Herbalife Zararları Var Mı ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Zararları Var Mı?

 Herbalife zararları, İnsanlar bir şey alırken öncelikle onun hakkında bilgi edinmek için araştırma yaparlar.

En çok da dikkat çeken şey negatif şeydir. Yani ürün alıyorsanız arama motorlarına baktığınızda hakkındaki negatif yazılar en çok okunup en çok araştırılır ve sonra karar vermeye çalışılıyor.

Siz de Muhtemelen bu yazıyı okuyorsanız Herbalife zararlarını araştırıyorsunuzdur.

HERBALİFE ZARARLARI VAR MIDIR?

Kullanmak istiyorsunuz ya da bir yakınınız kullanmak istiyordur.

Onun için Herbalife zararları ve yan etkisinin olup olmadığı sizin için oldukça önemlidir.

Evet bence de önemli, önemli olmalı bundan 7 yıl önce 2016 sonunda bu ürünlere başlarken tam da bu kelimeyi yani herbalife zayıflama zararları nı arama motoruna yazmıştım.

Herbalife zararları olarak önüme İlk çıkan makaleyi okumuştum ve ondan sonra araştırmaları derinleştirip sonra karar vermiştim.

Bu hikaye çok su çeker. Yani benim Herbalife ürünlerle başlama maceram.

Onun için bu konuya girmeyeceğim sizin bu konuyla ilgili neler öğrenmek istediğinizi ve bu konuyla ilgili bugüne kadarki benim tecrübelerim ve bilgi birikimleri ile ilgili bugün konuşacağız.

HERBALİFE SAĞLIĞA ZARARLI MI?

Öncelikle yan etkisi ve Herbalife ürünlerinin zararları var mı? yani bu ürünler sağlığa zararlı mı ya da uzun vadede zarar verir mi? Bu konu ile ilgili kısa bir bilgi verip sonra derinlemesine bilgi vereceğim

Herbalife 1980 yılında kuruldu. Bu ne anlama gelmektedir. 1980 yılından beri bu şirket açık yani 1980 yılından beri bu ürünler tüketiliyor.

Bu ürünler 95 ülkede satılmaktadır. Yani 95 ülkenin Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 95 ülkenin ilgili Bakanlığı bu ürünlere onay verirken bu ürünleri inceleyip onay veriyor.

Hiç kimse başka ülke onay verdi diye onay vermez bana göre çok önemli.

Dünya Sağlık Örgütü olay var. Ayrıca Türkiye’de 20 yıldır bu ürünler satılmaktadır. 20 dedim değil mi?

Evet unutmuşum bak 21 yılımıza girmişiz yani 21 yıl ürünler Türkiye’de tüketilmektedir.

Herkesin bildiğinin aksine Türkiye’nin Bakanlığı ilgili Bakanlığı çok ince eleyip çok sık dokuyan bir bakanlıktır.

Yani şimdi Bazı insanlar belki siyasi düşünür ben siyasi düşünmüyorum tamamen mantıksal bakıyorum. Onun için yani bakanlık kimindir nedir? Hangi hükümettir. Bu önemli değil ama bildiğim bir gerçek var Türkiye’nin Bakanlığı mevzu sağlıksa ve gıda ise hiçbir şekilde şansa yer vermiyor.

Derin Araştırmalar ve çalışmalar yaptıktan sonra onay veriyor. Bu bizim şirkette de tam böyle olmuş yani bizim Ürünlerimiz incelendi ve çok uzun zaman incelendi ve sonra onay verildi.

Hatta bazı ürünlerde onay almakta oldukça zorlandı. Çünkü bakanlık çok sıkı denetledi 94 ülkede satılmasına rağmen Allah’a şükür bütün ürünlerimizde onay aldık. Bütün ürünlerimiz 1998 yıldan beridir Türkiye’de tüketilmektedir.

Ha şunu söyleyeyim onay aldıktan sonra eğer bir sıkıntı yaşansaydı kesinlikle bu şirketin lisansı iptal edilirdi.

Bu şirketin ürünleri satılmaz 1998 yıldan beri bir tane mi sıkıntı yaşanmadı demek yaşanmadı ki devam ediyor.

HERBALİFE NE KADAR SAĞLIKLI

Şimdi bütün bu verileri bir araya getirdiğimizde Herbalife ürünleri zararlı mı? sorusunu hala soruyor musunuz? Vallahi eğer hala bu soruyu soruyorsanız oturun kendinizle ilgili bazı şeyleri sorgulayın bence. Çünkü bu kadar bilimsel veri var bu kadar bilim adamlarından bahsediyorum ama bunu da söylememiştim.

Onu da söyleyeyim 300’den fazla bilim adamı tarafından hazırlanmış UCLA üniversite de bilimsel laboratuvarı olan bir firmadan bahsediyorum.

UCLA Üniversitesi dünyanın en Saygın devlet üniversitesidir. Bir de beslenme kürsüsü var. Yani bu besleme Kürsü ne anlama geliyor bunu biliyor musunuz?

Beslenme kürsüsü Yani bu alanda İnsanlar bir doktora yapıyor. Bilimsel çalışmalar yapıyor. Daha sonra Profesör oluyor. yani öyle şirketi ve Ürünleri üzerinde Amerika’da UCLA’da insanlar yani Doktorlar doktora yapıyor, yüksek lisans yapıyor ve uzman oluyor. Sonra profesörlük unvanını alıyor. Yani anlayacağınız Bu şirket sandığınız gibi 3-5 sağlıklı beslenme ürünü ile pazara girmiş şirket değil.

Bu şirket bu sektörün devi Şu anda Siz bir Devin ürünlerini sorguluyorsunuz. Sorgulamak sizin hakkınız bilgi ve cevap vermek de bizim görevimiz.

Ondan sonra karar vermek yine size kalmış şu anda sizin vereceğiniz karar tamamen sizi ilgilendirir.

O kadar muhteşem bir şirkette üründen faydalanıp faydalanmama şansını kendinize siz vereceksiniz ya da vermeyeceksiniz.

Eğer kendinize bu şansı verirseniz bunun mükafatını siz alacaksınız. Kendinize şans vermezseniz sonunda karşılığını Siz göreceksiniz.

Onun için bu konuda sadece bize düşen bilgi vermek gerisi size kalmış yine de aşağıda iletişim bilgilerimiz var.

Buna rağmen soracağınız bir konu varsa bir bilgi varsa bir soru işareti varsa bize ulaşın yine size yardımcı olalım.

HERBALİFE ZARARLARI CANAN KARATAY

Canan Karatay bildiğiniz gibi beslenme konusunda çok tecrübeli ve Türkiye’de sözü geçen bir kişidir. Birçok gıda hakkında yaptığı araştırmalar ve yorumlar ile kamuoyundan hep olumlu geri bildirimler almıştır.

İnternet ortamında yaptığımız araştırmalarda Canan Karatay Herbalife ile ilgili ne olumlu ne de olumsuz bir geri bildirim yapmamıştır.

HERBALİFE HAKKINDA DOKTOR YORUMLARI

Herbalife Nutrition şirketinde 300 den fazla bilim adamı görev yapmakta ve insan metabolizmasına uygun ürünleri üretmektedir. Türkiye Herbalife bilimsel danışma kurulu üyeside Prof.Dr. İsmet Tamer dir.

Bünyesinde bir de nobel tıp ödüllü doktor bulunmaktadır. Louis İgnarro geliştirdiği Herbalife Niteworks ürünü ile bu ödülün sahibi olmuştur.

Peki Herbalife için doktorlar ne diyor. Bize gelen geri bildirimlerden olumlu yada olumsuz yorumlara rastlayabiliyoruz. Bir kısım doktor ürünleri benimserken bazı doktorlar ise olumlu karşılamamaktadır.

Olumlu karşılamayan doktorların bu yorumlarını ürünleri inceleyerek mi yoksa ön yargı ile  mi verdiklerini tam anlamıyla bilememekteyiz. Birçoğunun ürünün kutusunu eline alıp içeriğini okuduklarını bile zannetmiyoruz. Zaten olur da bir doktor size kullanmayın derse, lütfen kendisine. şu şu sebepten dolayı kullanmanızı önermiyoruz diyorsa lütfen bunu kendisinden YAZILI ve altına kaşe imzası ile isteyin. Size bunu yazılı veremeyecektir. Çünkü bu ir iddia bir kişisel fikirden ibaret olacaktır o doktorun. DOĞRU bilgiden dolayı söylememiş olduğunu anlayacaksınız…….

Bu konuyu şöyle düşünürsek sonuca daha kestirme gideceğimizi düşünüyorum. 1980 yılından beri bırakın Türkiye yi, Türkiye dahil 95 den fazla ülkede kullanılan bu ürünün bir zararı olsa bugüne gelir miydi? Birisi ölse zarara uğrasa denildiği gibi yüksek tazminatlar yada 95 ülkeden sağlık bakanlıklarından tarım bakanlıklarından ilgili kurumlardan faaliyet veya ülkeye girişine onay alır mıydı. Ürünler işe yaramıyor diye iade edilse idi bu şirket ayakta kalabilir miydi. (NOT: Deneyimli Herbalife Koçları tarafından takip danışmanlık alan danışanlar hedeflerine ulaşırlar)

Ürünü zaten kısa bir süre kullandığınızda farkı anlıyorsunuz. Kendinizde olan değişimler zaten herbalife zararları var mı? Herbalife yararlı mı?

HERBALİFE ZARARLARI DİYETİSYEN YORUMLARI

Bu konu hakkında yaptığım araştırmalarda internette çok iyi haberler bulamadım.

Genelde diyetisyenler hörbilayf zararları var diyorlar.

Herbalife Nutrition şirketinin Türkiye diyetisyen danışma kurulu üyesi Berrin Yiğit’tir.

Berrin hanımı araştırarak Herbalife sağlıklı mıherbalife zararlı mı? karar verirsiniz

Diyetisyenler herbalife zararlı derken ürünleri detaylı olarak inceleterek mi bunları söylüyorlar yada tamamen tepki amaçlı mı söylüyorlar bilmiyorum.

Benim mantığımın almadığı nokta bu kadar zararlı ürünleri sadece diyetisyenler görüyor. İlgili bakanlık görmüyor. :))  Ya da 95 den fazla ülkenin yetkilileri bu FİKİR YÜRÜTÜLDÜĞÜ GİBİ !!  Sağlıksız ise !! sağlıksız ürünleri vatandaşlarına yedirtiyor. Bunu çözemedim. Bunun tek bir açıklaması var;

İnsanoğlu bilmediğine düşmandır ve insanlar DOĞRU BİLGİYİ değil çevrelerinden etkilenerek FİKİRLERİYLE VE ÖNYARGILARIYLA açıklamalarda bulunuyorlar çok üzücü olan kısımda bu. Çünkü bu fikirlerle sonuçlarını düşünmeden etkilediği insanların doğru kararlar almamalarına sebep olmaktalar.

Benim gibi, doğru koç takibiyle bu ürünleri kullanıp sonuç alan ve hayatları değişen birçok insan var. Sizde bunun kararını kendiniz vereceksiniz. 2016 ‘dan beri Herbalife ile besleniyorum. Kendim ilk 2 ayda 17,5 ve korumamı da yaparak 4 ayda toplamda 23 kilomdan kurtuldum göbekten 24 cm incelme sonucu oluşturdum ve sonrasında da zinde ve enerjisine hayran kaldığım bu beslenme şeklini 7 senedir her gün sabah kahvaltısı yerine severek devam ediyorum. Eşim de 30 kilo sonuç oluşturdu. Muhteşem değil mi ? 7 senedir de insanların hayatlarına sürekli aldığımız yurtiçi ve yurtdışı eğitimler ve deneyimler ile dokunmaya doğru koçluk yaparak devam ediyoruz. Bizimle doğru koçlasınız.

HERBALIFE BESLENME KOÇU İLETİŞİM NUMARASI : 0533 724 73 44 

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder