Herbalife Nedir ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Tarihçesi 

Sevgili Takipçilerim  ve Danışanlarım; bu konuda size bilgi vermek istiyorum.  Herbalife bir beslenme şirketidir.  Ve 2-3 zengin kafadarın bir araya gelerek bu işte çok para var diyerek kurduğu normal bir şirket değildir.

Bir trajedi sonucu 17 yaşındaki bir genç olan Marc Huqhes in Annesinin yüksek kilo neticesi diyet ve deprosyon ilaçlarını bir arada alması sonucu etkileşime giren maddeler neticesi annesini kaybetmesi ile Anne sevgisi ile vizyoner bakışı bir araya geliyor ve benim annem yüksek kilo ve çare arayışından vefat etti benim annem öldü başka insanların anneleri obezite den ölmesin ulvi düşüncesi ile arayışa giriyor. 

Dünyanın en uzun yaşayan insanları nerede arıyor tarıyor ve Çin in Tibet bölgesinde 100-125 yıl yaşayan insanları buluyor ve orada 3 yıl ilim irfan yapıp beslenme alışkanlıklarını öğrenerek ülkesine dönüyor; doğunun bitkisi batının teknolojisi ile bir gün bütün mutfaklara Herbalife Nutrition Türkçesi, “Bitkisel Doğal Beslenme” adlı şirketi Daha Sağlıklı ve Daha Mutlu Bir Dünya sloganıyla kurmuştur. 

Herbalife 1980 yılında girişimci Mark Hughes tarafından kuruldu. şirketin kurucusu Hughes 1980 yılında ağırlıklı olarak kilo kontrolü üzerine odaklanmış ürünlerini Los Angeles sokaklarında aracının bagajında satmaya başlamıştır. 

Satışa çıkarılan ilk ürün kilo kontrolünde yardımcı olan öğün yerine geçen ve  kiminizin mama, kiminizin toz yiyecek dediği ama aslında ” Öğün yerine geçen Besleyici  Shake Karışımı ” dediğimiz ürün olmuştur. Ürünleri satışa sunmadan önce Herbalife kurucumuz, Hughes diyabet hastası olan annesi bu ürünleri denemiş sonuç almıştır, Akabinde ürünler satışa sunmuştur. Şuanda 97 faaliyette olan Herbalife ürünleri bir çok insanın hayatına güzel dokunuşlar yapmıştır. 

Kişilerin Herbalife sonuç almalarının bir nedeni ise bizler yani bilinçli etik ve düzenli yurtiçi ve yurtdışı, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere, düzenli eğitimlerle bilgileri güncellenen Herbalife danışmanları olarak doğru sonucu taahhüt etmekteyiz. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına çalışmalarımız var. Ürün değil Sonuç Satıyoruz.

bilgileri güncellenen Herbalife danışmanları olarak doğru sonucu taahhüt etmekteyiz. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına çalışmalarımız var. Ürün değil Sonuç Satıyoruz. Herbalife danışmanları olarak doğru sonucu taahhüt etmekteyiz. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına çalışmalarımız var. Ürün değil Sonuç Satıyoruz.

Herbalife Nedir ? İçeriğinde neler var ve de Herbalife’in nasıl bu kadar etkili olduğunu biliyor musunuz.?

Sorularına cevap vermeden önce günümüz beslenme alışkanlıklarının nasıl olduğuna bir bakmalıyız. Günümüz beslenme alışkanlıklarında Türk toplumunda karbonhidrat ağırlıklı bir beslenmenin olduğunu görüyoruz. Kendinizin nasıl beslendiğinizi düşündüğünüzde neler geliyor göz önünüze. Ben gözlerimi kapatıp düşündüğümde çalışan insanlar sabahları börek , kır pidesi , poğaça , açma gibi tadı güzel ama besin değeri çok az olan ve sağlıksız olan besinleri tercih ediyorlar. Evde kahvaltılarını yapanlar biraz daha şanslılar tabi ekmeği abartmazlarsa. Öğlen yemeği ve akşam yemekleri ona keza pilavlar, tatlılar, gazlı içecekler, bol bol ekmek, bol bol kil . Şöyle etrafımıza baktığımızda o kadar çok obez insan var ki inanılır gibi değil.

İşte bu noktada Herbalife Nedir? Sualinin yanıtı ortaya çıkıyor. Herbalife ürünleri sağlıklı beslenmedir. Biz kendi başımıza beslendiğimiz zaman geldiğimiz durum ortada çünkü Türk toplumunun sevdiği besinler çok ama çok kalorili. O yüzden Herbalife ürünleri bu noktada devreye giriyor. Kalorisi azaltılmış olan bu ürünler bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size vererek sağlıklı beslenmenize yardımcı olmaktadırlar. Çünkü bir öğünde almamız gereken besinleri normal yollardan almaya kalksak o kadar çok kalori alıyoruz ki bu da bizi obez durumuna getiriyor. 

Herbalife Nedir?

Bu ürünler direk zayıflama ürünleri değildir. Sağlıklı beslenme ürünleridir. Bu ürünleri günde 3 defa sabah ve akşam öğünlerinde kullanır. Öğlen yemeğinde ise normal protein ağırlıklı beslenebilirseniz kilolarınızı aşağı kontrol etmiş olursunuz. Yada sadece ideal kahvaltı olarak kullanırsanız enerjinizi korumuş ve fit kalmış olursunuz.

Maalesef üzülerek söylemek zorundayım ki Herbalife Nedir.? Günümüzde olmazsa olmazdır. Çünkü artık hiç bir şey organik değil her şey ticari amaçlı katkı maddeleriyle üretiliyor. Gün geçmiyor ki yazılı ve sözlü basında onu yemeğin bunu yemeğin onu yerseniz böyle olur şunu yerseniz öyle olur denmektedir. Daha kaliteli ve fit bir yaşam tarzına geçmek için herbalife besin takviyelerini biz hayatımıza soktuk ve gerçekten hayatımızda bir çok şeyin değiştiğini gördük. En önemlisi beslenme gerçeklerini öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Daha bilinçli bir beslenme için sizde harekete geçin ve beslenme tarzınızı hemen değiştirin.

Herbalife nedir , Herbalife nasıl kullanılır , herbalife kullananlar , herbalife ne işe yarar , herbalife  fiyatı , herbalife nasıl zayıflatır işte bütün bu soruların cevabını kısa yoldan vermenin sırrı bu ürünleri yapan 300 den fazla bilim insanı doktorları tanımaktır.  Bunlardan Bazılarının Türkçeye çevrilmiş biyografilerini aşağıda bulacaksınız.

Herbalife in en ünlü doktoru Louis İgnarro dur.

Lou Ignarro, Ph.D. Tıpta Nobel Ödülü Sahibi * Üye, Beslenme Danışma Kurulu Amerika Birleşik Devletleri Lou Ignarro, Ph.D., Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Ignarro bilime olağanüstü katkılarda bulundu. Onun çabaları, 1998 yılında Nitrik Oksit in (bu konuyu uzun uzun açıkladığı NO isimli kitap yazdı) insan vücuduna sağladığı faydaları keşfetmesi nedeniyle Fizyoloji veya Tıp dalında Nobel * Laureate olarak kabul edildi. Çalışmaları, dünya çapındaki bilim adamları tarafından ek araştırmalara yol açmıştır. Vücudun kendi nitrik oksit üretimini desteklemek için tasarlanmış bir diyet eki olan Niteworks®’i geliştirmek için Herbalife ile çalıştı. Ignarro araştırmasında çok sayıda makale yayınladı. 1998’de Amerikan Kalp Derneği’nin Temel Araştırma Ödülü’nü aldı ve kardiyovasküler bilimin ilerlemesine yaptığı katkılardan dolayı. Aynı yıl, Ulusal Bilimler Akademisi ve ertesi yıl, Amerikan Sanat ve Bilim Akademisi’ne alındı. Ignarro Nitrik Oksit Cemiyeti’nin kurucusu ve “Nitrik Oksit Biyolojisi ve Kimyası” nın kurucusu ve yazı işleri müdürüdür. Farmakoloji, Columbia Üniversitesi, 1962 ve bir Ph.D. Farmakoloji, Minnesota Üniversitesi, 1966. Ayrıca 1968 yılında Ulusal Sağlık Enstitüleri’nden kimyasal farmakoloji doktora sonrası burs aldı. * Nobel Vakfı’nın Herbalife ile bağlantısı yoktur ve Herbalife ürünlerini gözden geçirmez, onaylamaz veya onaylamaz. Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, dünyanın dört bir yanından, bağımsız Herbalife Üyeleri ve Çin’deki satış temsilcilerini eğitmek ve eğitmek üzere, beslenme ve sağlık alanlarında, önde gelen uzmanlardan oluşur. aktivite ve sağlıklı bir yaşam tarzı liderliği

Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Üyesi

Yonathan Yarom, M.D. İsrail Jonathan Yarom, M.D., 2010’dan beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Yarom, Tel Aviv Olimpiyat kompleksinde spor tıbbı merkezi olan Medix’in tıbbi direktörü ve Wingate Enstitüsü’nde spor tıbbı direktörü olarak görev yapan bir spor doktorudur. Aynı zamanda İsrail Ulusal Olimpiyat komitesinin eski bir üyesidir.

Yarom, sporcularda aktif olanları – dünya şampiyonlarından haftasonu savaşçılarına ve amatör atletlere – karşılar ve fiziksel aktivite ve sağlık ile önleyici tıpta yer alır. Son 20 yılda Medix’te merkezi de dahil olmak üzere spor tıbbı için beş merkez kurmuştur. 1991’den beri, Yarom, İsrail Tenis Federasyonu’nun yönetim kurulu üyesi olmasının yanı sıra, sorumlu doktor olmuştur. Aynı zamanda Maccabi Tel Aviv Futbol Kulübü (2002-2004), Kulüp ile diğer pozisyonlar arasında sağlık hizmetleri direktörü olarak görev yapmıştır. 2000-2009 ve yine 2013’ten itibaren İsrail Bisiklet Federasyonu’nun başkanlığını yaptı. Yarom, sporla uğraşan hükümet komitelerinde birden fazla spor federasyonuna katılır ve İsrail Paralimpiklerinin tıbbi komitesinin başkanıdır. Yüksek öğrenim için kurumlarda yoğun olarak ders vermiş ve spor tıbbı alanında sayısız makale yayınlamıştır. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Alexander Martynchuk, Ph.D. Ukrayna

Alexander Martynchuk, Ph.D., Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Martynchuk obezite ve gastroenterolojik patolojilerin tanı ve tedavisinde uzman bir kişidir. Dünyadaki bilimsel konferanslarda gastroenteroloji ve obezite konularında düzenli bir konuşmacıdır ve beslenme ve modern diyetler üzerine 25’ten fazla bilimsel yayın yazmıştır ve birlikte yazmıştır. Ayrıca Ukrayna’da diyetisyenlerin denetim konseyi üyesidir. Kiev’deki Ulusal Tıp Üniversitesi’nden (NMU) 2001 yılında genel pratisyen olarak mezun olan Martynchuk, tıp eğitimini NMU İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamladı. 2007 yılında doktora derecesini aldı. tıp bilimlerinde. 2007’den beri NMU İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda çalıştı ve 2011 yılında doçent oldu.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmenin temel ilkeleri hakkında düzenli eğitim, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etmeyi ve eğitmeyi amaçlayan, dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Ürün Sonuçları 

Karen L. “Herbalife’den önce mutsuzdum ve yemeği rahatlık olarak kullandım. Annem bir Beslenme Kulübüne gitmeye başladı, ama sonunda gittiğim kadar kapalı fikirliydim. İlk birkaç haftada Mango Herbal Aloe, Bitkisel Çay Konsantresi ve Formüle 1 Sağlıklı Yemek Karışımını Kişiselleştirilmiş Protein Tozu ile kullandım.

Daha küçük yemekler yemeye ve egzersiz yapmaya başladım. Organik gıdaların yanı sıra daha fazla bütün gıdaları da ekledim. Fiziksel olarak, kesinlikle inanılmaz hissediyorum. Sevdiğim kıyafetleri ve sadece bana uygun olanları satın almayı seviyorum. Zihinsel olarak büyüdüm ve kendime daha çok güveniyorum. Kendimi ve etrafımdakileri gerçekten sevmeyi öğrendim.

”* * Sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak günde iki kez Herbalife® Formula 1 kullanan kişiler genellikle haftada yaklaşık yarım poundluk bir kilo vermek isteyebilir.

Yemeklerimizi Özel Yapıp  Gönderen Susan Bowerman, M.S., RD, CSSD, CSOWM, FAND –

Kıdemli Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi  Comment   Hayalimizdeki anahtar içerik herbalife olması için çalışıyor. Yemeklerinize gelince, onları özel yapmak için ne yaparsınız? İki gün önce öğle yemeğinde ne yediğini sorsaydım, şansını hatırlayamayacağın için oldukça iyi olur. Belki öğle yemeğinde çalıştın ve masanda yedin ya da buzdolabından bazı yemek artıkları aldın. Ya da en sevdiğiniz televizyon programında bu kadar çok kapıldınız, tabağınızda ne olduğunu fark etmediniz. Öte yandan, eğer bir ‘hoş-yemek’ muhtemelen çok detaylı olduğu yemek hatırlamak derim sadece ne Son zamanlarda yaşadığınız özel bir yemek, hatta bir tatil veya doğum günü yemeği, hatırlamak istedim. Ve muhtemelen o yemeği unutulmaz kılan yiyeceklerden daha fazlasıydı. Yemekleri daha özel ve daha tatmin edici kılan küçük şeyler. Yemeklerin dışında, bir yemeği ne unutulmaz kılıyor? Belki de yemek arkadaşındı. Belki de, onu küreklemek yerine, bir yemek için övünerek konuştun. Belki de yiyeceklerin tabakta ya da parlak gümüş kaplarda ya da buzlu suda limon dilimi sunuldu. Ya da serin caz çalma ya da mum ışığında, gevrek çarşaflar ya da ızgara balıkların yanında yer alan taze yeşil fesleğen sapı olabilirdi. Yediğimiz zaman tüm duyularımız dahil. Bir tabak yemek göze çekici olduğunda, harika bir aroması ve çeşitli tat ve dokuları var, biz dikkat ediyoruz. Ve genellikle bu yemekleri sadece daha hoş değil, aynı zamanda daha tatmin edici olarak değerlendiririz. Yemeğiniz rutin hale geldiyse – ve yemekleriniz de aynı görünüyorsa, gün geçtikçe – bu belaya girebilir. Daha fazla tatmin olmak için, kendinizi daha çok yiyorsunuz ama daha az keyif alıyor olabilirsiniz. O zaman neden yemek yapmayı biraz daha özel yapmıyorsunuz? Fazla sürmez. Televizyonu kapat ve biraz müzik dinle. Masanın üzerine bir masa örtüsü atın, bir bez peçete alın ve belki bir mum veya iki ışık. Artıkları mı var? Onları plastik bir kapta yemeyip bir tabağa koymaya çalışın. Ve biraz erişmeyi dene. Bir protein sarsıntısının tepesindeki olgun kırmızı çilek, kimsenin gününü aydınlatırdı; ızgara tavuk ya da balık üstüne taze kıyılmış maydanoz bir duş keyifli için sıkıcıdan alır.

Herbalife Firması Nedir?

Herbalife Nutrition, amacımız dünyanın her yerinden insanı daha sağlıklı ve mutlu kılmak olan küresel bir beslenme şirketidir. Ürünlerimiz dengeli bir diyet ve egzersiz ile birlikte eğitimli ve eğitimli bir distribütörün rehberliği ile tüketicilere beslenme ve sağlık hedefleri için kapsamlı ve kişiselleştirilmiş bir çözüm sunmaktadır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış protein shake ve barlar, çaylar, aloe, vitaminler, spor beslenme ve cilt ve saç ürünleri satıyoruz. Her gün dört milyondan fazla sarsıntı dünya çapında tüketilmektedir ve günlük tüketim seçenekleri 215.000’in üzerinde Beslenme Kulübünde mevcuttur. Aynı zamanda, satış modelimiz, insanlara tam ya da yarı zamanlı olarak kendi şartlarına göre çalışma fırsatı, esneklik ve özerklik sağlar. Ürünlerimiz, her müşterinin bireysel sağlık hedeflerine ilgi duyan ve kişiselleştirilmiş bir beslenme programı geliştirmelerine yardımcı olan özel bir distribütör ağı aracılığıyla özel olarak sunulmaktadır. İhtiyacı olan çocuklara iyi beslenmeye yardımcı olmak için Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekliyoruz. Ayrıca dünya çapında 200’den fazla dünya çapındaki sporcu, takım ve olaylara sponsorluk yapıyoruz. Bunlar arasında Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer birçok spor dalında şampiyonlar da bulunuyor.

PROTEİN NEDİR

Tüm canlı organizmalarda bulunan protein, oldukça karmaşık bir madde. Proteinler büyük besin değerine sahiptir ve yaşam için gerekli kimyasal süreçlere doğrudan katılırlar. Proteinlerin önemi, 1838’de anlam terimi protein, Yunan proteios türetilmiş bir kelime, icat İsveçli kimyager Jöns Jacob Berzelius dahil 19. yüzyılın başlarında kimyagerler tarafından tanındı Proteinler türe özgüdür “ilk sırada yer tutan.”; Yani, bir türün proteinleri başka türlerin proteinlerinden farklıdır. Bunlar ayrıca organa özgüdür; Örneğin, tek bir organizma içinde kas proteinleri, beyin ve karaciğerinkilerden farklıdır. Bir protein molekülü şeker veya tuz molekülleri ile karşılaştırıldığında çok büyüktür ve boncuklar bir dizide düzenlendikçe uzun zincirler oluşturmak için bir araya getirilen birçok amino asitten oluşur. Proteinlerde doğal olarak meydana gelen yaklaşık 20 farklı amino asit vardır. Benzer işlevin proteinleri benzer amino asit bileşimi ve dizisine sahiptir. bu amino asit dizisinden bir proteinin tüm fonksiyonlarını açıklar henüz mümkün olmamasına rağmen, yapı ve işlev arasında kurulan korelasyonlar proteinleri oluşturmak amino asitlerin özelliklerine bağlı olabilir.

Dengeli Beslenme ve Aktif Olmak Küresel Bir Hedeftir Yiyecek eğilimleri gittikçe, insanların yeme alışkanlıklarını etkiliyorlar. Son iki yüz yılda, yeme alışkanlıklarındaki ve yaşam tarzındaki değişiklik nedeniyle, insanların farklı çevrelere uyum sağlama yeteneği zayıflamıştır. Sonuç: Dünya çapında aşırı kilolu bir problem. O zamanlar avcılar ve toplayıcılar yaklaşık 800 farklı bitki türünü yedi. Ama bugün insanlar yeterince meyve ve sebze almıyorlar. Her gün yaklaşık 3 meyve ve sebze porsiyonu yiyorlar. Bu besleyici ve doğal gıdaların düşük sayısı, iyi sağlık için gerekli olan vitaminler, mineraller ve antioksidanlar gibi yeterli besinleri sağlamaz. Bunun yerine, nişasta ve gizli şekerler içeren yüksek derecede işlenmiş gıdalar, bu besleyici gıdaların yerini almıştır. Ancak bu yiyecekler her zaman meyve ve sebzelerde bulunan temel besinleri içermez. Aslında, bu işlenmiş gıdaların bazıları sadece size daha fazla kalori ve küçük besin değeri sağlar. Bu sadece diyetinizden daha fazlası. Küresel aşırı kilo sorununa bir başka katkıda bulunan yerleşik bir yaşam tarzıdır. Son otuz yılda insanlar çok daha az aktif hale geldi. Bilgisayar ekranının önünde yemek yemenin ya da televizyon seyrederken yiyin, insanlar harekete geçmezler. Sağlıklı bir diyet ve aktif yaşam tarzını teşvik edin. Bireylerin ortalama ağırlığı dünya çapında arttığı için, problemi çözmeye başlamak için iyi bir yol sağlıklı bir diyet ve daha fazla fiziksel aktivite. Dengeli beslenme ve daha aktif bir yaşamın desteklenmesi gerekmektedir. Herbalife sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı yaşamak için iyi bir beslenme ve motivasyon sağlamayı taahhüt eder. Doğru ve dengeli beslenmeye sahip olmak önemlidir, çünkü vücudunuzu harekete geçiren şey budur. Vücudunuza koyduğunuz besinler ne kadar besleyici ise, enerji ve performansınız o kadar iyi olur. Topluluk Herbalife, sağlıklı beslenme ve egzersizi desteklemenin ötesine geçer, Herbalife ayrıca bir destek topluluğu oluşturmakla ilgilidir. Herbalife Bağımsız Üyeleri, tüketicileri ve müşterileri içeren Herbalife topluluğu, sağlıklı, aktif bir hayata yolculuklarında birbirlerini motive etmeye yardım etmek için bir araya gelen bir grup insandır. Yolculuğun kilo vermesi, daha dengeli bir diyet yapması ya da daha aktif olması için olsun, Herbalife kişisel hedeflerinizi desteklemeye yardımcı olmak için oradadır.

2018 Küresel İnsani Yardım Ödülü Her yıl, Herbalife Beslenme Vakfı (HNF), HNF’nin misyonunu örnekleyen ve ihtiyaç duyanlara yardımcı olmak için önemli katkılarda bulunan Herbalife Beslenme Bağımsız Distribütörlerine İnsani Yardım Ödülü vermektedir. Adaylıklar dünyanın dört bir yanından alınır ve adayın hayırsever etkinliği, toplum liderliği, gönüllülük ve savunuculuk esasına göre değerlendirilir. Bu yılki alıcılar, etkisiz kalmayan hiçbir sonuç vermedi. Stephan Gratziani (Küresel Ödül Alıcısı, EMEA) Stephan, HNF için tutkulu bir küresel elçidir. O, başkalarına kendi topluluklarına girmeye ve gönüllülük ve maddi destek ile bir fark yaratmaya yardımcı olmaya aktif olarak katılır ve ilham verir. Üst düzey bir bağışçı olarak, katkıları dünyanın dört bir yanındaki çocukların beslenmeye erişiminin sağlanmasına yardımcı olur. Hoang Trong Hai ve Nguyen Hai Ninh (Asya Pasifik) Hoang Trong Hai ve Nguyen Hai Ninh, 2009’dan bu yana sadaka çalışmalarına kendilerini adamışlardır. Onlar Vietnam’daki üç yeni Casa Herbalife iş ortağını başarılı bir şekilde savundular ve çoğu kez ekipleriyle gönüllü çaba sarf ettiler. Ayrıca, ülke çapında etnik azınlıklardan gelen yüksek performanslı öğrencileri desteklemeye adanmış olan Vu A Dinh burs fonunu destekliyorlar. Baruc Gonzaga ve Rosy Godoy (Meksika) Baruc ve Rosy başkalarına yardım etmekten gurur duyarlar. Onlar sık sık Cancún – Instituto Tumben Xch’upal’daki Casa Herbalife’yi ziyaret ediyor ve yardım ediyorlar. Personel ve çocuklar, kendilerini ailenin bir parçası gibi hissetmelerini çok iyi biliyorlar. Kalpleri ile önderlik ederler ve geri vermenin önemini diğerleriyle paylaşırlar. Luciano Oliveira (Kuzey Amerika) Hurricane Maria geçen yıl Porto Riko’ya çarptıktan sonra Luciano ve ekibi, 1.800 torba yiyecek ve tuvalet malzemesi ve ihtiyacı olanlara 10.000 galon su dağıtılmasına yardımcı oldu. Kasırgadan kişisel olarak etkilenmiş olsa da, arkadaşlarına, komşularına ve yabancılara yardım elini uzatmasını engellemesine izin vermedi. Yelitza Lanzilli & Eduardo Guzman (Güney ve Orta Amerika) Yelitza ve Eduardo bölgelerinde en iyi donörlerdir. HNF’nin iyi niyetini teşvik etmelerine yardımcı olurlar, toplumlarında proaktif olurlar ve yemek ve beslenme eğitimi sağlayan bir organizasyon olan Fujoma Vakfı için para toplama ve gönüllü çalışmalara yardımcı olurlar. Muazzam bağlılıklarını takdirle karşılayan HNF, Küresel Ödül alıcısının tercih ettiği hayırseverlik ödülüne 10.000 dolar ve Bölgesel Ödül alıcılarına 2,000 dolar bağışta bulunacak. Herbalife Nutrition, tüm kazananlar için başkalarına yardım etme konusundaki ilham verici özverilerini kutluyor.

Dünya Kalp Günü: Kalbinizi Yaşarken Sağlıklı Tutmanız İçin Beş İpucu 113 Dr Kent Bradley,

Tıbbi İşler ve Beslenme Eğitimi Başkan Yardımcısı, Herbalife Beslenme ile ilişkilendirilmiştir.     Kalp, yumruğunun büyüklüğü ile ilgili göreceli olarak küçük bir organdır, fakat vücudunuzdaki en güçlü kastır, sizi her gün, her dakika, her saniyede canlı ve iyi tutmakla sorumludur.   akciğer ve vücuda kan ve oksijen pompalama ve kan dolaşımına istenmeyen karbondioksit kurtulmak kalbin rolü genel refahı için merkezi olmakla birlikte, kalp, aynı zamanda kalp hastalığı ve inme gibi kardiyovasküler hastalıkların, duyarlı olduğu Dünyanın en büyük katillerinden biri olarak bilinen ve her yıl dünya çapında 17,5 milyon insanın yaşadığını iddia eden koşullar.   Dahası endişe verici olan yarın kardiyovasküler hastalık vakası Asya’da meydana geldiğini gerçektir ve yaş yaş ilerledikçe bu hastalıkların sıklığı giderek artan, kardiyovasküler hastalıkların gelişmesi için baskın bir risk faktörüdür. Aslında, gelişmiş ülkelerde yetişkin nüfusun arasında kalp yetmezliği görülme sıklığı bu yaş 70 yaş ve üzeri arasında 10’un üzerinde yüzde iki yüzde birinden arttı ve kalp hastalığı ölenlere yüzde 80’i 65 yaş ve üstü bulunmaktadır.   Ulusal Üniversite Kalp Merkezi Singapur (NUHCS) ve Ulusal Kalp Merkezi Singapur (karbenlerin) tarafından yapılan bir çalışmada, aynı zamanda Asyalılar on yıl önce olduğu gibi Batılı akranlarıyla karşılaştırıldığında kalp yetmezliği gelişebilir bulunmuştur. 56 yaşında, Tayvan – – 63 yaşında, Güney Kore – 63 yaşında, Japonya – Asya (Endonezya geri kalanına kıyasla Endonezya’dan hastalar, kalp yetmezliği ve 54 yaşındayım gelişmekte en genç yaş ortalaması var 65 yaşında; Hong Kong – 68 yaşında). Karşılaştırıldığında, kalp yetmezliği olan Avrupalı hastaların yaş ortalaması 71’dir.

Kalp Sağlığı ve Flavonoller Jeffrey B. Blumberg, Ph.D., F.A.S.N., F.A.C.N., CNS-S, Yayın Kurulu Üyesi | Herbalife Beslenme | 14 Şubat 2018 Hem çay hem de kakao, kardiyovasküler hastalık için çoklu risk faktörlerini etkileyebilen ve artırabilen, flavanol olarak adlandırılan yüksek konsantrasyonları içerir. İşte nedeni çay ve çikolata (moderasyonda) kalbinize iyi geliyor. Hem çay hem de kakao, sağlığımız için olumlu etkiler gösteren flavonoidlerin bir sınıfı olan flavanol denilen yüksek konsantrasyonları içerir. Yıllar süren araştırmalar ve araştırmalar, flavanollerin, yüksek tansiyon, inflamasyon, insülin direnci ve daha fazlası dahil olmak üzere kardiyovasküler hastalık için çoklu risk faktörlerini nasıl etkileyebileceğini ve geliştirdiğini göstermiştir. Kakao flavanolleri ve kalp sağlığının tüketimi, kolesterol düzeylerindeki gelişmeler ve kalp krizi ve kalp hastalığının azaltılmış olasılıkları arasında pozitif bir ilişki olduğunu gösteren birkaç inceleme ve analiz yayınlanmıştır.   Ve zamanla, özellikle son yıllarda, giderek büyüyen bir araştırma, çay – siyah, oolong, yeşil, yukarıdakilerin hepsinin nasıl sağlıklı kalpler için inanılmaz yararlar sağladığına odaklandı. Kakao gibi çay, zengin, derin ve karmaşık geleneksel kullanım geçmişine sahiptir. Güneybatı Çin’de yaklaşık 1500 B.C. ve güçlü tıbbi özelliklere sahip olduğuna inanıldı. Yüzlerce yıl sonra, Portekizli rahipler ve tüccarlar çayla tanıştılar, sonuçta 17. yüzyıla gelindiğinde Batı Avrupa’ya ve Büyük Britanya’ya götürülmesine yardım ettiler. Ve hala, bu güne kadar, her öğleden sonra ABD’de bir içki seçimi olmaya devam ediyor. Çay, özellikleri ve olumlu sağlık etkileri hakkında daha çok şey öğrendikçe, bu uzun zamandır çay severlerin bir şey üzerinde olduklarını fark ettik çayın bitkisel beslenme profilini veya flavanol içeriğini henüz takdir etmemiş olsalar bile.   Son zamanlarda Amerikan Kalp Derneği’ne yapılan bir çalışma, çay içmenin daha düşük koroner arter ilerlemesi ve azalan kardiyovasküler olaylarla ilişkili olduğu sonucuna varmıştır. Ve Harvard’ın raporları, düzenli olarak siyah veya yeşil çay içenlerin kalp krizi ya da felç geçirme olasılığının daha düşük olabileceğini göstermiştir.

Fithamle Kilo Kontrol Merkezi,

Olarak 2017 yılından beri, Beslenme Hizmetleri alanında (Yaşam Koçluğu – Kilo Verme Beslenmesi Koçluğu-Kilo Almak için Kas Hacmini Güçlendiren ve Artıran Beslenme Koçluğu – Cilt Bakımı Ve Cilt Beslenmesi Koçluğu – Sporcu Beslenmesi Koçluğu (Spor öncesi, Spor Sırasında ve Spordan Sonra Beslenme Programları) -Ücretsiz Vücut Cilt Analizi), Merkezi Maltepe olup, Türkiye içinin tamamına ve Yurtdışına, online uzaktan danışmanlık’ta dahil olmak üzere birçok yöntem ve eğitimlerimiz ile ücretsiz takip danışmanlık ile kişilerin hedefleri için doğru sonuç faaliyetlerindeyiz.

 Kişilerin Herbalife sonuç almalarının bir nedeni ise bizler yani bilinçli etik ve düzenli yurtiçi ve yurtdışı, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere, düzenli eğitimlerle bilgileri güncellenen Herbalife danışmanları olarak doğru sonucu taahhüt etmekteyiz. Biz Herbalife Nutrition, Hughes temsilcileriyiz danışanlarımızın sonuç alabilmesi adına çalışmalarımız var. Ürün değil Sonuç Satıyoruz.

Merhaba İsimlerimiz;

Levent Tanrıverdi 05327780132    Hamire Tanrıverdi 05337247344

Eşim ile Birlikte 2017 yılından beri Herbalife Bağımsız üyesi ve Herbalife Beslenme koçluğu desteği vermekteyiz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder