Herbalife Merkezi Nerede – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Merkezi Nerede ?

Herbalife Türkiye ’ye gelmeden önce ilk nerede ve nasıl kurulduğunu biliyor musunuz?

Kurulumu bir trajedi sonucu ortaya çıkmıştır. Mark Hughes annesinin yüksek kilo problemleri ve depresyon haplarını bir arada kullanması sonucu etkileşime giren ilaçlar yüzünden vefat etmesiyle; henüz 17 yaşındaki anne sevgisi ile dopdolu Mark, benim annem kilo sağlıksızlığından öldü; başka anneler de bu yüzden ölmesin diye araştırmaya giriyor.

Herbalife Nutrition Nasıl Kuruldu ?

1980 yılında USA ‘ da kurulmuştur. Kurucusu Meksika asıllı Amerikalı  olup adı Mark Hughes ’dir.  Aslında nu şirket 2-3 kişinin bir araya gelelim haydi bir ticarethane kuralım diye ortaya çıkmış bir firma değildir. 

Henüz 17 yaşındayken dünyanın beslenme alışkanlıklarını değiştirme vizyonu ve misyon u ile dünyanın en uzun yaşayan insanlarını nerede olduğunu araştırmalara girerek Çin in Tibet bölgesinde insanların 100-125 yıl yaşadığını öğrenince oraya girip 3 yıl  incelemelerde bulunuyor ve insanların soya fasulyesi ağırlıklı beslendiğini görüp Amerikaya dönüp, doğunun bitkisi, batının teknolojisi ile  Shake dediğimiz ilk ürünü formüle ediyor ve küçük bir dükkandan başlayan yolculuk Teyzesine ve annesine aldırdığı sonuç ile çığ gibi büyüyüp insanların, bu gıdalara aracısız düşük maliyetle sahip olabilmesi için deneyime dayalı olan, network marketing yöntemli ve ürün kullan  deneyimle ve tavsiye et metodu ile tüm dünyaya yayılıyor.  Bu şekilde  global şirketin adımlarını atmıştır. 

Dünyanın en büyük network marketing kuruluşlarından olan Herbalife ‘ ın hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem görmektedir. Herbalife şirketinin bilimsel danışma kurulları tarafında yoğun araştırmalar sonucu elde edilen ürünleri kilo kontrolü gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünlerinden oluşmaktadır.  Şu an Herbalife şirketi 90 dan fazla ülkede çok geniş bağımsız distribütörleri sayesinde gelişimini sürdürmektedir.

Herbalife Türkiye’de ise 1998 yılından beri sağlıklı beslenme konusunda faaliyetlerini sürdürmekte ve Herbalife Türkiye’nin beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Herbalife Türkiye olarak çok yüksek kaliteli ürünler, müşterilerine bire bir koçluk ayrıca sağlıklı ve aktif yaşam sürdürmek konusunda yardımcı olmaktadır.  Herbalife ürünleri ile sağlıksız beslenmeye ve obezite ye karşı savaşını sürdürmektedir.

Herbalife Aile vakfı (HFF) Dünyada olduğu gibi Herbalife Türkiye’de de sosyal sorumluluk projesi dahilinde çocuklara iyi gıdalar ulaştırmayı hedeflemektedir. Beslenmemizi düzenleyerek bir çok şeyimizi değiştirebileceğimizi savunan Herbalife Türkiye bu yolda 20 yıldır emin adımlarla gitmektedir.  Sizde 0533 724 73 44 nolu iletişim numaramızdan bize ulaşıp; Herbalife Türkiye ailesine katılarak bu çalışmalar içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

Fithamle Kilo Kontrol Merkezi,

Olarak 2017 yılından beri, Beslenme Hizmetleri alanında (Yaşam Koçluğu – Kilo Verme Beslenmesi Koçluğu-Kilo Almak için Kas Hacmini Güçlendiren ve Artıran Beslenme Koçluğu – Cilt Bakımı Ve Cilt Beslenmesi Koçluğu – Sporcu Beslenmesi Koçluğu (Spor öncesi, Spor Sırasında ve Spordan Sonra Beslenme Programları) -Ücretsiz Vücut Cilt Analizi), Merkezi Maltepe olup, Türkiye içinin tamamına ve Yurtdışına, online uzaktan danışmanlık’ta dahil olmak üzere birçok yöntem ve eğitimlerimiz ile ücretsiz takip danışmanlık ile kişilerin hedefleri için doğru sonuç faaliyetlerindeyiz.

Merhaba İsimlerimiz;

Levent Tanrıverdi 05327780132    Hamire Tanrıverdi 05337247344

Eşim ile Birlikte Herbalife Bağımsız üyesi ve Herbalife Beslenme koçluğu desteği

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder