Herbalife Kullanımı Nasıl Yapılır ? Bıraktıktan Sonra Kilo Alınır Mı ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Kullanımı Bıraktıktan Sonra Kilo Alınır Mı?

 
 
Herbalife Distribütörleri gerek şirket eğitimleri gerekse aldıkları doktor ve diyetisyen eğitimleri ile kendilerini geliştiren kişilerdir. O yüzden sizin ihtiyaçlarınız için gerekli ürünleri size bildireceklerdir.

HERBALİFE KULLANIMI NASILDIR?

Herbalife kullanımı çok basit ve pratiktir. Ürünleri arasında toz, tablet, sıvı ve kremler olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi vardır. Ürünleri konsantredir. Bir aylık kullanım olarak tasarlanmıştır.

Ürün kullanımı kilo alma, kilo verme ve kilo kontrol olarak farklı şekilde kullanılmaktadır. Bu kullanımlar ile ilgili Herbalife Aktif Yaşam koçu olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Kullanım ile ilgili size bilgi verdikten sonra sizin takibinizi yaparak ürünlerden maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

HERBALİFE KULLANIMI KİLO VERME OLARAK NASIL KULLANILIR?

Kilo verme programında Shake, Aloe içeceği ve Çay kullanılmaktadır. Sabah ve akşam bu ürünleri kullanıp öğlende protein ağırlıklı beslenerek programı uyguluyoruz.

Herbalife kullanımı kilo verme olarak düzenli kullanmamızı gerektirmektedir.

Aslında ürünlerin içerisinde sizi zayıflatmaya yarayan hiçbir kimyasal madde yoktur. Sağlıklı ve dengeli beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz.

Herbalife ürünleri ile istediğiniz sonuca ulaştıktan sonra kilo kontrol programı uygulayarak yeni kilonuzu sabitlemelisiniz. En önemlisi diyetin dönemlik değil bir yaşam biçimi olduğunu kabul etmelisiniz.

Bu şekilde düşünürsek ve uygularsak bundan sonraki yaşamımızda dengeli ve sağlıklı beslenmiş oluruz.

Kısacası Herbalife kullanımını bıraktıktan sonra dikkat etmez eski alışkanlıklarınıza dönerseniz verdiğiniz kiloları geri alırsınız.

Bu yüzden kilonuzu sabitlemeniz ve ürünlerden en yüksek verimi almanız için bir Herbalife aktif yaşam koçu ile çalışmanızı öneririm.

Bu ürünleri düzenli kullanmanıza ve metabolizmanıza bağlı olarak değişir. Her insanın farklı metabolizması olması nedeniyle vereceği kiloda değişir. Bunun yanında yaş, kilo, boy ve cinsiyette verilen kiloları etkilemektedir. Bu yüzden net olarak şu kadar kilo verirsiniz diyemeyiz. Bunu ürünleri kullanmaya başladığınızda hep birlikte beraber göreceğiz. Bir tek şunu biliyorum düzenli kullandığınızda istediğiniz kiloya ulaşabileceğinizdir.

HERBALİFE KULLANIMI DİYET

 

Bu ürünler bir mucize değildir. Beslenmenizi destekleyen gıda takviyeleridir.

Sadece bu ürünleri kullanıp diğer beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeden kilo vermeniz yada kilo almanız mümkün olmaz. O yüzden bu ürünlerin kullanımı sırasında diğer yediğiniz besinlere de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Her şeyden önce kilo verme, kilo alma  sonuçta bir matematik işidir. Bu nedenle almanız gereken kaloriden az alırsanız zayıflarsınız. Yada almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo alırsınız.

Bu kurallar çerçevesinde günlük almanız gereken kaloriyi kontrol altında tutmanız gerekmektedir.

Herbalife zayıflama ürün olmadığı için kilo almada da içerisindeki besinlerden yararlanılır. Kilo alma programında kişinin kilosu na göre kadın ise 1gr,  erkek ise 2 gr protein alması gerekir. Herbalife bu proteinin büyük bir bölümünü bitkisel olarak sağlar.

Kilo alma programında ürünlerin dışında normal öğünlerinizi ve ara öğünlerinizi çok düzenli yapmanız önemlidir.

Örneğin 55 kg olan birinin 110 gr protein alması gerekir. En önemlisi  Herbalife Shake bir öğününde 18 gr protein vardır. 3 öğün yemeklerin üzerine kullanıldığında zaten 54gr proteinin sağlıklı kaynaktan kullanmış olursunuz.

Geri kalanında da normal yediğiniz besinlerden alarak programı uygulamış olursunuz.

ÖZEL HERBALİFE KULLANIM ÖNERİLERİ

  • Öğünleri düzenli yapmalısınız.
  • En az 2 lt su içmelisiniz.
  • Aktif bir yaşam tarzı benimsemelisiniz.

Yemek yiyebilen herkesin bu ürünleri kullanmasında bir sakınca yoktur. Herbalife ürünleri “ilaç” olmayıp; bu “ürünler gıda statüsündedir. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. 

 

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder