Herbalife Üyelik Paketi Ne Kadar ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

 
 
 
Ayrıca gelen iş paketinde sizin ürünleri tanıyabilmeniz için gerekli dökümanlar ve broşürler ile iş materyalleri bulunmaktadır.
 
En önemlisi birde size dünyanın 96 ülkesinde iş ekip organizasyon kurma ve sponsorluk verme hakkı kazanmış oluyorsunuz. Rozet hediye etmektedir. Bu rozet sizin tabelanız olmaktadır. Herbalife kuruluşu bu rozet ile başlamıştır.

BAĞIMSIZ HERBALİFE ÜYELİK PAKETİ NE KADAR?

Bir kereye mahsus ödediğiniz bu ücret her yıl yenilenmektedir. Malum ekonomik şartlarda her üründe olduğu gibi Herbalife üyelik bedeli her yıl güncellenmektedir. (ÜYELİK İLK ALIRKEN SADECE BİR KEREYE MAHSUS ÖDENMEKTEDİR.) YILLIK YENİLEME ÜCRETİ GİBİ BİR DURUM YOKTUR ! Herbalife üyelik paketi ne kadar  sorusunun güncel cevabı için lütfen 0532 778 01 32 telefondan öğrenin.  Yazıyı okuduğunuz tarihinde değişmiş olma ihtimali yüksektir. 2023 KASIM  FİYAT LİSTESİNDE 670 TL

Bu ücreti ödediğinizde kazandığınız avantajlar şunlardır.

  • %25 ila %50 arası indirim hakkına sahip olursunuz.
  • Promosyon hediyelere hak kazanırsınız
  • Şirketin eğitimlerine katılma hakkı kazanırsınız.
  • 95 den fazla ülkede giderek yada gitmeden işinizi kurabilirsiniz
  • Finansal özgürlük kazanırsınız
  • Tatillere kalifiye olursunuz.

Herbalife üyelik yaptığınızda öncelikle kendi sonucunuzu oluşturmanız çok önemlidir. Ürünleri indirimli kullanarak aldığınız sonuç sizin sağlık kalitenizi arttıracaktır.

Kendinizi daha mutlu ve enerjik hissedersiniz. Bu ürünler sağlıklı beslenme ürünleridir. Zayıflama yada kilo alma ürünü değildir. Düzenli kullanıp programa uyarsanız istediğiniz sonuca kolayca ulaşırsınız.

Ayrıca en önemlisi bu ürünleri bir danışman eşliğinde kullanmanızdır. Danışman eşliğinde kullanmak çok önemlidir. Çünkü diyet zorlu bir süreçtir. Bu nedenle bir desteğe ihtiyaç duyarsınız. Herbalife danışmanı olarak sizlere bu konuda destek veriyoruz.

HERBALİFE ÜYELİK ÜCRETİ 2023 NASIL  ÖDENİR?

Ürünleri düzenlemeye karar verdiniz. Şimdi ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız. Kısaca sizin nasıl adım atacağınız ile ilgili yazdığımız Herbalife Distribütör Nasıl Olunur ? adlı yazımızı okuyun. Oradaki maddeleri adım adım uygulayarak basitçe kaydınızı oluşturursunuz.

Bu kayıt işleminin sonunda sistem sizi kredi kartı ile ödeme sekmesine gönderiyor. Burada kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlıyorsunuz.

Kart ile ödeme işlemi tamamladıktan sonra şirket size bir ID numarası vermekte dünyanın 96 ülkesinde  geçerli bu numara kullanıcı adı ve şifre ile 96 dilde hazırlanmış ücretsiz e ticaret web sayfanız üzerinden ürün almaya ürün satmaya sponsorluk distribütörlük vermeye ve aradaki indirim diliminden telif hakkı kazanmaya başlayabiliyorsunuz. %25 indirim ile distribütörlüğünüz başlamaktadır. Dilerseniz 35 %42 ve %50 indirim seviyesi ile başlama veya sonradan bu seviyelere çıkma hakkınızda oluyor bilgi almak için.  

HERBALİFE ÜYELİK İLETİŞİM NUMARASI

05327780132 ile deneyimli sponsorunuz ile bire bir hedefinize uygun başlangıç seviyenizi belirleme sonrasında da başarı için plan almaya başlayabilirsiniz.
www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder