Herbalife Üyelik Nasıl Olunur ? Herbalife Üye Ol – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Üyelik Nasıl Olunur ? Herbalife Üye Olmak 

Ürünleri indirimli kullanmanız yada ürünleri indirimli kullanmanızın yanı sıra bir ek gelir yada tam zamanlı bir iş yapabilme fırsatı sunan bir fırsattır.

Üye olduğunuzda ürünleri %25-%50 arası indirimli alabilir aynı zamanda 95 den fazla ülkede işinizi kurabilirsiniz.

Bu arada Herbalife Türkiye ‘de üyelik 1998 yılından itibaren aktif hale gelmiştir. Günümüzde hala devam etmektedir.

O yüzden sizde “Herbalife üye ol” linkine tıklayarak Herbalife ‘in ayrıcalıklı dünyasına katılabilirsiniz.

ADIM ADIM HERBALİFE ÜYESİ OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Herbalife ‘ta 2 tür üyelik vardır. 

AYRICALIKLI MÜŞTERİ HESABI ücretsiz dir.

HERBALİFE DİSTRİBİTÖRLÜĞÜ HESABI  Lisans için Bir defa mahsus alınan Ücretli Hesaptır. 

(Bu hesap İndirimli ürün alma yanında Satma ve başkalarına distribütörlük verme hakkını da kapsamaktadır. Dünyanın 96 ülkesinde iş ekip kurma platformudur) 

Herbalife nasıl üye olunur? Aşağıda bu üyeliklerden kısaca bahsedeceğim.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliği (Ücretsiz Hesap Açmak) (Bu hesabı alanlar ürünleri satma hakkı yoktur. şirket bunu ürünlerdeki kare kodlardan tespit etme imkanı vardır. Şayet sonradan ürünleri satma fırsatını değerlendirmek istenirse. Hesabını bir kere ödeyeceği distribütör hesabına çevirerek yoluna devam edebilir. Sorularınız için 0532 778 01 32

Sadece ürün kullanmak isteyen müşteriler için ücretsiz olarak kayıt oldukları üyeliktir. %15 ila %35 arası indirim kazanılır. Herhangi bir kota yoktur. Bu kayıt işlemini Herbalife online üyelik linkinden basitçe yaparsınız.
 • tr.myherbalife.com linkine tıklayın
 • Online başvuru sekmesine tıklayın
 • mail adresini girin ve doğrulayın
 • şifre girin ve doğrulayın
 • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri tarafını seçin
 • Sponsor ID : T1Y0080149
 • Sponsor Soyadı : TAN
 • Adres bilgilerinizi girin
 • Tebrikler. Herbalife’in ayrıcalıklar dünyasına katıldınız. Aynı linkten girerek siparişinizi oluşturun.

Herbalife Üyeliği veya diğer adı ile Herbalife Distribütörlüğü

Hem ürün kullanmak hem de ek gelir kazanmak isteyen kişiler için bir kereye mahsus 665 tl (Kasım 2023) ödeyerek kayıt oldukları üyeliktir. Sonuçta %25 ila %50 arası indirim kazanılır.

 • my herbalife üye ol mak için resmi Herbalife sitesidir.
 • tr.myherbalife.com linkine tıklayın
 • Online Başvuru sekmesine tıklayın
 • mail adresini girin ve doğrulayın
 • şifre girin ve doğrulayın
 • Özlük bilgilerinizi güncel ve tam olarak girin
 • Herbalife Distribütör tarafını seçin
 • Sponsor ID : T1Y0080149
 • Sponsor Soyadı : TAN
 • Adres bilgilerinizi girin
 • Kredi kart bilgilerinizi girerek size özel 96 ülkede geçerli olacak olan emsalsiz ID lisans ve distribütörlük numaranızı alın.  
 • Tebrikler. Herbalife’in ayrıcalıklar dünyasına katıldınız. Aynı linkten girerek siparişinizi oluşturun.

Herbalife üyeliği yani Herbalife Distribitörlüğü size o kadar ayrıcalıklar getirir ki yazımızda bu ayrıcalıklardan bazılarını paylaşmak istiyorum. Yazının geri kalanında üyelik ile ilgili tüm detayları yazmaya çalışacağım. Hadi başlayalım.

HERBALİFE ÜYELİK NEDİR?

Bu üyelik indirimli ürün kullanmanızı sağlayan network marketing ile çalışan bir sistemdir. Yani çok katlı pazarlamadır. Her şeyden önce bu sistemde bir ürün vardır. En önemlisi Bu ürün son kullanıcıya hiçbir aracı olmadan direk distribütörler aracılığıyla iletilmektedir. Bildiğiniz gibi normal ticarette aracıların elde ettiği kar direk üyelere kalmaktadır.

Bu konu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar gerek sponsorlarınızın gerekse şirketin düzenlemiş olduğu eğitimlerde tüm detayları ile size öğretilmektedir. Sonuç olarak o kadar güzel bir sistem vardır ki herkes emeğinin karşılığını alır. Bu nedenle ne kadar çalışırsanız o kadar karşılığını alırsınız.

HERBALİFE ÜYELİK ŞARTLARI NELERDİR?

Herbalife üyelik şartları

 • TC Vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak

Bu şartları taşıyan herkes Herbalife üyesi olabilir.

HERBALİFE ÜYE OLMAK İSTİYORUM

Herbalife üye olmak istiyorum. Dediğinizde size bu durumda neler yapmanız gerektiğini anlatayım. Yerinde bir soru sorarak hayatınızı değiştirecek ayrıcalıklar dünyasına katılmak üzeresiniz.

Herbalife üye olmak için tek yapmanız gereken öncelikle hangi üyeliği yapacağınıza karar vermelisiniz. Herbalife’ta 2 üyelik şekli vardır.

HERBALİFE ÜYE OLMAK ÜCRETLİ Mİ?

Herbalife ‘ta 2 tür üyelik vardır. Biri ücretsiz diğeri de ücretlidir. Aşağıda bu üyeliklerden kısaca bahsedeceğim.

 • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliği (Ücretsiz Kayıt)

Sadece ürün kullanmak isteyen müşteriler için ücretsiz olarak kayıt oldukları üyeliktir. %15 ila %35 arası indirim kazanılır. Herhangi bir kota yoktur. Herbalife Üyelik Kayıt Nasıl Yapılır?

 • Herbalife Distribütör Üyeliği 

Hem ürün kullanmak hem de ek gelir kazanmak isteyen kişiler için bir kereye mahsus 665tl (Kasım2023) ödeyerek kayıt oldukları üyeliktir. Sonuçta %25 ila %50 arası indirim kazanılır. Ayrıca  Herbalife Distribütör Nedir? Nasıl Olunur?

HERBALİFE ÜYE OLMAK NE KADAR?

Sadece kendi ürünlerinizi indirimli almak için üye olmak istiyorsanız bu üyelik ücretsizdir.

Hem kendi ürünlerinizi indirimli almak hem de ek gelir kazanmak için üye olmak istiyorsanız bir kereye mahsus 500,00 tl ödeme yaparsınız. (ek gelir amaçlı satışlar tercihe bağlıdır herhangi bir zorlama yoktur)

HERBALİFE ÜYELİK NASIL YAPILIR? HERBALİFE KAYIT OL

Üyelik nasıl oluyor. Çok basit artık online ortamda bir form doldurarak kısa sürede üyeliğinizi bitiriyorsunuz.

Herbalife üye olmak için size gerekli olan link tr.myherbalife.com linkidir.

Herbalife üye olma için ayrıca bir sponsora ihtiyacınız vardır. Bunun için bir çok kişiye hedefleri doğrultusunda sponsor olduğumuz gibi  size de Sponsorluk bilgilerimizi aşağıda referans olarak paylaşıyoruz. İşlem gerçekleştikten sonra lütfen 0532 778 01 32 telefondan bizimle iletişime geçiniz 24 saat artık sizin işinizi geliştirip büyütmek için birlikte yol arkadaşlığımız başlayacaktır.

İlk önce Linke tıklayıp Herbalife Nutrition’ a katılın online başvuru sekmesini tıklayıp distribütör olarak devam edin sekmesinden devam edin

Sponsor ID : T1Y0080149
Sponsor 3 harfi Soyadı : TAN

Herbalife Üyelik Avantajları

 • Herbalife satış üyeliği ile gelir elde etmeye başlarsınız.
 • %25-50 İndirim kazanırsınız
 • Toptancı primi hakkı
 • Royalty (telif geliri) hakkı
 • Yıllık Bonuslar
 • Ücretsiz Şirket tatillere kalifiye olabilirsiniz
 • Doktor ve diyetisyen eğitimleri alabilirsiniz
 • Yurtdışına çıkma imkanı yakalarsınız
 • herbalife üye girişi

Üyelik linki “ tr.myherbalife.com

my herbalife üyelik için ve daha sonrasında siparişlerinizi vermek için gireceğiniz panelin asıl sayfasıdır. Örneğin “myherbalife” da bütün ürünleri görebilirsiniz. Detaylı bilgiler alırsınız. Her şeyden önce herbalife üyelik girişi ile ekibiniz hakkında da tüm detayları görebilirsiniz.

HERBALİFE ÜYELİK İNDİRİMİ

Herbalife üyelik indirimi ne kadar oluyor her üye aynı indirimi mi alıyor yoksa farklılıklar mı var? Yani açıklığa kavuşturmak için

Herbalife üye indirimi ilk kayıt olduğunuzda %25 dir.

1 aylık süreçte 500 puanlık ürün çevirdiğinizde indiriminiz %35 oluyor.

Daha sonra ki aşamada 1 ayda 1000 puan ile %42 indiriminiz oluyor.

En nihayetinde 1 ayda 4000 puana ulaşınca toptancı konumuna ulaşıyor ve %50 indirme sahip oluyorsunuz.

HERBALİFE ÜYELİK ÜCRETİ 2023

Bu kadar büyük avantajlar sunan herbalife üyesi olmak ücretli mi? Herbalife üyelik fiyatı nedir?

Herbalife üye ücreti ne kadar şi yapmak isteyenler için sadece 1 defaya mahsus alınan bir ücrettir. bunun karşılığında bu lisans ile 96 dünya ülkesinde geçerli bir sponsor lisansına sahip olacaksınız. Evet arkadaşlar üyelik ücreti Kasım 2023 yılında geçerli olmak üzere sadece 665tl dir. Sonuçta Bu bedel bir kereye mahsus lisans parası olarak ödenmektedir.

En önemlisi bu ücretin yanında Herbalife üye paketi maliyeti size hediye olarak gelmektedir.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİ NEDİR?

Ürünleri indirimli kullanmanızın yanı sıra ek gelirde elde etmek isterseniz. Üyelik yapmanız gerekir. Herbalife üyelik yaptığınızda şirketin size gönderdiği HEDİYE pakete Herbalife üyelik paketi denir.

NOT: BEN İŞİ YAPMAYACAĞIM AMA ÜRÜNLER ÇOK BAŞARILI BEN ÜYELİK PARASI ÖDEMEK ZORUNDAMIYIM SADECE KULLANICIYIM DİYENLER DİSTRİBİTÖR DEĞİL www.myherbalife.com sitesinden bizim ID ve soyadımızla AYRICALIKLI MÜŞTERİ HESABI OLUŞTURARAK ÜRÜNLERİNİ. %15 %25 %35 E KADAR VARAN İNDİRİM SEVİYELERİNE ULAŞABİŞLİRLER.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİNDE NELER VAR?

Sonuçta Herbalife üyelik paketi içerisinde 1 ad shake 1 ad Süper shaker ve 1 ad iş çantası 1 ad ölçü kaşığı 1 adet rozet gelmektedir ki bu zaten o parayı hayli hayli çıkarmaktadır. 

Ayrıca bu ücreti Herbalife a DistribÜtör (işi yapmak isteyen)üye olan distribütör olan herkes 1 defaya mahsus ödemektedir.  96 Ülkede geçerli lisans a  ödediğiniz 2023 kasım fiyatıyla 665 tl lik lisans karşılık şirketin size gönderdiği Üyelik  iş çantası paketi içerik değeri 2023 Kasım listesine göre 1700 tl değerindedir. Üyelik bedava olsa herkes içindekileri bedava almak için  fırsatçılık yapardı. En önemlisi size özel bir durum değildir. Bizlerde bu ücreti zamanında ödedik.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİ FİYATI?

Herbalife iş paketi ne kadar biraz öncede bahsettiğim gibi sadece lisan ödemesi yapmaktasınız. Sonuçta İş paketi size hediye olarak gelmektedir. Peki iş paketinde neler var? Herbalife mini üye paketi olarak ta geçen bu pakette 1 ad shake, 1 ad shaker, 1 ad Herbalife logolu çanta ve güzel bir Kontağa geçmek için davet rozeti çıkmaktadır.

Herbalife üyelik yorumları şöyle bir baktığımızda. Ben ürünleri işi yapmadan indirimli alabilir miyim? diye sorularla karşılamaktayız. Size süper bir haberim var. Evet işi yapmadan ürünleri indirimli alabilirsiniz. Hem de Herbalife ücretsiz üyelik yaparak bunu sağlayabilirsiniz. Ücretli üyelik ile Herbalife ücretsiz üyelik arasındaki fark birinde satış yapabiliyorsunuz birinde yapamıyorsunuz.

HERBALİFE ÜYELİK KAZANCI NE OLUR?

Ürünleri direk bağımsız distribütörlerden müşteri fiyatı ile alabilirsiniz. Bu müşteri fiyatı sabittir. Bu ücretin içerisinde danışmanlık hizmeti de alırsınız.

Bu arada ürünleri daha uyguna alma şansınızda mevcuttur. Herbalife üyelik yaparak ürünleri indirimli alırsınız.

Bu şekilde bir üyelik yaptığınızda Herbalife üyelik kazancınız %25 – %35 – %42 – %50 oranlarında değişmektedir.

Aşağıda ücretsiz üyelik ile ilgili geniş bilgi bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ HERBALİFE AYRICALIKLI ÜYELİK

Herbalife ücretsiz üyelik herbalife ayrıcalıklı üyelik olarak da adlandırılmaktadır. Herbalife ayrıcalıklı üye girişi yaptığınızda
%15 %25 % 35 indirim kazanıyorsunuz.
Herhangi bir kota yoktur
Satış yapamazsınız
Doktor eğitimlerine
Diyetisyen eğitimlerine katılabilirsiniz
Herbalife ayrıcalıklı üyelik promosyonlarına sahip olabilirsiniz
Bunun ile ilgili size bir video ekliyorum bu adımları uygulayarak kolayca ayrıcalıklı müşteriliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Herbalife üye hizmetleri telefon : 02165427590 dır. Bize de 05327780132 den ulaşabilirsiniz.

HERBALİFE ÜYELİK EN ÇOK MERAK EDİLENLER

 Network marketing sistemdir. Doğrudan satış derneğine bağlıdır. Çok katlı pazarlama olarak adlandırılır. Günümüzün en popüler çalışma sistemlerinden biridir. Bu sistemde patron yoktur. Sonuç olarak kendi çalışmanız ile hedeflediğiniz gelire ulaşabilirsiniz. En kötü kullanımız için gerekli ürünleri indirimli almış olursunuz.

SORU : HERBALİFE ÜYE OLUNCA NE OLUR?

95 den fazla ülkede işinizi kurabileceğiniz , çalışma şartlarını kendinizin oluşturabileceğiniz bir ayrıcalıklar dünyasına katılırsınız. Bu sayede ürünleri %50 ye kadar indirim ile alma avantajına sahip olursunuz. En doğrusu bir malı alırken kazanmanızdır.

SORU : HERBALİFE ÜYELİK BİLGİLERİ NEDİR? NE İŞE YARAR?

Herbalife şirketinin üyelik linkini doldurduktan sonra kaydınız tamamlandığı son noktada ödemenizi yaptıktan sonra size verilen Herbalife kimlik numaranızdır. T1 ile başlar. Sonuç olarak Bu bilgiler ile tüm Herbalife işlerinizi96 ülkede  halledebilirsiniz. Bu arada buna Herbalife ID niz diyoruz. Bu ID den elde ettiğiniz aşamaları miras olarak bırakabiliyorsunuz.

SORU : HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR KAZANCI NE KADAR?

Herbalife distribütör kazancı kişinin performansına ve çalışmasına bağlı olarak değişmektedir. Küçük bir ek gelirde kazanabilirsiniz bir işadamı kadarda kazanabilirsiniz. Bu sizin performansınıza bağlıdır.

SORU : HERBALİFETA DİSTRİBÜTÖR NASIL YAPILIR ?

Siz Herbalife üyesi distribütörü olduktan sonra başkalarına da bu fırsatı sunma imkanına sahip oluyorsunuz. Mesela Müşterilerinizi yada işi yapmak isteyen kişileri alt ekibinize Herbalife üye başvuru linkiyle bu sefer kendi lisans numara ve soyadı bilginizle yani sizin sponsorluk Id niz altında sizin networkünüzü oluşturuyorsunuz referanslarınızı. 

Bu Herbalife a siz nasıl ilk üye olurken bir sponsorun İD sini kullandıysanız, bu sefer kendi network ağınız için Herbalife üye yapmada sizin ID niz ve soyadı ilk 3 harfiniz bildirilmelidir. böylece kim kimi getiriyorsa iş sistemine getiren kişinin sponsorluk ıd numarası ve soyadı başta atanacak ve sonra üye yapılmak istenen kişinin özlük bilgileri girilmesi gerekmektedir.

Sorularınız için Herbalife sponsoru 0532 778 01 32

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder