Herbalife Zayıflama Seti Nedir ? Nasıl Kullanılır ? – 05337247344 – Herbalife Ürünleri

Herbalife Zayıflama Seti Nedir ? Herbalife Zayıflama Seti Nasıl Kullanılır ? 

Herbalife zayıflama seti olarak bilinse de Herbalife ürünleri nin içerisinde sizi zayıflatmaya yarayan herhangi bir kimyasal madde olmadığı için direk zayıflama ürünü değildir. Herbalife, “KESİNLİKLE ZANEDİLDİĞİNİN AKSİNE İLAÇ OLMAYIP” takviye gıdadır ve vücudumuzun besin değerinden ihtiyaçlarını karşılayan takviyeleridir. Sizin doğru beslenerek bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size verir, vücudunuz yağlarını yakarak enerjisini kazanır ve siz kilo vermiş olursunuz. 

Herbalife ürünleri ile hedefinize uygun doğru ve kalıcı sonucu sadece Konusunda Uluslararası Deneyimli Herbalife Beslenme Koçumuz takibi ile kavuşabilirsiniz. 0533 724 73 44. Orijinal Ürünleri Sadece Bizim Referansımız ile temin edildiğinde ÜCRETSİZ günlük takip danışmanlık vermekteyiz.

KİLO VERME SETLERİ

  • İndirim!herbalife 1 aylık tam setherbalife formül 1 shake vanilya

    Herbalife Kilo Kontrol 1 Aylık Tam Set 021

     2.094,28

     

    Seçenekler

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ PAKETİ VE FİYATLARI

Herbalife, sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Herbalife Zayıflama Seti , kilo vermek isteyenlere destek olmak amacıyla özenle tasarlanmış bir ürün paketidir. Bu paket, Herbalife Shake, Herbalife Çay, Herbalife Aloe içeceği ve Herbalife Thermo Complete ürünlerinden oluşur. İşte bu ürünlerin özellikleri ve Herbalife Zayıflama Seti’nin fiyatları hakkında daha fazla bilgi.

Herbalife Shake : Herbalife Zayıflama Seti’nin temel bileşenlerinden biri olan Herbalife Shake, besleyici bir karışımdır. Bu shake, doğru besinleri almanızı sağlayarak tokluk hissi verir ve enerji sağlar. Aynı zamanda yağ yakımı destekli özel bir karışıma sahiptir. Herbalife Shake, çeşitli lezzet seçenekleri sunar ve süt veya su ile karıştırılarak tüketilir. Süt veya su tercihi konusu lezzetten çok sizin günlük aktif yaşam tarzı hayatınızdaki hareketliliğe bağlıdır ve bunu Herbalife Beslenme koçumuzla birlikte kişiselleştirilmiş konuşma ile çözebilecek ve bizim referansımız ile temin ettiğiniz orijinal ürünlere günlük takip danışmanlığımız 7/24 hayatınız boyunca ücretsizdir.

Herbalife Çay : Herbalife Zayıflama Seti’nin bir diğer önemli bileşeni Herbalife Çaydır. Bu çay, metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımını artırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuzun toksinlerden arınmasına yardımcı olur ve ödem atmanızı destekler. Herbalife Çay, sıcak veya soğuk olarak tüketilebilir ve öğünler arasında keyifle içebilirsiniz.

Herbalife Aloe İçeceği : Herbalife Zayıflama Seti ’nde bulunan bir diğer ürün ise Herbalife Aloe içeceğidir. Bu içecek, sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olur ve vücudunuzun doğal detoks sürecini aktive eder. Herbalife Aloe içeceği, ılık suya karıştırılarak tüketilir ve sabahları aç karnına içilmesi önerilir.

Herbalife Thermo Complete : Herbalife Zayıflama Seti’nde yer alan son ürün Herbalife Thermo Complete’dir. Bu ürün, enerji seviyelerinizi artırmaya yardımcı olur ve metabolizmanızı hızlandırır. Böylece daha fazla kalori yakmanızı sağlar. Herbalife Thermo Complete, öğünlerden önce alınması tavsiye edilen bir tablet formunda gelir.

Özetlemek gerekirse, Herbalife Zayıflama Seti paketi içinde Herbalife Shake, Herbalife Çay, Herbalife Aloe içeceği ve Herbalife Thermo Complete bulunur. Bu ürünler, sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi konusunda destek sağlar.

Ancak, her bireyin vücut yapısı ve ihtiyaçları farklı olduğundan, bize danışarak kişiselleştirilmiş bir beslenme planı ve ürün seçimi oluşturmanız çok daha doğru ve önemlidir. 0533 724 73 44 Herbalife Beslenme Koçumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ

Herbalife zayıflama seti olarak bilinse de Herbalife ürünlerinin içerisinde sizi zayıflatmaya yarayan herhangi bir kimyasal madde olmadığı için direk zayıflama ürünü değildir. Sizin doğru beslenerek bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size verir, metabolizmanızın hızlandırılarak vücudunuz yağlarını daha hızlı yakmasına destek olup bir taraftan da çok kaliteli ve sağlıklı hücre ve kaslarınızı da tabiatıyla organlarınızı da besleyecektir. Sizi dinleyerek sizi ve hedefinizi doğru anlayıp günlük takip danışmanlık desteğimizi ücretsiz verecek olan koçumuz ile kontağa geçmenizi ve kalıcı sonuçla siz kilo vermiş olacaksınız.

Ürünleri düzenli kullanmanız, su içme alışkanlığını kazanmanız ve aktif bir yaşam sürebilmeniz bu setten verim almanızda çok etkilidir.

Herbalife ürünleri ile tüm almanız gereken besinleri düşük kalori ile alırsınız.

Ortaya çıkan kalori açığı ile kilolarınızı aşağı kontrol edersiniz.

Herbalife zayıflamaseti , Herbalife Shake , Herbalife Çay , Herbalife Aloe içeceği ve Herbalfe Thermo Complete ürünlerinden oluşur.

Sabah ve akşam bu ürünleri kullanıp öğlen ise hayvansal protein ağırlıklı olmak üzere beslenerek programı uyguluyoruz. Bu yemekte kuru baklagiller, sebze, et, balık, köfte tercih edebiliriz. Öğle yemeğinde salata, çorba, ana yemek ve yoğurt ile yemeği çeşitlendirebiliriz. 

Elbette bazı danışanlarımızın yoğurt gibi peynir gibi ürünlere besin intoleransı olduğu gibi bazı danışanlarımızın da hayvansal proteine karşı kısmi yada tamamına karşı intolerans tepkisi olabilir. (vücut bazı besin ve proteinleri tanımıyor. Vücudumuz kişiden kişiye farklılık gösteren besinleri enzime çevirdiğinde o içeriği tanımıyorsa kullanamıyor ve daha sonra enerjiye dönüştürmek için yağ olarak depolaması olayına gıda intoleransı oluşması deniyor) 

Herbalife beslenme programlarımız sırasında günlük ÜCRETSİZ kişisel takip danışmanlığımız ile hem Herbalife ürünlerini kişinin hedefine uygun miktarda kullanmasını hem de diğer öğünlerde hangi gıdalar da ertesi gün yeterli miktarda kullanılmış yakılmış ve sağlıklı kilo verilmiş GÜNLÜK takipler ile kişinin hangi gıdalara hassasiyeti olduğu bu birlikteki yaptığımız sıkı takip  e eğlenceli yolculukla tespite çalışmaktayız da. Kişinin hissiyatı, incelmesi, enerjisi, şişkinliği, gibi birçok kriteri tek tek kişi kişisel olarak sıkı bağ kurarak beslenmede kısım kısım bazı besinleri değiştirerek tespitte yardım alıyoruz. Bunları elbette ki kurulan bu sıkı bağlar ile ve memnuniyetle hem motivasyon hem de doğru sonuca ulaşmak için kullanmaktayız. Bireylerin yediği besinler metabolizma çalışma hız ve yavaşlığına göre 6 saat ile 6 gün arasında vücuttan dışkı ile atılır. Elbette bu kişiden kişiye değişen değişkenler ve veriler ile Herbalife uluslararası Beslenme koçumuz bireysel kurduğu bağ ile doğru sonuç ve kaliteli sağlıklı ve süreci kısaltan programı sizinle birlikte ilerletiyor.

Bu besinler hangileri gıda intoleransı  olan besinler var mı danışan tüm hayatı boyunca bunu bilmeden kilo vermeye çalışıyor beslenmesini değiştirmeden ve tabi ki sonuç alamadığı gibi veriyorsa da kilosunu yağdan değil kastan vermiş oluyor. Kadın ve erkek ile kilolar arasındaki farklılık ile öğlen yemek çeşidi belirlemede farklılıklar bulunmaktadır. Sizin cinsiyetiniz ve kilonuza göre öğlen öğünü çeşit sayısı hatta akşam yemek tercih edilecekse yemek çeşit sayısı, yazın ve kışın akşam yemek saatleri, yemeğe tatlı eklenecekse öğün deki yemek çeşit sayısı değişerek danışmanımız tavsiyeleri ile günlük program oluşturmaktayız. (0533 724 73 44) 

Gördüğünüz gibi Herbalife ürünleri dök karıştır iç zayıfla ürünü değildir. sadece ucuz ürün arayışına girip kendi başınıza bir şeyler deneyerek kalıcı sonuç alamazsınız. ve internette bazılarının yazdığı gibi bırakınca kilo alıyorsun gibi saçma sapan yorumlar okursunuz. Sadece ürün alıp koçluğu doğru kişiden almayanlar kilo verseler de yağdan değil kaslardan eriyerek vermiş olurlar. Örneğin, 80 kilodan 65 kiloya inmeyi başarı olarak görüp. daha sonra tekrar 80 kilodaki gibi yemeğe tekrar döndükleri için kilo alırlar. Herbalife ı bıraktıkları için değil. !!. Çünkü biz Herbalife beslenme koçları bu yolculuk sırasında bireye doğru beslenmeyi, daha yeni ve doğru alışkanlık ve içecekleri öğretiyoruz. bu öğretileri hayatları boyunca uygulayan kişiler tekrardan eski kilo problemi yaşamayacaklardır.  İnternetten ucuz ürün avcılığı yapanlar ise onlar doğru sonuç değil ucuz ürün aramışlar. Lütfen bizim referanslarımız ile orijinal ürünü tedarik ederek Uluslararası 

Yemeklerimizi bu öğünde çok az yağ kullanarak tüketmeliyiz. Yağ diyet programında dikkat etmemiz gereken bir besindir. 1 gr yağda 5 kalori bulunmaktadır.

Herbalife ile diyetin dönemlik değil bir yaşam biçimi olduğunu öğreniyor ve hayatımıza uygulayarak sağlıklı beslenerek fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ NASIL KULLANILIR

Sağlıklı beslenerek fazlalıklarımızdan kurtuluyorsak Herbalife zayıflama seti nasıl kullanılır ? Günlük rutini sizin ile paylaşmak istiyorum. Bu anlatım herkes için aynı olmayıp kişinin hedefi ve kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. (Burada 2 kaşık yazdık bu bazen 3 bazen 4 kaşık olabiliyor kişiye göre değiştiği gibi, vücudunuzun yağlanmasının aşırı yüksek olması durumunda yada daha da hızlı bir süreç gerekiyorsa bu sete Herbalifeline Max (faydalı yağlar ilave edilmesi istenebilir). bazı vitamin faydalı yağlar yeterince var ise vücudumuz da vücut tarafından emilim sağlamaktadır. Bu faydalı yağların eksikliği ise vitaminleri vücudun alamaması ve yeterli beslenmede verimsizlik anlamına da gelecektir. Birçok faydası olduğu gibi Herbalifeline Max ı da bu durumlarda da önerebilimekteyiz.

Sabah ilk önce Aloe içeceğini bir bardak ılık suya 3 – 4 kapak ilave edip içiyoruz. Yudum yudum acele etmeden sindire sindire içmelisiniz.

İkinci olarak 370 ml sıcak suya yarım çay kaşığı çay koyarak yağ yakıcı çayımızı içiyoruz. Bu çay çok iyi bir toksin ve ödem atıcıdır. Çok iyi sıkılaşmanızı sağlar.

Daha sonra ana yemeğimiz olan Herbalife shake besleyici karışımımızı içiyoruz. Bu karışımı su yada yarım yağlı süt ile 2 yemek kaşığı ilave ederek kullanıyoruz. Sabah kahvaltımız bu kadar basit ve kalitelidir.

Öğlen yukarıda bahsettiğim gibi protein ağırlıklı sağlıklı bir öğün yaptıktan sonra akşam tekrar sabah ki programı aloe içeceği olmadan uyguluyoruz.

En az 2 lt su , yağ yakıcı çayımızı içmeyi unutmuyoruz. Yine 2 litre kişinin kilosuna göre az dahi gelebilecektir. Herbalife beslenme koçumuzdan üzerimizden ürün temini sonrası Ücretsiz  Günlük Takip danışmanlığımızı da bunları öğreneceksiniz. İçemiyor aklınıza gelmiyor ya da su içtikçe mideniz bulanıyorsa bunu nasıl ya da yada sürekli limon eklenmiş su ile sürekli mide asit dengenizi gereksiz yere bozmadan nasıl aşabileceğinizi de öğreneceksiniz.

Belli bir kilo verdikten sonra Thermo complete yağ yakıcı tabletlerimizi ara öğünlerde günde 2 kere kullanabiliriz. Bu tableti kalp hastalarına, tansiyon hastalarına, gebelere ve hamile bayanlara önermiyoruz!.

Herbalife zayıflama seti düzenli olarak uygulamak ve programa uymak sizi istediğiniz sonuca ulaştırmaktadır.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ KULLANANLAR – YORUMLAR

Herbalife zayıflama seti kullananlar ortak bir noktada birleşmektedirler. Geneli birçok diyet denediklerini ama her zaman başarısız olduklarını programa uyamadıklarını yada çok kapsamlı olduğunu verilen diyet listeleri için mutfaktan çıkamadıklarını söylemektedirler.

Herbalife zayıflama seti yorumlar zayıflama setinin hem hazırlanışının çok pratik olduğu kendilerine daha fazla zaman ayırabildiklerini söylemektedirler.

Ayrıca enerjilerinin arttığını yataktan kalkışlarının bile değiştiğinden bahsederler. Birçok kişide verdikleri kilolar ile hayatlarında değişiklik olduğu kendilerini daha iyi hissettiklerini söylemektedirler.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ İŞE YARIYOR MU ?

Seti kullanmaya karar verdiğinizde en çok merak edilen Herbalife zayıflama seti işe yarıyor mu ? sorusudur. Evet set işe yarıyor ama bu ürünleri bir Herbalife distribütör yada aktif yaşam koçu desteği ile kullanırsanız alacağınız sonuç daha garanti olur.

Aynı zamanda bu ürünleri kullanmaya başladığınızda kesinlikle düzenli kullanmalı ve kilo verme olayını kafada bitirmeniz gerekmektedir.

Bu şartları yerine getirirseniz metabolizmanıza bağlı olarak istediğiniz sonuca kişiye bağlı olarak ulaşırsınız

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ NE KADAR ? HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ FİYATI

Herbalife Zayıflama Seti paketi fiyatı , ürün miktarına bağlı olarak değişebilir. Doğrudan bir Herbalife distribütöründen satın alabileceğiniz gibi, Herbalife resmi web sitesi üzerinden de bu ürünleri temin edebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, satın alacağınız ürün miktarına göre değişiklik gösterebilir.

Güzel sonuçlara adım atacağınız Herbalife zayıflama seti ne kadar ? Bu seti almanızın birkaç yolu vardır.

Birincisi bu seti bir Herbalife distribütör olarak bizden direk alabilirsiniz. İletişim numaramızdan bize ulaşırsanız (05327780132) ürünleri adresinize gönderir. Sizin de ücretsiz olarak danışmanlığınızı Herbalife uzmanlığımız ile günlük takip danışmanlık ile sonuç garantili yaparız.

İkinci yol ise Ürün kullanımı için yapılan ve ücretsiz olarak kayıt olduğunuz Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri üyelik kaydıdır. Bu Herbalife üyelik ile ürünleri %15 ila %35 indirimli olarak alabiliyorsunuz.

Bu kaydı nasıl yapabileceğiniz ile ilgili bir video hazırladık onu izleyerek kaydınızı pratik olarak yapabilirsiniz. 

Bu kaydı yaptığınız ve indirim diliminizi %15 %25 %35 %42 %50 oranlarına yükselmek için her ürüne karşılık gelen değişen puanlar ile biriktirdiğiniz sipariş puanlar ile yükselttiğiniz ve siparişlerinizi size özel açtığınız bu site üzerindeki hesabınızdan çektiğinizde aylık promosyon hediyeleri de kazanabildiğiniz Tek adres direk Herbalife Nutrition Türkiye nin şirketinin resmi sitesine ücretsiz hesabınızı mutlaka açmanızı ve siparişlerinizi 

Bu site myherbalife.com adresi dir. 

Buradan orijinal ürünler adresinize gelmektedir. Bizim Referans bilgilerimiz olan;

Yukarıdaki videoda da ilgili alanlar için gösterdiğimiz gibi  

Sponsorluk ID miz olan T1Y0080149 ve 

Sponsor Soyadı Kısmında ilk 3 harf TAN olarak girip bizleri danışman olarak atayarak açacağınız Myherbalife sitesinden verilecek siparişlerinizde de aynı sorumluluk ile sizin Ücretsiz danışmanlığınızı da yine üstlenmiş olacağız. myherbalife Türkiye Herbalife a  yapacağınız ücretsiz ayrıcalıklı müşteri hesabı sayesinde sizlere hedefinize uygun sonuç garantili günlük takip danışmanlığımızı sunma sorumluluğunu almış olacağız. Bu yolculuğunuzda hep yanınızda olacağız. Kayıt sonrası 0533 724 73 44 nolu telefondan bizimle bağlantı sağlayabilirsiniz.

www.fithamle.com
www.fithamle.com0532 778 01 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
× Mesaj Gönder