Herbalife Kullananlar – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Günümüzde Herbalife Kullananlar arasına neden girmemiz gerektiğini biliyor musunuz? Neden bunca besin varken Herbalife ?

Cevap Çok kısa ve basit, Karın doyurmak ile sağlıklı beslenmek; kesinlikle aynı şey demek DEĞİLDİR..!

Sağlıklı Beslenmek ve Karın doyurma amaçlı beslenmek, her ikisi birbirinden çok çok farklı şeylerdir.

Sonuç Hikayem

Ben daha önceleri kahvaltı sorunu olan sabah evden kahvaltı yapmadan çıkan ve her çalışanın yaptığı gibi kendimi börek ve pide salonlarında bulan biriydim. Bir çok vitamin minerale ihtiyacı olan vücuduma sadece bir kır pidesi ile bir çayı ödül olarak veriyordum. Zaten bir enerji problemimde vardı sabah yataktan dayak yemiş gibi kalkıyor daha doğrusu zorla kendimi kaldırmaya çalışıyordum o saatin alarmını 3 – 4 kere erteliyordum.  Zaten yorgun ve enerjisiz olan vücuduma sabah sabah tekrar karbonhidrat ağırlıklı besinleri  yükleme yaptığımda saat 11 gibi ağırlık çöküyor ve uykulu bir halde enerjisiz bir şekilde işlerimle uğraşmaya çalışıyordum ve sürekli karbonhidrat ağırlıklı besinleri vücudum istiyordu. Tam bir çikolata canavarıydım. Bir yazıda okumuştum. Sabah hangi besinle başlarsanız akşama kadar canınız onu ister diyordu. Ben karbonhidratla yani kır pidesi ile başlıyor, akşama kadar bütün abur cubur  neler varsa götürüyordum. Bu düzende devam edince birde durumuma baktım ki 25 kilo fazlam, enerji sorunu , halsizlik , uykusuzluk ve birçok kötü arkadaşlarım olmuştu.

Evet bir şeyler yapmam gerekiyordu daha önceden herbalife’i biliyordum. Hep kendime diyordum zaten Herbalife kullananlar arasına girmem lazım diye. Çünkü bu ürünlerin sadece zayıflama değil sağlıklı beslenme ürünleri olduğunu biliyordum. Hemen Herbalife kullananlar arasına girdim birkaç gün içinde gerçekten enerjim artmaya başladı saat sekizde zorla kalktığım yatağımdan saat  yedide zinde kalkmaya başladım bir şeyler değişiyordu gerçekten hissedebiliyordum. İlk 2 ayımda tam 17,5 kg mu aşağıya kontrol etmiştim Son 2 ay da da 6 kilo korumamı tamamlamıştım. ve 2017 yılından beri kilo problemi yaşamadan hayatımı aktif bir şekilde sürdürüyorum.

Kıyafet kreasyonumu değiştirmeye başlamıştım. Herhangi bir deri çatlaması yada buruşması, sarkma kırışma da yaşamamıştım. Bölgesel fazlalık adına da muhteşem görselim tam oluştu ve inanılmazdı  ve enerjim yerindeydi 2 günlük zorlu bir otobüs yolculuğundan indiğimde bile gücüm kuvvetim yerinde oluyordu. O yüzden ben hala 2017 yılından beri her sabah Herbalife ürünlerini ideal kahvaltı olarak kullanıyorum ve gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum.

Herbalife ürünleri ile ve herbalife kullananlar arasında yer alan danışmanım ve sponsorum ile beslenme hakkında da çok güzel bilgiler öğrendik ve bunları hayatımıza sokarak o müthiş eziyet olan kilolara savaş açtık ve bu yolda gerçekten çok güçlü bir yardımcımız var. Onun adı da HERBALİFE

Fithamle Kilo Kontrol Merkezi,

Olarak 2017 yılından beri, Beslenme Hizmetleri alanında (Yaşam Koçluğu – Kilo Verme Beslenmesi Koçluğu-Kilo Almak için Kas Hacmini Güçlendiren ve Artıran Beslenme Koçluğu – Cilt Bakımı Ve Cilt Beslenmesi Koçluğu – Sporcu Beslenmesi Koçluğu (Spor öncesi, Spor Sırasında ve Spordan Sonra Beslenme Programları) -Ücretsiz Vücut Cilt Analizi), Merkezi Maltepe olup, Türkiye içinin tamamına ve Yurtdışına, online uzaktan danışmanlık’ta dahil olmak üzere birçok yöntem ve eğitimlerimiz ile ücretsiz takip danışmanlık ile kişilerin hedefleri için doğru sonuç faaliyetlerindeyiz.

Merhaba İsimlerimiz;

Levent Tanrıverdi 05327780132    Hamire Tanrıverdi 05337247344

Eşim ile Birlikte Herbalife Bağımsız üyesi ve Herbalife Beslenme koçluğu desteği vermekteyiz.

Vücudumuz için gerekli temel besin öğelerini içerisinde barındıran bu ürünlerin doğru kullanımda neler yapabildiğini Herbalife Shake Kullananların hepsi bilmektedir. Bu muhteşem ürünlerle sonuç almış birçok hikaye vardır. Peki sonuç alan kişiler bu ürünleri nasıl hazırlayıp nasıl kullanıyorlar. Buna bir göz atalım isterseniz

Herbalife Shake Nasıl Yapılır ? Herbalife Shake Hazırlanışı Nasıldır ?

  • Öncelikle Herbalife Shake çeşitleri arasında bir tercih yaparız. Bildiğiniz gibi 3 adet tat seçeneğimiz vardır. Çikolatalı aromalı , vanilyalı aromalı ve fındık aromalı. Tadımıza kara verdikten sonra
  • Shakerimiza 250 ml yarım yağlı süt koyarız
  • İki yemek kaşığı (yaklaşık 26 gr) shake ilave ederiz
  • Topak kalmayacak şekilde güzelce çalkalarız. Altenatif olarak blenderiniz varsa direk karıştırabilirsiniz
  • Seçtiğiniz tada göre üzerine tarçın, kakao yada Hindistan cevizi ilave edebilirsiniz
  • Bardağa aldığınız muhteşem shakenizi kısa sürede tüketerek üzerinede bir bardak suyunuzu içerseniz
  • Sağlıklı bir öğünü az kalori ile tamamlamış olursunuz

Herbalife Shake Nasıl Kullanılır ?

  • Sabah ve akşam öğün yerine bu ürünleri kullanıp öğlende sağlıklı protein ağırlıklı bir yemek yer ve günde en az 2 lt su içerseniz kilolarınızı aşağı kontrol edersiniz
  • Sabah öğünü yerine bu ürünleri kullanıp öğlen ve akşam sağlıklı yemek yer ve en az 2 lt su içerseniz kilolarınızı ve enerjinizi korursunuz
  • Sabah, öğlen ve akşam öğünlerini yiyip üzerine üç öğünde bu ürünleri yerseniz kilolarınızı yukarı kontrol edersiniz

Üç amaç içinde kullanılabilen bu ürünlerin sırrı öğün yerine geçen kalorisi kısıtlanmış ürünler olmasıdır. Doğru besinleri vücudunuza aldığınız için eksiğiniz varsa tamamlar fazlanız varsa kaybedersiniz.

Herbalife Shake zararları var mı diye soranlar için en iyi cevap herhalde bu ürünlerin üç farklı şekilde işe yarayacak şekilde sağlıklı olmalarıdır. Çünkü bu ürünler sadece zayıflama ürünü değildir. Sizin sağlıklı beslenmenizi sağlayan bir öğünde almanız gereken besinleri size veren ürünlerdir. 

Size kilo kontrolünü sağlayacak olan ürünlerin enerji verme gücünü kullanarak yeme içme bozukluklarınızın vücuduna etkisini sizi dinleyip anlamış ve hedefinizi öğrenerek bu doğrultuda yeme içme alışkanlıklarınızı değiştirip yeni alışkanlıklar kazandıracak olan bizler gibi deneyimli Herbalife Koçlarıdır. Herbalife ürünleri herkes için aynı olmasına rağmen. gündelik beslenme alışkanlıklarımız ve metabolizma kabiliyetlerinizdeki farklılıklar sebebiyle kişiden kişiye değişen farklı beslenme programları ile hedefinize sonuç garantili ulaştırıyoruz. Orijinal ve ayrıcalıklı indirim kartınızla ürünlerinizi referansımız ile edinmek aynı zamanda sonuç garantili ücretsiz günlük vip koçluk takip imkanlarınız için 0533 724 73 44 iletişime geçmenizi bekliyoruz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder