Herbalife Hakkında Her Şey – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Tarihçesi 

Sevgili Takipçilerim  ve Danışanlarım; bu konuda size bilgi vermek istiyorum.  Herbalife bir beslenme şirketidir. Herbalife 1980 yılında girişimci Mark Hughes tarafından kuruldu. şirketin kurucusu Hughes 1980 yılında ağırlıklı olarak kilo kontrolü üzerine odaklanmış ürünlerini Los Angeles sokaklarında aracının bagajında satmaya başlamıştır. 

Satışa çıkarılan ilk ürün kilo kontrolünde yardımcı olan öğün yerine geçen ve  kiminizin mama, kiminizin toz yiyecek dediği ama aslında ” Öğün yerine geçen Besleyici  Shake Karışımı ” dediğimiz ürün olmuştur. Ürünleri satışa sunmadan önce Herbalife kurucumuz, Hughes diyabet hastası olan annesi bu ürünleri denemiş sonuç almıştır, Akabinde ürünler satışa sunmuştur. Şuanda 97 faaliyette olan Herbalife ürünleri bir çok insanın hayatına güzel dokunuşlar yapmıştır. 

Kişilerin Herbalife sonuç almalarının bir nedeni ise bizler yani bilinçli etik ve düzenli yurtiçi ve yurtdışı, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere, düzenli eğitimlerle bilgileri güncellenen Herbalife danışmanları olarak doğru sonucu tahhüt etmekteyiz. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına çalışmalarımız var. Ürün değil Sonuç Satıyoruz.

Herkese Merhaba. Bu Video da Herbalife Hakkında Merak Edilen Tüm Soruları Cevaplıyorum.

Pek çok insan Herbalife i duyduğunda araştırma yoluna gidiyor. Kimisi sağdan soldan duyduğu bilgilerle, kimisi de internette yazılan yorumlarla herbalife’i tanımaya çalışıyor. Ancak çok fazla bilgi kirliliği ve saptırmalar olduğu için…. bu video serisinde herbalife’ın tüm gerçekleriyle anlatmayı planladım.

HERBALIFE NEDİR ?

Herbalife 1980 yılında Los Angeles’ta, MARK HUES tarafından kurulmuş, global bir beslenme şirketidir. 2019 itibariyle 97 ülkede faaliyette olan Herbalife, Cristiano Ronaldo gibi isimlerin de yer aldığı, 190 dan fazla takım ve sporcuya, beslenme sponsorluğu yapmaktadır. 40’ıncı yılını geride bırakan Herbalife’ın bu kadar başarılı olmasının sebebi ürünlerin arkasındaki isimler ve Herbalife’ın üretim, tüketim ve çalışan felsefesidir. Her geçen gün 300’den fazla bilim insanıyla, global pazarın beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına kendisini daha da ileri taşıyan Herbalife, daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için sloganıyla, aktif yaşam, iyi beslenme, kilo kontrolü ve özgür iş fırsatı kavramlarıyla, dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. 

Herbalife Hisseleri, ekonomik büyüklüğü yanında, her şeyin ince elenip sık dokunduğu dünyanın en büyük borsalarından biri olan 40 yılı aşkın süredir New York borsasında işlem görmektedir. İşte bu kadar köklü, güvenilir, sürekli denetlenen iç yapısı ve ürünleri ile şeffaf bir şirket olarak farkını ortaya koymaktadır.

HERBALİFE en iyi şekilde üretilen ürünlerini pazara sunarken, sosyal alanda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Herbalife Nutrition Formation adı ile yapılan bağışların bazı etkinlik gelirlerini, beslenme eğitim ve giyim ihtiyacı olan çocuklara yardım amaçlı kullanmaktadır.

HERBALİFE ÜRÜNLERİNİN ZARARLARI / YAN ETKİLERİ VAR MI?

Aslında bu soru, Herbalife ile ilk kez tanışan herkesin sorduğu ilk sorudur. Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mı? veya zararlı mı?

Herbalife ürünleri ”ceed to feet” yani tohumdan sofraya felsefesi ile üretilmektedir. Ürünlerin amacı normal şartlarda alınması gereken günlük besin ihtiyaçlarını, en iyi oranlarda eksiksiz olarak tamamlamak ve sağlıklı beslenmeyi desteklemektir.

Yani sanılanın aksine Herbalife ürünleri, zayıflama ya da kilo aldırma ürünleri değildir ! Hücresel beslenmeyi sağlayabilen, sağlıklı takviyeler ve öğün yerini alan gıdalardır. Kalorisi azaltılmış beslenme gıdası olduğu için bu ürünler kilo alma kilo verme gibi kilo kontrolünde de kullanılmaktadır. Ancak bizler satıcı değiliz. bizler deneyimli Herbalife Beslenme koçlarıyız. kişilerin hedefleri, hastalıkları, beslenme alışkanlıkları ve  problemleri farklılık gösterdiğinden kesin ve kalıcı sonuç ürünleri bizler aracılığı ile temin edilmesini sağlamanız ve bizlerin kontrolünde beslenmenizde kullanarak kalıcı doğru sonuca varmanız gerekmektedir. İşte o zaman ürünleri kafasına göre oradan buradan alıp kafasına göre kullanan yada arkadaşı şöyle kullanmış bende aynısını yapayım demeden danışman ve ihtiyaçlarınızı çok iyi dinleyip sizi anlayan ve destek olacak bizler le birlikte hedefinize uygun kullanınca. internette kafasına göre kullanıp yada deneyimsiz tüccar kılıklı insanların elinde bir macera yaşayıp internette hem kötü yorum yapmamış hem de paranız boşa gitmemiş olur.

Herbalife ürünlerinin içerisinde, insana kısa yada uzun vadede zarar verecek olumsuz etki gösterecek bir madde bulunmaz. Kaldi ki ürünler Dünya sağlık örgütü FDA ve her ülkenin ilgili bakanlıklarınca incelenip, onay alır. Türkiye’de bu durum her stok yenilenmesini tekrarlanmaktadır.

Bahsettiğimiz üzere, Herbalife ürünleri zayıflama ya da kilo aldırma ürünleri olmadığı gibi, ilaç ya da kimyasal da değildir. Dolayısıyla herhangi bir sağlık problemini tedavi etme veya hastalıkları iyileştirme gibi bir iddiası yoktur. Sağlıklı beslenmek ve kilo kontrolü sağlamak isteyen tüm bireyler, Herbalife ürünlerini beslenmesine dahil edebilir.

Bir diğer önemli soru da şu….

Herbalife ürünleriyle şeker, tansiyon, kolestrol gibi hastalıklara sahip olan bireyler beslene bilir mi?  Bahsettiğim üzere ürünler sağlıklı beslenmek üzere beslenmemizde yer alabilir. Yani çocuğundan yaşlısına herkes tüketebilir. Ancak unutulmamalıdır ki, belli bir sağlık problemi olan insanlar, nasıl ki her yemeği tüketemiyor, seçici olmak zorunda kalıyorsa; Herbalife i beslenmesine dahil etmeden önce, doktoruna başvurmalıdır. Akabinde, ürünlerle canı istediği gibi değil, Herbalife koçu dahilinde beslenmelidir. Bu durum, yalnızca sağlık problemi olan bireyler için değil, tüm bireyler için geçerlidir.

Amacı sonuç almak isteyen bireyler, mutlaka deneyimli bir Herbalife koçu ile çalışmalıdır. Unutmayın gerçek bir Herbalife koçu sizi takip eder, size alternatifler ve öneriler sunar, sizi bilinçlendirir ve sonuç odaklı yönlendir. Bahsettiğimiz üzere,  Herbalife ürünleri zayıflama yada kilo aldırma ürünleri değildir.

Peki nasıl oluyor da insanlar aynı ürünlerle hem zayıflayıp hem de kilo alabiliyor. Bu işin matematiği basit kilo vermek için harcadığınız dan fazla kalori alırsanız, kullanılmayan kaloriler yağ olarak depolanacaktır. Bu da kilo artışına sebep olur. Eğer harcadığınızdan daha az kalori alırsanız, aradaki açığı vücudunuz biriktirdiği kalorilerden harcar ve kilo kaybeder; peki durum bu kadar basitken neden hala kilo veremiyor yada alamıyoruz. Çünkü doğru beslenme ve kilo kontrolü, yalnızca kaloriden ibaret değildir. Aldığınız kalorinin içindeki besin değerleri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ya da fazla geliyorsa kilo verememe ya da Kilo almama sorunları devam eder. Doğru kilo kontrolü, vücudumuzun ihtiyaçlarından taviz vermeden, orantılı kalorilerle bir beslenme düzeni oluşturmak ve doğru beslenme alışkanlıkları edilmekten ibarettir. Bu noktada herbalife imdadımıza yetişir nitelikte olup, vücudumuzun normal şartlarda alması gereken tüm besin öğelerini, düşük kaloride ve doğru kaynaklardan sunduğu için sonuçlar muhteşem oluyor.

Eksik besinlerimizi takviye derken, fazladan aldığımız yağı, suyu, toksin maddeleri de vücudumuzdan uzaklaştırıyoruz. Sağlıklı bir düzen, sağlıklı öğünler ve devamlılıkla diyet yapmadan kilo kontrolü sağlatabiliyoruz.

HERBALİFETEN SONRA NE OLACAK?  NASIL OLACAK?

Peki, ben bu ürünleri aldım, koçum ile kullandım, sonuç aldım, bu ürünleri ve beslenmemden çıkarmak istiyorum. Tekrar kilo verir miyim? veya kilo alır mıyım?

Ürünlerle birlikte beslenirken, beslenme konusunda bilinçlendirmemiş bireyler, ürünleri beslenmesinden çıkardıktan sonra, tekrar yanlış düzene yani yağlı, bol kalorili, sık kaçamaklı, az sulu ve hareketsiz bir düzene geri döndüklerinde öncesinde ne yapmış olurlarsa olsunlar, tekrar kilo alırlar ya da aldıkları kiloyu geri verirler. Bunun sebebi Bizler hücre beslenmesi yapmayı yaşam tarzımıza ve bedenimize öğretiyor. yağ hücrelerimizi enerji hücrelerine dönüştürüyoruz. Eski alışkanlıklara geri döndüğünüzde enerji hücreleri tkrardan yağ hücrelerine dönüşür. tabiatıyla  bizler sizlere ürünlerin enerji verme gücünü de kullanarak gün içinde enerji düşüklüğü yaşamadan doğru beslenme alışkanlıklarını öğreterek ve yaşantınızda tutmanızın sebep ve alışkanlıklarını kazandırarak sizlere doğru sonuca ulaştırıyoruz.

Böylece, bizler gibi  deneyimli Herbalife koçları eşliğinde beslenmiş bireyler,  kaçamak dahi yapsa, nasıl telafi edeceğini bildiği için, kilo onlar için bir sorun olmaktan çıkar.

Ben Levent Tanrıverdi, Herbalife hakkında sıkça karşılaştığımız soruları… yanıtlamaya çalıştım. Umarım faydalı olmuştur. Hala aklınızda sorular varsa bunları aşağıda belirttiğim iletişim adreslerinden Bana ulaşarak sorabilir ve hızlıca yanıt alabilirsiniz. 

Unutmayın çok yemek ya da az yemek değildir olay! önemli olan doğru beslenmeyi sağlayabilmektir ve Vücudumuza ihtiyaçlarını tam olarak verebilmektir.

Fithamle Kilo Kontrol Merkezi,

Olarak 2017 yılından beri, Beslenme Hizmetleri alanında (Yaşam Koçluğu – Kilo Verme Beslenmesi Koçluğu-Kilo Almak için Kas Hacmini Güçlendiren ve Artıran Beslenme Koçluğu – Cilt Bakımı Ve Cilt Beslenmesi Koçluğu – Sporcu Beslenmesi Koçluğu (Spor öncesi, Spor Sırasında ve Spordan Sonra Beslenme Programları) -Ücretsiz Vücut Cilt Analizi), Merkezi Maltepe olup, Türkiye içinin tamamına ve Yurtdışına, online uzaktan danışmanlık’ta dahil olmak üzere birçok yöntem ve eğitimlerimiz ile ücretsiz takip danışmanlık ile kişilerin hedefleri için doğru sonuç faaliyetlerindeyiz.

Merhaba İsimlerimiz;

Levent Tanrıverdi 05327780132    Hamire Tanrıverdi 05337247344

Eşim ile Birlikte 2017 yılından beri Herbalife Bağımsız üyesi ve Herbalife Beslenme koçluğu desteği vermekteyiz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

7 thoughts on “Herbalife Hakkında Her Şey – 05337247344 – Herbalife Ürünleri”

  1. Many people have opinions, but few people have accurate information. Our mission is to provide accurate information and work for a happier and healthier world. We thank you for your interest.

   Birçok insan fikir sahibi , ancak çok az insan doğru bilgi sahibi oluyor. Doğru bilgi vermek ve daha mutlu ve sağlıklı bir dünya için çalışmak misyonumuz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

  2. Kilo kontrolü, dengeli beslenme, günlük yaşantıdaki enerji düşüklüğüne karşı beslenme programları ve gıda takviyeleri konusunda size de yardımcı olmamı ister misiniz. çevrenizde aşırı derecede zayıf olup kilo almak isteyen kimleri tanıyorsunuz veya kilo vermek isteyen kimleri tanıyorsunuz. Diğer yandan Profesyonel veya amatör Spor öncesi, spor sırasında ve spordan sonra beslenme programlarını kişiye spor branşı yoğunluğuna özel beslenme programları desteğini ücretsiz sunmaktayım. Tüm bu konularda sizin referansınızla ücretsiz günlük birebir takip yaparak kişinin kalıcı sonuç garantili hedefine ulaşmasını sağlayabilirim. Halen dünyanın 6 farklı ülkesindeki danışanlarımla whatsApp üzerinden günlük takip sağlamaktayım.

 1. Hello there! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
  My site looks weird when viewing from my apple iphone.
  I’m trying to find a template or plugin that might be able to resolve this issue.
  If you have any suggestions, please share.
  With thanks!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder