Herbalife Üyelik Paketi Herbalife Üyelik Paketinde Neler Var ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Üyelik Paketi Herbalife Üyelik Paketinde Neler Var

Herbalife Üyelik Paketi, İndirimli ürün kullanmak yada bir ek gelir elde etmek için ya da tam zamanlı bir iş olarak yaptığınız Herbalife üyelik kaydı sonunda Herbalife Nutrition şirketinin size gönderdiği pakettir. Bu paket ile kullanacağınız ürünleri indirimli alırsınız. Aldığınız ürünlerden puanlarınız birikir. Sonuçta bir yıl içerisinde 4 bin puanı geçtiğinizde %50 indirim kazanırsınız. Kesinlikle Bu da gerçekten inanılmaz bir rakamdır.

HERBALİFE MİNİ ÜYE PAKETİ

Sistemde Herbalife mini üye paketi olarak adlandırılan bu ürün ile indirimli ürün alımının yanında bir ek gelir elde eder yada daha fazla gelirlere ulaşırsınız.

Peki bu ürün paketini herkes alabilir mi? Bu paketi almanın şartları nelerdir. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Yabancı kimlikli kişiler sadece kendi ülkelerinde Herbalife var ise kendi ülkelerinin kurallarına göre bu kaydı yapabilirler.

Diğer bir kuralda 18 yaşından büyük olmaktır.

Ayrıca Herbalife mini üye paketi almak için öncelikle basit bir kayıt işlemi yapmanız gerekiyor. Bu kayıt işlemi sonunda şirket adresinize bu paketi gönderiyor.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİNDE NELER VAR

Adresinize gönderilen Herbalife üyelik paketinde işinizin gelişimi ve ürünlerin tanıtımı ile ilgili broşürler ve dökümanların yanı sıra kendi kullanımınız için bir adet shake ve bir adet shaker gelmektedir.

Bu Herbalife shake şirketin lokomotif ürünüdür. Herbalife kurucusu ilk olarak bu ürünü geliştirmiştir. İçeriğindeki 18 gr protein yanında 22 çeşit vitamin iyi karbonhidrat ve lifler ile beslenmenizi düzenlemenizi sağlayan bu ürünü hemen kullanmaya başlamalısınız.

Özel shaker ile hazırlayacağınız bu ürünü hayatınıza soktuğunuzda sağlıklı ve dengeli bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Size gelen çantadan da bahsetmek gerekirse muhteşem bir sırt çantası gelir. Herbalife logosu vardır. Çok amaçlı kullanırsınız. Ürünlerinizi bu çanta ile taşırsınız.

HERALİFE ÜYELİK PAKETİ NE KADAR

Bu paket ile bir lisans imzaladığınız için bir kereye mahsus yasal işlemleri tamamlamak için bir ödeme yapılmaktadır. Bu ödemeyi distribütör olan herkes yatırmaktadır. 2023 Kasım yılı herbalife üyelik paketi ne kadar? diye soracak olursanız 665 tl dir.

Bu lisans ile 95 den fazla ülkede giderek yada gitmeden işinizi kurarsınız. Çalışmanıza bağlı olarak çok güzel gelirlere ulaşırsınız.

Bundan da önemlisi kullanımınız için gerekli ürünleri %50 indirimli alma şansını yakalarsınız. Bu ürünleri kilo alma yada kilo verme olarak düşünmeyin.

Kesinlikle bu ürünler sağlıklı beslenme ürünleridir.

Sonuçta Herbalife üyelik paketi için 05327780132 den arayabilir. Yada Herbalife Distribütör Nasıl Olunur? yazımızı okuyarak basitçe Herbalife üyelik yaparsınız.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder