Herbalife Zayıflama Ürünleri Midir ? Herbalife Zayıflama Seti – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ MİDİR ? Herbalife Zayıflama Seti

Öncelikle Herbalife Zayıflama ürünü değildir. İçerisinde sizi zayıflatmaya yönelik hiçbir kimyasal madde yoktur. Vücudunuz için gerekli temel besinleri, proteinleri, vitaminleri,  lifleri, sağlıklı yağları ve sağlıklı karbonhidratları içerir. Bu yüzden vücudunuzu doğru besleyerek fazlalıklarınızdan kurtulmanızı veya yapısal kas eksikliğiniz varsa sağlıklı kas kilosu almanızı sağlar.  Besleyiciliği çok artırılmış, Kalorisi maksimum düşürülmüş bu Herbalife setleri ile yani aynı ürünler ile istenirse hem kilo almaya hem kilo vermeye destek sağlar. Buda kişinin ihtiyacını ve günlük rutin beslenmesindeki yanlış alışkanlıkları bulup onları düzeltecek olan Herbalife beslenme koçumuz ile 0533 724 73 44 hedefini çok iyi anlayıp sizi tanıyacak ve yolculuğunuzda size günlük takip ile eşlik edecek olan koçumuzla ürünleri birlikte yürüteceğiniz programla kalıcı doğru sonucu alabileceksiniz. 

ÜRÜN VE TAKVİYELER HERKES İÇİN AYNI AMA UYGULANACAK PROGRAM DA  HEDEF VE YOLCULUK SÜRECİ FARKLI OLACAKTIR. Sadece ürün tek başına doğru ve kalıcı sonucu vermeyecektir.

Herbalife nihayetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleri olarak tanımlanmaktadır. Kalorisi azaltıldığı için Kilo kontrol Programlarını desteklemek için de kullanılabilmektedir. 

Ancak unutulmamalıdır ki. İstenen sonuç ve kalıcılığı için Herbalife Beslenme Koçumuz 0533 724 73 44 ile birlikte hareket edilmesi gerekmektedir. Orijinal ürünleri bizim kanalımız ile temin ettiğinizde Size tüm yolculuğunuz boyunca günlük takip danışmanlığımız ÜCRETSİZ verilecektir. 

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Herbalife zayıflama ürünleri sizin doğru ve dengeli beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar. Bu ürünler öğün yerine geçer. Yani bir öğünde almanız gereken besinleri size verir. Dolayısıyla en büyük özelliği besinleri size düşük kalori ile vermesidir. Zaten kutuların üzerinde de zayıflama olarak değil “Kilo kontrolü için kalorisi kısıtlanmış gıda” yazar.

Peki kilo kontrolünü nasıl ve hangi ürünlerle sağlıyoruz. Kilo kontrolü için günde iki öğünün yerine bu ürünleri kullanıp bir öğünde sağlıklı yemek yiyoruz. Günde en az 2 lt su içiyoruz. Daha sonra biraz da aktif bir yaşam sergileyerek fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz.

Herbalife Zayıflama ürünleri olarak; Herbalife Shake, Herbalife Çay, Herbalife Aloe İçeceği, Herbalife Thermo Complete kullanılmaktadır.

EN ÖNEMLİ HERALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ : HERBALİFE SHAKE

Herbalife Shake, bezelye proteinlerinin, temel besinlerin, liflerin birleşiminden oluşan ideal karışımdır. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile vererek vücudunuzun yağlarını yakmasını sağlar. Bu şekilde siz zayıflamış olursunuz. Sonuç olarak sabah ve akşam öğünleri yerine kullanılan bu ürün. Yarım yağlı süt ile yapıldığında sadece 216 kalori verir.

Herbalife Shake Türkiye’de 4 farklı aroması vardır. Çikolatalı, Vanilyalı, Fındıklı, Ahududu Beyaz Çikolata aroma seçenekleridir.

Hazırlanışı 250 ml yarım yağlı süte 2 yemek kaşığı ilave edip güzelce shaker yada belender ile karıştırıp tüketiyoruz. Basitçe hazırladığınız bu karışımı hazırlaması çok pratik olduğu için size zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

HERBALİFE İLE ZAYIFLAMA NASIL OLUR?

İlk başta da dediğim gibi Herbalife zayıflama ürünü değil sağlıklı beslenme ürünüdür. Peki Herbalife ile zayıflama nasıl oluyor ? Kısaca özetlemek gerekirse Herbalife ürünleri ile bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile alarak sağlıklı bir şekilde beslenirsiniz.

Buradaki püf nokta düşük kalori ile bir öğünde ihtiyacınız olan besinleri almanızdır. Zaten kilo vermekte bildiğiniz gibi günlük almanız gereken kaloriden daha düşük kalori almak ile mümkün olmaktadır.

Sabah ve akşam Herbalife ile beslenip öğlende protein ağırlıklı beslenerek oluşturduğunuz kalori açığı ile kilo vermeye başlarsınız. Burada tek yapmanız gereken ürünleri düzenli kullanmak, su içme alışkanlığı edinmek ve aktif bir yaşam tarzı benimsemektir.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ

Herbalife zayıflama seti kişilerin cinsiyetine, boyuna, kilosuna, yaşına göre hazırlanır. Çünkü herkesin farklı bir metabolizması vardır. Kişiye özel programlar hazırlamak en doğrusudur.

Bu set dışında kişilerin ara öğün ve öğle yemeklerinde yedikleri yemeklerde çok önemlidir. Sonuçta bu ürünler bir mucize değildir. Evet sizi sağlıklı ve dengeli besler. Fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar. Gün boyu enerjinizi yüksek tutarak aç kalmadan zayıflamanızı sağlar. Yine de sizin öğünlerinize dikkat edip programa uymanız gerekir.

Bunun yanısıra aktif bir yaşamı tercih edip günlük su içme alışkanlığı kazanmanızda çok önemlidir.

Bizim en çok önerdiğimiz herbalife zayıflama seti 2 ad Herbalife Shake + 1 ad Herbalife Çay 100 gr + 1 ad Herbalife Aloe İçeceği + 1 ad Herbalife Shaker ‘dan oluşan 1 aylık programdır.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ SİPARİŞ VER : 05337247344

HERBALİFE ZAYIFLAMA YORUMLARI

İnternet ortamında herbalife zayıflama yorumlarını olumlu olumsuz bir araya getirdim. Birkaç örnek aşağıda paylaşıyorum.

 • Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg dım. Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm.
  06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt
  Gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim. Yarı tekrar bildireceğim.
  Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.

Bence aç olma sebebi ara öğün yapmamış olmasıdır. Çünkü en az 3 saatte bir vücuda bir şeyler vermeliyiz. Bu arada Herbalife sizi sabahtan akşama kadar tok tutmaz örneğin sabah saat 8.00 de shake ile kahvaltı yapan  biri muhakkak saat 11.00 ‘da ara öğün yapmalıdır. Kesinlikle bu ara öğün 150 kaloriyi geçmemeli ve protein ağırlıklı olmalıdır. Ve ara öğünde tek çeşit besin seçmeliyiz. örneğin kilosuna göre 1 yada 2 yumurta veya yoğurt veya  12-15 badem gibi ve biraz ondan biraz bundan şeklinde değil tek çeşit. peki ara öğünü sabah öğlen arası mı, yoksa ilkindi vakti mi yoksa iki zamanda da mı almalıyım sorusunun cevabı kesinlikle Herbalife beslenme koçunuzla sizin kişisel hedef ve koçunuzun sizi tanımasıyla kişiye özel farklı cevaplar şeklinde olacaktır. Bu ara öğün ile hem metabolizmayı çalıştırmış oluruz hem de bir sonra ki öğüne çok aç girmemiş oluruz.

 • BAŞLADIM AMA MİDE BULANTISI İKİNCİ GÜN BAŞLADI BAŞ AĞRISINI SAYMIYORUM SONRASINDA BIRAKTIM DÜZELDİM AMA GERÇEKTEN KİLO VERDİRİYOR DEDİĞİNİZ GİBİ ALMIYORSUNUZ BEN BİR GÜN KULLANDIM ŞAKA GİBİ AMA 1 KİLO VERDİM ALMADIM

Bence Shake hazırlarken ölçülerini iyi ayarlayamadı. Su ile yapıp az shake koyunca su tadı alırsınız. Bu mide bulantısı yapabilir. Yada suyunu çok fazla koyarsanız da yada yada çok az blander karışımından geçirirseniz de çok su tadından yapabilir. Ölçüyü doğru kullanmak gerekiyor. Baş ağrısına gelince yeteri kadar su içmemesinden kaynaklıdır. Ürünler antioksidan olduğu için vücudun kiri pası harekete geçiyor. Su ile bu kiri pası vücuttan atmalıyız.

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ FİYATI

Herbalife zayıflama ürünleri fiyatı sabittir. Bu ürünleri bir Herbalife Bağımsız Üyesinden almanızı öneririm. Bu ürünleri nasıl kullanacağınızı, nasıl bir program uygulayacağınızı size ücretsiz danışmanlık yaparak öğreteceklerdir.

Birde bu ürünleri bir süre kullanması gerekenler için şirketimizin hizmete sunmuş olduğu Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyelik vardır. Bu üyelik ile %15 – % 25 – % 35 indirim kazanırsınız. Bu üyelik ücretsiz bir hizmettir. Bunun ile ilgili yazımızı okuyarak “Herbalife Ayrıcalıklı Üyelik ” adım adım kayıt olabilirsiniz. Yada aşağıya eklediğim videoyu izleyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

6 thoughts on “Herbalife Zayıflama Ürünleri Midir ? Herbalife Zayıflama Seti – 05337247344 – Herbalife Ürünleri”

  1. Kilo kontrolü, dengeli beslenme, günlük yaşantıdaki enerji düşüklüğüne karşı kişiselleştirilmiş beslenme programları ve gıda takviyeleri konusunda size de yardımcı olmamı ister misiniz. çevrenizde aşırı derecede zayıf olup kilo almak isteyen kimleri tanıyorsunuz veya kilo vermek isteyen kimleri tanıyorsunuz. Diğer yandan Profesyonel veya amatör Spor öncesi, spor sırasında ve spordan sonra beslenme programlarını kişiye spor branşı yoğunluğuna özel beslenme programları desteğini ücretsiz sunmaktayım. Tüm bu konularda sizin referansınızla ücretsiz günlük birebir takip yaparak kişinin kalıcı sonuç garantili hedefine ulaşmasını sağlayabilirim. Ayrıca 96 ülkede Herbalife ürünlerini bulunduğunuz, orjinal güven ile herbalife depolarından bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden sürekli artan indirim % diliminden adresinize gelmesini sağlayacak 96 ülkede geçerli ayrıcalık müşteri hesabınızı oluşturmamı isterseniz. 0532 78 01 32 whatsapp hattı üzerinden bana talepte bulunmanız yeterli. ve benim referans kaydımla açacağımız bu ayrıcalıklı müşteri hesabı ile size günlük beslenme takip programlarını ücretsiz takip danışmanlık yapabilme fırsatını yakalayacaksınız. Halen dünyanın 6 farklı ülkesindeki danışanlarımla whatsApp üzerinden günlük takip sağlamaktayım. Sizin bulunduğunuz ülkeyi de bu listeme eklemek ve sizin için de heyecanlıyım.

  1. Kilo kontrolü, dengeli beslenme, günlük yaşantıdaki enerji düşüklüğüne karşı kişiselleştirilmiş beslenme programları ve gıda takviyeleri konusunda size de yardımcı olmamı ister misiniz. çevrenizde aşırı derecede zayıf olup kilo almak isteyen kimleri tanıyorsunuz veya kilo vermek isteyen kimleri tanıyorsunuz. Diğer yandan Profesyonel veya amatör Spor öncesi, spor sırasında ve spordan sonra beslenme programlarını kişiye spor branşı yoğunluğuna özel beslenme programları desteğini ücretsiz sunmaktayım. Tüm bu konularda sizin referansınızla ücretsiz günlük birebir takip yaparak kişinin kalıcı sonuç garantili hedefine ulaşmasını sağlayabilirim. Ayrıca 96 ülkede Herbalife ürünlerini bulunduğunuz, orijinal güven ile herbalife depolarından bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden sürekli artan indirim % diliminden adresinize gelmesini sağlayacak 96 ülkede geçerli ayrıcalık müşteri hesabınızı oluşturmamı isterseniz. 0532 78 01 32 whatsapp hattı üzerinden bana talepte bulunmanız yeterli. ve benim referans kaydımla açacağımız bu ayrıcalıklı müşteri hesabı ile size günlük beslenme takip programlarını ücretsiz takip danışmanlık yapabilme fırsatını yakalayacaksınız. Halen dünyanın 6 farklı ülkesindeki danışanlarımla whatsApp üzerinden günlük takip sağlamaktayım. Sizin bulunduğunuz ülkeyi de bu listeme eklemek ve sizin için de heyecanlıyım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder