez. Çünkü siz bu ürünleri sadece kendi kullanımınız için indirimli almış olursunuz.

Nihayetinde bu ekonomik olarak sizi rahatlatmak için uygulamaya konulmuş bir üyeliktir.

Bu arada tüm Türkiye’de olduğu gibi Herbalife Beylikdüzü ‘de size müşteri indirimi sunmaktadır.

Nihayetinde bu üyeliğin en güzel tarafı. Şirketin depolarından orijinal ürünler direk sizin Beylikdüzü ‘ndeki  adresinize kendi siparişiniz ile gelmektedir.

İnternetteki kavram kargaşalarından  kurtulmuş olur ve böylece ürünlerin orijinal  temini konusunda aklınızda bir soru kalmamış olur.

Ayrıca Herbalife Beylikdüzü olarak çok şanslısınız şirket sizlere bir aylık para iade garantisi de vermektedir. Şirket o kadar ürünlerine güvenmektedir ki bu garantiyi kolayca vermektedir.

KİMLER HERBALİFE TA AYRICALIKLI MÜŞTERİ OLMALI ?                  Videosu Üstte

HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI NASIL YAPILIR?              Videosu Üstte

NEDEN HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİSİ OLMALISIN?              Videosu Üstte
2

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRÜ NEDEN OLUNMALI?

Kısaca, Senin alacağın ve referanslarının siparişleri  ile artan indirim oranlı %25-%35-%42-%50  BİR YANDAN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALABİLİRKEN ÖTE YANDAN DA BU ÜRÜNLERİN PROFESYONEL SATIŞINI DA 96 ÜLKEDE VE ALT EKİPLER KURARAK SPONSORLUK YAPABİLME KABİLİYETİ KAZANDIĞINIZ  ÜYELİK

HERBALIFE DİSTİRİBİTÖR HESABI dır.

(ÖNEMLİ HATIRLATMA !İndirim, puan takibi, referanslarınızdan doğan haklar ve takipleri, orjinal ürün takibi ücretsiz danışmanlık ve iade presedürümüz “sadece siz ve referanslarınızın www.myherbalife.com adresinden vereceğiniz siparişler içindir” 

Herbalife firmasının iç tüzüğüne göre. N11, gittigidiyor, hepsiburada, morhibo, amazon, çiçeklsepeti ve bunun gibi 3 ncü TARAF AÇIK ARTIRMA sitelerinde ÜRÜN SATIŞINI YASAKLAMIŞTIR. BAHSİ GEÇEN SİTELER VE BENZERİ SİTELERDEN ALINACAK ÜRÜNLERE SAHİP ÇIKILMAYACAĞI GİBİ HİÇBİR DESTEĞİ YOKTUR. BUNU GENELGE İLE  DE YAYINLAMIŞTIR.  BURALARDAN ALINAN ÜRÜNLERİN orjinalliği veya tazeliği, desteği, iade prosedürü konularında garanti ve destek vermemektedir. Sadece siz ve referanslarınızın www.myherbalife.com Tüm haklarınız bu siteden yapacağınız ürün alımları ile tarladan sofraya felsefesi ile takip ve garanti ile korunup desteklemektedir.) www.myherbalife.com sitesi haricinde başka sitelerde sadece kar amaçlı tarihi geçmiş. tarihi kazınmış yada değiştirilmiş veya sahte olabilen kar beklentili tüccar kılıklı güvensiz veya ürünler konusunda deneyimsiz ve bilgisiz insanların sattığı  herbalif ı ucuz ürün diye o sitelerden peşinde koşarak bir macera ve sağlığınızdan olmayın. Herbalife ürünü al dök karıştır çalkala iç karıştır zayıfla ürünü DEĞİLDİR. Kişiye özel beslenme programları ve hedefleri doğrultusunda birebir takip ve koçluk takibi ile; HERBALIFE ŞİRKETİ SADECE Biz Yetkili ve Deneyimli Distribitörleri vasıtasıyla  www.myherbalife.com sitesinden yapılan siparişlerde kare barcode takibi ve gizli mühür ile haklarınızı garanti ve iade takibi sorumluluğunu üstleneceğini BEYAN ETMİŞTİR.

Ve bu şekilde ilerlerseniz ürün etkisini kişisel koçluğumuzla doğru sonucu almış olacak ve internette nerde ucuz oradan ürün alayım diye koşan ve memnun olmayıp yada iade de sorun yaşayan maceracılardan ayrışmış olacaksınız… www.myherbalife.com üzerinden siparişlerinizi kendi HESABINIZI OLUŞTURMUŞ OLARAK BİZİM SPONSORLUK BİLGİLERİMİZ sayesinde, indiriminiz ile alırken bizler sizlere danışmanlık yaparak danışmanlık primi almaktayız. Tabiatıyla memnuniyetiniz ve herbalife ı değil sonucu beslenme koçlarınız olarak sizleri çok iyi dinleyip sorunlarınızı anlayan ve hedefleriniz için yolculuğunuzda ücretsiz olarak her gün birebir iletişimde olup,hep yanınızda olacak bizler ile doğru sonuca güvenilir bir şekilde ulaştırılmış olacaksınız. Çevrenize yolculuğunuzu tavsiye ederken, Herbalife demek yerine  (ki sizin adınıza açılan hesap numarası referansı kullanılarak gene bahsi geçen siteden onlarda ürün temini ve bizlerin beslenme koçluğunu almaları dahilinde puanlar ve indirimleriniz  yükselir. başka sitelerden almaları durumunda  bizden ücretsiz danışmanlık ve size yada bize bir indirim sağlayacak puan toplanmaz bizlere yönlendirmeniz indirim artırmanız ve doğru sonuç alabilmeleri için hayati önemlidir.  Tavsiye kısmında bizim irtibat bilgilerimizi onlara vermeniz en doğru tek yoldur. (0533 724 73 44) Besleneme koçunuz olarak bizim bilgi ve motivarörlüğümüzü ve takibimizi, memnun olacağınız verdiğimiz sinerjimizi ön plana çıkartarak kendi çevrenizi Sponsor ve Beslenme koçunuz olarak bize, isminizi verdirerek bizlere yönlendirmeniz halinde (0533 724 73 44) sizlerin alt networkünü oluşturmamıza da katkı sağlayıp referanslarınızın puanlarının kendilerine olduğu gibi size de eklenmesini sağlamış olarak indirim oranınız yukarılara daha hızlı çıkmasını sağlamış olacaksınız. İşte Herbalife Network’ü TAVSİYE TİCARETİ BU dur.

Nereden ve nasıl açabileceğinizi yazıp sonrasında Nedenlerini açıklayacağız…

 • Herbalife ‘ın 96 ÜLKEDE TEK RESMİ KAYIT ve ONLINE SİPARİŞ SİTESİ olan, www.myherbalife.com adresinden kaydınızı bilgilerimiz ile açarak fırsatlar dünyası size açılır.
 • www.myherbalife.com sitesi ONLİNE KAYIT BÖLÜMÜNDEN Sponsor ve danışmanınız olarak bizim bilgilerimizin girmenizi isteyecektir.
  ID alanına 
  T1Y0080149 
  ve Soyadı alanına
   TAN
   yazmanız ile,
 • Bizi SPONSOR ve BESLENME KOÇUNUZ olarak Tayin etmeniz ile ÜCRETSİZ HESABINIZI AÇILMANIZ ile %25 indirim ilk tanımlamış olacak
 • Siparişinizi sadece GENE AYNI SİTEDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRENİZ İLE  vereceğiniz siparişlerdeki toplanacak puanlarla indirim oranınız %25 ten başlayarak %50 seviyesine yükselecektir.
Referans bilgilerimiz ile MUHTEŞEM  Herbalife Distribitörü olma  seçeneğini tercih ederseniz;
 **Ürünleri hem %50 ye varan avantajlı almak, Ek gelir elde etmek, Finansal özgürlük, Sermayesiz ve risksiz kendi işinin sahibi olmak, Kişisel gelişim, Başkalarına yardım etmek, Yeni insanlarla tanışmak sosyalleşmek, Çocuklarınız için güvenli bir gelecek hazrılamak, bol sehayat e tatiller yapmak,  Kariyer  elde etmek ve takdir edilmek gibi; Amacınız bunlardan en az biri veya hepsi ise KESİNLİKLE HERBALİFE DİSTRİBİTÖRÜ olma seçeneği sizin için fırsatın adı dır. Bizimle hedef ve amacınız için 0533 724 73 44 iletişim den görüşme talebinizi bekliyoruz.
 • Ömür boyu sadece 1 kereye mahsus 357Tl  ödeyerek(2022 deki fiyatı), halen 96 ülkede faaliyet te olan Herbalife şirketine ortak olmuş oluyorsunuz ve  ve Türkiye dahil bu ülkelerde iş ve ekip kurma sponsor olma uluslar arası bir iş adamı ve iş kadını olma lisans numaranız tescillenmiş oluyor. Karşılığında da size, Herbalife tan Çok şık bir sırt çantası içinde hazneli süper shaker, ölçü kaşığı,1 adet vanilyalı shake i yani yaklaşık 650 tl civarında ürün de hediye olarak  size gönderilir. (2022 fiyatlarıyla dır.)  
 • Bu lisans hakkıyla %25 ten başlayan bir indirim oranında ürün almaya hak kazanırsınız. Mal alırken kazanılır mantığı ile isterseniz, %35 %42 %50 indirim dilimiyle başlama SEÇENEKLERİ ni de değerlendirebilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeler sponsorunuz olarak sizinle yapacağımız kişiselleştirmemizde konuşuyoruz. >>>>Ürünleri tüketmeye devam edersen bedenine ne olacağını, başkalarına da tükettirmeye devam edersen, hayatına neler katacağının konuşulacağı bir kişiselleştirme sonucu işi yapma kararın arkasında öğrenmeye açık istikrarlı oluşunla <<<<Ve her adım ilerlemenizde yanınızda oluyoruz. Yol göstericiniz olacağız. 0533 724 73 44 
 • %25-%35-%42-%50 indirimli ürün alma imkanı;hem de bir iş fırsatını değerlendirip ürün “tavsiye satışı” ve gelirde elde de etmek isteniyorsa 2 nci yol olan direkt başta Herbalife Distribitörü

  olma seçeneğini değerlendirmenizi şiddetle öneririz. Sponsorunuz olarak sizinle yapacağımız kişiselleştirme neticesi hayal ve hedeflerinizi öğrenip bu doğrultu da sizi anlayıp size göre bir çalışma planı vereceğiz. nerden nasıl başlamanız gerektiğini ve her adımda birlikte olacağız.

 • Herbalife Nutrition sponsoru olarak, farklı kesimlerde farklı yaş guruplarında farklı eğitim seviyelerindeki insana, hepsine adil bir girişimcilik fırsatı sunarak sizlerin iş ve gelir elde etmelerini sağlıyoruz. Ürünleri kullanıyorsunuz, kendiniz fayda görüyorsunuz, ihtiyacınız var ise ürün sonucunuzu da oluşturuyoruz ve referans sistemi ile farklı insanlara ürünleri anlatıyor tanıtıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar size ne oldu nasıl yaptın şeklindeki sorulara doğru cevap verme ve eğitimlerinizi de verdikten sonra kendi işinizin patronu olabiliyorsunuz.
 • 96 ülkede satış ve ekip kurma hakkını da değerlendirmeliler. Hedefinizi belirleyin veya sonradan da sponsorunuz olarak bizimle görüşerek sonradan distribütörlük lisansına geçiş yapılabilir
 • Yurtiçi ve yurtdışı Herbalife eğitim ve etkinliklere kalifikasyonlar karşılığı katılabilme hakkınız olur.
 • Perakende geliriniz olur. (indirim diliminize göre %10-%50 arası)
 • İndirim ve kariyeriniz ilerledikçe Toptancı geliriniz,  Sponsor geliriniz olur.
 • Royalty geliriniz olur. İndirim ve kariyeriniz arttıkça (%5-%11 arası)
 • Kariyer ilerledikçe Yıllık Bonuslar
 • Kalifikasyonlara hak kazanıp Ücretsiz yurt dışı Tatil kazanımları
 • Minimum 100 puan ve üzeri her siparişe KARGO ÜCRETSİZ dir.
 • Ücretsiz danışmanlığımızdan ve emek ve çabanıza istikrarlı ve kararlı oluşunuza göre Sponsorluğumuzdan yararlanırsınız.
 • Haftada en az 1 kere şirket doktor eğitimlerinden yararlanırsınız. Herbalife Türkiye bilim kurul üyesinde, Prf. Doktor eğitimlerinden, online ZOOM uygulaması üzerinden katılımdan yararlanırsınız.
 • Şirket diyetisyen eğitimlerinden online ZOOM uygulaması üzerinden katılımdan yararlanırsınız.
 • Ürünleriniz Direk Herbalife şirketinin depolarından adresinize gelir
 • Özel promosyonlara sahip olmak ”kalifiye olunarak” 1 aylık ve 3 aylık istikrarlı sipariş karşılığı puan üretimleriniz sayesinde (hediyeler, ayrıcalıklı müşterilere özel reel ve online etkinliklere katılabilme hakkı)
 • Kendi hesap ve şifrenizle www.myherbalife.com adresinden aldığınız ürünleri başkasına satma ve perakende gelir elde etme hakkınız var.
 • Grubumuzun aylık ve 2 aylık düzenleyeceği kamplara katılabilme hakkınız bulunmakla birlikte her hafta şimdilik salı günleri olan  FOKUS AKADEMİSİ dediğimiz reel yüz yüze her hafta farklı bir konuyu işlediğimiz eğitimlerimize de ücretsiz katılma hakkınız bulunmakta
 • Bu hesap diğer e-ticaret sitesi gibi değildir Yani hesap şifreniz ile 12 ay boyunca sipariş verilmez ise hesabınız ve TC KİMLİK numaranıza tanımlanan indirim oranı ve puanlar sıfırlanır ve site muhasebe sizin puan envanter ve bilgileriniz yer kaplamasın diye sizi pasife alır. Site erişiminiz kapatılır.  Sponsorunuz olarak hesabınızın kapatılmaması için yapılabilecekler konusunda veya kapanmış hesabınızı aktifleştirme konusunda bizden detayları öğrenebilirsiniz.

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRLÜK

Hem indirimli ürün alma hem de iş yapmak için HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR kaydı

Bu konseptin avantajları ana başlıklar ile altta, detayları da üsttedir. 

 • %25-%35-%42-%50 indirim kaydı.
 • Bir kereye mahsusu 357 Tl Lisans ödemesi yapılıyor. (2022 fiyatı ile)
 • Herbalife Şubeleri açabilirsiniz.
 • Ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanırsınız.
 • Şirket doktor eğitimlerinden yararlanırsınız.
 • Şirket diyetisyen eğitimlerinden yararlanırsınız
 • 6 farklı gelir imkanı
 • Ücretsiz şirket tatil ve promosyonlarına katılım şansı

Sizde Herbalife distribitörü olup. Tüm bu imkanlardan yararlanıp. İster ek gelir isterse tam zamanlı olarak çalışarak gelir elde edebilirsiniz.

Her şeyden önce kendinizde yapacağınız değişikliklerle. Daha sonrasında da yardıma ihtiyacı olan kişilere yaptığınız yardımlarla. Çok güzel ve farklı bir dünyanın kapısını açmış olacaksınız.

Herbalife bağımsız üyesi olduğunuzda neyi nasıl yapacağınızı, ürünler hakkında bilgiyi , çalışma sistemini bizimde içerinde bulunduğumuz gerek online gerekse yüz yüze eğitimlerimizle birlikte alıyoruz.

Kesinlikle Herbalife üyesi olarak eğitim konusunda yalnız kalmıyorsunuz. Bu eğitimler sonunda sizde Herbalife Beslenme Koçu ve uluslararası bir iş kadını veya işadamı girişimci oluyorsunuz. Yeter ki eğitime açık olun. Öğrenmeye kendinizi geliştirmeye açık olun. Mükemmel bir eğitim sistemine dahil oluyor ve bu işte kendinizi sporunuzla birlikte takip edip ilerleyerek geliştiriyorsunuz.

Herbalife Beylikdüzü olarak sizin gibi özgür zaman diliminde çalışmak isteyen girişimcilere tam desteğini vermekteyiz.

“Herbalife işi sıradan insanların sıra dışı hayatlar kazandığı bir iştir” diye söylemiştir iş filozofu Jim Rohn. Bu cümle Herbalife işini kısaca özetleyen bir cümledir.

Örneğin bu işi yapan ev hanımı da vardır mühendiste vardır iş adamı da vardır. Sonuç olarak sizde Herbalife Distribütörü olarak bu ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Beylikdüzü Herbalife Beslenme Koçu İletişim Numarası :

0533 724 73 44

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRÜ NASIL OLUNUR?

Herbalife Üyesi olmak için 05337247344 den bizim ile hemen irtibata geçin. Birlikte başaralım. Herbalife üyesi olmak çok basittir.

Herbalife Beylikdüzü distribütörü olmak için aşağıdaki adımları takip edin sizde Herbalife ‘in muhteşem dünyasına katılın

 1. İnternet tarayıcınızda  tr.myherbalife.com adresini açın.
 2. Herbalife Nutrition’ a katılın Online Başvuru sekmesinden devam edin.
 3. E-mail ve şifrenizi girerek onaylayın (şifre içerisinde en az bir harf Büyük olmalı diğerleri küçük harf ve rakam bulunmalı, 8 karaktere tamamlanmalı Örneğin; Levent123)
 4. Distribütör olarak devam et sekmesini seçin.
 5. Sponsor ID : T1Y0080149 (sponsorunuz olarak bizim numaramızı girmeniz gerekmektedir.)
 6. Sponsor Soyadı: TAN (sponsorunuz olarak bizim Soyadımızın ilk 3 harfini yazmanız gerekmektedir.)
 7. Sonraki adımda gerekli bilgileri kimliğinizde yazdığı gibi giriniz.
 8. Ödeme sekmesinde kredi kartı ile ödemenizi yapın
 9. Tebrikler şirketin verdiği T1 ile başlayan ID numaranız ile sizde Herbalife a katılmış oldunuz.
 10. Hörbilayf Beylikdüzü üyesi olarak 96 dan fazla ülkede işinizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Herbalife Beslenme Koçu İletişim Numarası :

0533 724 73 44
www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

2 thoughts on “Herbalife Beylikdüzü – 05337247344 – Herbalife Fiyatları”

 1. Wow, fantastic blog structure! How long have you ever been blogging for?
  you make running a blog look easy. The entire glance of your site is great, let alone the

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder