Herbalife Heartwell Nedir ? Herbalife Heartwell Ne İşe Yarar ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Heartwell, ana bileşen olarak yulaf beta-glukanı içeren besleyici bir içecek tozudur.

HERBALİFE HEARTWELL NEDİR?

Heartwell ’e can veren kan veren aslında bunu çok başarılı kılan şey, bunun içindeki beta-glukan maddesidir. Beta-glukan Türk gıda kodeksi ve sağlık beyanları yönetmeliği içerisinde de yer alan bir maddedir.

Beta-glukan ne işe yarıyor? Bir kere her şeyden önce normal kan kolesterol seviyenizin dengede kalmasını sağlar. Beta-glukanlar arpadan ya da yulaftan elde edilebilirler.

Bunlar yulaftan ya da arpadan elde edilen beta-glukan olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Herbalife’in kullandığı yulaftan elde edilen beta-glukandır. Bir parça beta-glukanı elde edebilmeniz için kilolarca yulafın içinden o küçük küçük parçaları toplamanız gerekiyor ki bu çok ayrı bir teknoloji çok ayrı bir endüstriyi gerektiriyor.

İşte bu endüstriye sahip şirkette Herbalife Nutrition. Bu üründe Herbalife Heartwell ‘dir

Beta glukan nedir? Faydaları nelerdir ? Beta glukan türk gıda kodeksi beslenme ve sağlık beyanları yönetmeliği kapsamında aşağıdaki şekilde açıklamaktadır.

Özellikle yulaf  beta glukanı kan kolesterolünü azaltır düşürür. Demek ki bu beta glukanlar bizim kan kolesterolünüzü düşürür.

Kolesterol aslında bütün organların yorulmasına yıpranmasına, acı çekmesine, hastalanmasına sebep olur. Beta glukanlar yüksek kolesterole bağlı koroner kalp rahatsızlıklarının da iyi yönde gelişmesine, risk faktörünün azalmasına katkıda bulunur. Faydalı olanı da sizin her gün düzenli olarak 3 gram yulaf beta glukan almanızdır.

HERBALİFE HEARTWELL NE İŞE YARAR?

Bu noktada bu bir ilaç değildir. Ama bir iddiası vardır. O da kan kolesterolünüzü düşüreceği yönünde bu iddialar boşuna kutunun üzerine yazılmaz, eğer bir şeyi iddia ediyorsanız, içindekinin tam onun karşılığını vermiş olması gerekiyor. İçinde ne varsa dışına da yazması gerekiyor.

Aynı zamanda bunun içindeki hem beta glukan var hem de lif vardır. Bunlar sayesinde kan şekerimiz de belli bir denge içerisinde kalır.

En büyük sıkıntılardan, sorunlardan bir tanesi kan şekeri döngüsünün bozuk olmasıdır. İşte zamanında yaptığımız yanlış diyetler, girdiğimiz yanlış uygulamalar. Belki de kendimizi çok hoyratça kullanmamız.

Saatlerce çok uzun açlık yaşamış, sonra birden hızlıca şekere dönüşen kan şekerini zıplatan besinler almamız.

İşte karbonhidrat, basit karbonhidratlı şeyler yememiz, şeker gibi hamur gibi ne oluyor aslında bizim kan şekeri dengemizi bozuyor.

Kan şekerimiz birden yukarıya vuruyor, sonrası aşağı iniyor ve biz ondan sonra bir türlü doyamayan canlılar haline geliyoruz.

HERBALİFE HEARTWELL ZAYIFLATIR MI?

Günlük olarak  önerilen 1 ölçekte 1 buçuk gram beta glukan bulunmaktadır. Bu ne demek oluyor? Siz günde 2 ölçü içtiğiniz zaman 3 gram yani gerekli ve yeterli olan 3 gram beta glukan almış olacaksınız.

Kutunun üstünde diyor ki yulaf beta glukan içeren besleyici bir içecek tozudur. Sizin zayıflamanızı değil beslenmenizi sağlar. Kollestrolünüzü dengeler, Yulaf betagulukan sayesinde immüm sistem bağışıklık sisteminizin dayanıklığını artırır.

Herbalife bir beslenme şirketidir. Ürünlerimiz insanların hücrelerini, dokularını, organlarını ve sistemlerini besler.

Herbalife sadece zayıflama ürünleri satan bir şirket değildir. Dünyanın en iyi beslenme ürünlerini insan ihtiyaçlarına göre bilir, belirler ve 300 den fazla bilim adamıyla birlikte üretir.

Tüm tohumları, tüm malzemeleri, tüm o üretim prosesini her şeyi ama her şeyi, son teknoloji ve son güvenlik sistemi ile de üretir.

HERBALİFE HEARTWELL FAYDALARI NELERDİR?

Beta glukan nedir? Faydaları nelerdir ? Beta glukan Türk gıda kodeksi beslenme ve sağlık beyanları yönetmeliği kapsamında aşağıdaki şekilde açıklamaktadır.

Özellikle yulaf beta- glukanı kan kolesterolünü azaltır düşürür. Demek ki bu beta glukanlar bizim kan kolesterolünüzü düşürür.

Kolesterol aslında bütün organların yorulmasına yıpranmasına, acı çekmesine, hastalanmasına sebep olur.

Beta glukanlar yüksek kolesterole bağlı koroner kalp rahatsızlıklarının da iyi yönde gelişmesine, risk faktörünün azalmasına katkıda bulunur.

Faydalı olanı da sizin her gün düzenli olarak 3 gram yulaf beta glukan almanızdır.

HERBALİFE HEARTWELL NASIL KULLANILIR?

Bir ölçüsü 25 kaloridir. Normal koşullarda sizin günlük 3 gram beta glukan alabilmeniz için epeyce bir yulaf tüketmeniz gerekiyor. Her bir yulaf kaşığının yani bir çorba kaşığı yulaf kalorisini düşündüğümüzde gereksiz kalori yükünü ortadan kaldırıyor.

Çok düşük bir kalori ile sizin çok iyi bir şekilde beslenmenizi sağlıyor.

Su ya da meyve suyuyla karıştırabilirsiniz. Meyve suyu konusu bence tehlikeli ama onun yerine çok güzel bir ürün herbalife aloe konsantre içecek hazırlayabilir ve onun içine katıp karıştırıp içebilirsiniz.

Ya da Herbalife Shake ’in içerisine karıştırarak çok daha zengin bir lif kaynağı biraz daha ekstra protein desteği elde etmiş olursunuz.

HERBALİFE HEARTWELL FİYAT

Bu ürüne Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı yaparak %15 – %25 – %35 indirimli ulaşırsınız. Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Ol linke tıklayarak kısa sürede ücretsiz olarak kayıt olarak siparişinizi hemen verin.

Herbalife Ayrıcalıklı Üyelik videomuzuda izleyebilirsiniz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder