Herbalife Türkiye – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

          Herbalife Türkiye’ye gelmeden önce ilk nerede ve nasıl kurulduğunu biliyor musunuz? Herbalife Nutrition 1980 yılında USA ‘ da kurulmuştur. Kurucusunun adı Mark Hughes’dir. Mark Hughes annesinin kilo problemleri nedeniyle araştırmalara girmiş ve bu global şirketin adımlarını atmıştır. Dünyanın en büyük network marketing kuruluşlarından olan Herbalife ‘ ın hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem görmektedir. Herbalife şirketinin bilimsel danışma kurulları tarafında yoğun araştırmalar sonucu elde edilen ürünleri kilo kontrolü , gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünlerinden oluşmaktadır.  Şu an Herbalife şirketi 90 dan fazla ülkede çok geniş bağımsız distribütörleri sayesinde gelişimini sürdürmektedir.

Herbalife Türkiye’de ise 1998 yılından beri sağlıklı beslenme konusunda faaliyetlerini sürdürmekte ve Herbalife Türkiye’nin beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Herbalife Türkiye olarak çok yüksek kaliteli ürünler müşterilerine bire bir koçluk ayrıca sağlıklı ve aktif yaşam sürdürmek konusunda yardımcı olmaktadır. Herbalife ürünleri ile sağlıksız beslenmeye ve obeziteye karşı savaşını sürdürmektedir.

Herbalife Aile vakfı (HFF) Dünyada olduğu gibi Herbalife Türkiye’de de sosyal sorumluluk projesi dahilinde çocuklara iyi gıdalar ulaştırmayı hedeflemektedir. Beslenmemizi düzenleyerek bir çok şeyimizi değiştirebileceğimizi savunan Herbalife Türkiye bu yolda 20 yıldır emin adımlarla gitmektedir. Sizde Herbalife Türkiye ailesine katılarak bu çalışmalar içerisinde yerinizi alın.

 

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder