Herbalife Kilo Kontrolü – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

 

Herbalife Beslenme KulubüBirçok insan tarafından problem haline dönüşmüş kilo kontrolü aslında dengeli ve doğru beslenmedeki aksaklıkların temel sebebidir. Bu nedenle kilo kontrolüne ihtiyaç duyan kişilerin doğru bir şekilde beslenmeleri gerekir. Bazen yoğun iş temposunda yememize dikkat edememekte bu nedenle de kilomuzu kontrol edememekteyiz. Ayrıca kilo sadece kilolu insanların değil aşırı zayıf olan ve kilo alamayan insanların da sorunudur.

Bu nedenle hem vücudun ihtiyacını karşılamak hem de kiloyu kontrol altına almak amacı ile bitkisel ürünlerden oluşan beslenme ürünleri ile Herbalife Kilo Kontrolü Programları, sağlıklı yaşam ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Uzun yıllar bu alandaki deneyimi ile Herbalife beslenme ürünleri, kişiye özel beslenme çizelgesi belirlemektedir. Afiş, internet sitesi ya da bir üye aracılığı ile merkezimize (beslenme kulübü, kilo kontrol merkezi veya aktif yaşam merkezimiz) e ulaşıp beslenme ürünlerini aldığınızda dilerseniz bu konuda size yardımcı olacak distribitörler de kilo kontrolünüze yardımcı olacaktır. Distribitör bu konuda sizden ücret talep etmez. Bu tamamen ürünlerden en doğru şekilde faydalanmanızı sağlamak amacıyla verilen bir hizmettir. Kilo kontrolünde aşağı kilo kontrolü ve yukarı kilo kontrolü olarak kilo kontrolü sağlanmaktadır.

Kilo sorunu yaşayan kişiler kiloları olması gerekenden fazla ise aşağı kilo kontrolü uygulanır.

Kilosu olması gerekenden az olan yani fazla zayıf olan kişilerin kilo alması amacıyla uyguladıkları yöntem ise yukarı kilo kontrolü olarak değerlendirilir.

Kişinin hedefine özel Herbalife koçu tarafından kişiselleştirilmiş Herbalife Kilo Kontrolü Programları için kullanılan ürünlere başlamadan önce kişilerden göğüs, bel ve basen ölçülerini alması istenir. Böylece ilerleyen zamanda ürünlerin üzerinizdeki ve kilodaki etkilerini daha rahat görüp kişiyi teşvik eder. Ayrıca kilo kontrolü ürünleri bitkisel içerikli olduğundan kişinin gerekli protein ve vitaminleri almasını sağlarken yağ yakımını da hızlandırır. Kişilerin hızlı bir şekilde kilo vermesi ya da almasını değil sağlıklı bir şekilde olması gerektiği gibi kilo alıp vermesini sağlar.

Temel beslenme ürünlerinde F1 shake, vitamin, bitkisel çaylar gibi iç beslenme ürünleri bulunan ürün belli aralıklarla doğru bir şekilde alındığında en doğru sonucu almanızı sağlar. Ayrıca bölgesel yağ yakımı tabletler karın bölgesi, basen gibi kısımlara yığılan fazla yağların da yakılmasını hızlandırır ve spor ile birlikte vücudunuzun daha düzgün bir forma girmesine yardımcı olur. Alınan tabletlerle birlikte mutlaka bol su alınmalıdır. Günde en az 1,5 -2 lt su tüketilmelidir. Her sabah ve akşam belirtilen tabletler öğün öncesi mutlaka alınmalı ve bol su içilmelidir. Çünkü vitamin ve mineraller su içinde çözülürler.

Kilo Kontrolü Ürünleri

F1 Shake: günde iki defa öğün yerine alınır. Kilo almak isteyenler yemekle beraber alır, kilo vermek isteyen kişiler için öğün yerine geçer ve shake’i aldığınız öğünde yemek yememeniz gerekir. Ancak günde bir öğün mutlaka katı yiyecek tüketilmelidir. Bağırsakların doğru çalışması için gün içinde katı yiyecek şarttır. Shake 250 ml yarım yağlı süt ya da suya 1 porsiyon Shake katılarak içilmektedir. İsteğe göre meyve katıp robottan geçirerek içilebilir.

Bitkisel konsantre çay: 4 farklı lezzet seçeneği bulunan çayı soğuk veya sıcak tüketebiliyorsunuz. Yarım çay kaşığı çayı bir fincan suya katılarak içilir. Kilo vermek isteyenler için yardımcı üründür. Ayrıca zinde tutarak daha verimli çalışmanızı sağlar.

Herbal Aloe konsantre içecek: içeriğinde bulunan aloe vera özü ile daha çok su içmenize dolayısı ile daha çok yağ yakmanıza yardımcı olacak içecektir. Bir bardak suya bir damla damlatmanız yeterli olacaktır.

Thermo Complete: c vitamini, mate yaprağı ve yeşil çay içeriği ile Herbalife kilo kontrolünüze yardımcı olurken form kazanmanızı da sağlamaktadır.

 

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder